Monitoring płatności PROFESJONALIE I RZETELNIE!!

Monitoring płatności PROFESJONALIE I RZETELNIE!! nr 6789

Lokalizacja: Bytom (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
JATEX - FINANSE
Wyślij e-mail
Dworcowa 12
41-902 Bytom

tel: 32 2810761
tel: 32 2810830
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Powszechnie uznana zasada w medycynie, iż lepiej i taniej zabezpieczać niż leczyć ma pełne zastosowanie w obrocie gospodarczymi.

Celem monitoringu bieżących płatności jest zapobieganie nieterminowym płatnością.

onitorowanie systemu płatności przez znaną specjalistyczną firmę zewnętrzną poprawia w znaczny sposób dyscyplinę płatniczą wśród kontrahentów. Kontrahent podejmując decyzję o kolejności i skali spłaty swoich zobowiązań zawsze kierują się zasadą „najpierw płać tam gdzie musisz” - Urząd Skarbowy, ZUS, zobowiązania wobec liczących się dostawców.

Dzięki monitoringowi Państwa należności znajdzie się zawsze w grupie najważniejszych do uregulowania.

Koszty monitoringu są stosunkowo niewielkie, niewspółmiernie niskie w stosunku do efektów jakie wywołują. Każdorazowo wysokość kosztów jest negocjowana w przedziale 1 ÷ 3% obrotu podlegającego monitorowaniu.

Monitoring to ciągły proces, który ma doprowadzić do płatności w terminie, lub z jak najmniejszym opóźnieniem. Ewentualne koszty windykacji pomniejszane są o poniesione koszty monitoringu
Jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku. Stale rozszerzamy swoją ofertę, analizując potrzeby naszych klientów. Nadrzędnym naszym celem jest doprowadzenie do rozwiązania stawianych przed nami zadań i uzyskanie obopólnych, długofalowych korzyści. Traktujemy naszych klientów z szacunkiem i zrozumieniem dla ich problemów.

Oferując coraz szerszą i ciągle modyfikowaną gamę usług, myślimy o skuteczności proponowanych przez nas rozwiązań. Przyjęta strategia działania pozwala nam na oferowanie kompleksowej, stałej współpracy tak z dużymi, jak i małymi podmiotami. Potrafimy dopasować proponowane rozwiązania organizacyjne i merytoryczną pomoc do najbardziej złożonych potrzeb klientów.

W ciągu 10 lat działalności nauczyliśmy się skromności i odpowiedzialności, tak za siebie, jak i interes naszych klientów.

Pracująca w naszej firmie od lat doświadczona kadra menadżerów, specjalistów w zakresie obsługi klienta, prawników i zawodowych windykatorów, ukierunkowanych na troskę o zabezpieczenie interesów klientów, gwarantuje realizację nawet najtrudniejszych zadań.

Nasi stali klienci chwalą nas za skuteczność, kulturę obsługi, profesjonalizm działania, niskie ceny i bankową solidność. Nasi specjaliści w centrali firmy lub w siedzibie klienta są gotowi na indywidualne przygotowanie oferty na zarządzanie należnościami i zabezpieczanie się służb handlowych i finansowych naszych partnerów przed niecelową sprzedażą.

Stale analizujemy i oceniamy skuteczność naszej pracy. Zbieramy doświadczenia własne, naszej konkurencji, także naszych klientów po to, by pełniej zaspokajać naszych partnerów handlowych.

Wiele troski poświęcamy stałej aktualizacji naszej bogatej bazy „Niesolidni płatnicy”. Kiedy inne firmy naszego sektora reklamują się „jesteśmy najwięksi, najbardziej liczący się w branży”, my robimy swoje pamiętając, iż ostateczną ocenę naszych działań wystawi nam nasz klient.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Monitoring płatności PROFESJONALIE I RZETELNIE!! - galeria
Monitoring płatności PROFESJONALIE I RZETELNIE!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Potrzebne talerze - my Ci je pożyczymy TANIO   Następna usługa: Problemy z ZUS - em - Pr. Ubezpieczeń POMOGĘ