favore.pl
Usługi prawne KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE!!!!!!

Usługi prawne KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE!!!!!! nr 6799

Lokalizacja: Bytom (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
JATEX - FINANSE
Wyślij e-mail
Dworcowa 12
41-902 Bytom

tel: 32 281076132 2810761
tel: 32 281083032 2810830
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Jatex Finanse sp. z o.o . z/s w Bytomiu w imieniu własnym oraz na życzenie Klientów, poprzez wykwalifikowany dział prawny, przygotowuje i przeprowadzenia postępowania sądowe i egzekucyjne przeciwko dłużnikom.

W przypadkach łamania przepisów prawa karnego przez dłużników uchylających się od zapłaty zobowiązań, uczestniczymy procesie ścigania i wykrycia popełnionych przestępstw.
Dział prawny mając na uwadze dobro Klienta, reprezentuje jego interesy przed polskimi sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym.

Czynnie uczestniczymy w postępowaniach upadłościowych i naprawczych przedsiębiorców zagrożonych niewypłacalnością.


Dzięki stałej współpracy z komornikami sądowymi, syndykami masy upadłościowej, nadzorcami sądowymi oraz likwidatorami - egzekwujemy należności objęte postępowaniem egzekucyjnym, upadłościowym, naprawczym czy też likwidacją majątku dłużnika.

Dział prawny monitoruje na co dzień przebieg egzekucji komorniczych na terenie całego kraju. Uczestnicząc w czynnościach egzekucyjnych nasi specjaliści udzielają bezpośredniego wsparcia komornikom sądowym w wykonywaniu przez nich zleconych czynności.

Wspieramy egzekucje komornicze prowadzone w oparciu o własne tytuły wykonawcze jak również w oparciu o tytuły wydane dla naszych klientów.

Jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku. Stale rozszerzamy swoją ofertę, analizując potrzeby naszych klientów. Nadrzędnym naszym celem jest doprowadzenie do rozwiązania stawianych przed nami zadań i uzyskanie obopólnych, długofalowych korzyści. Traktujemy naszych klientów z szacunkiem i zrozumieniem dla ich problemów.

Oferując coraz szerszą i ciągle modyfikowaną gamę usług, myślimy o skuteczności proponowanych przez nas rozwiązań. Przyjęta strategia działania pozwala nam na oferowanie kompleksowej, stałej współpracy tak z dużymi, jak i małymi podmiotami. Potrafimy dopasować proponowane rozwiązania organizacyjne i merytoryczną pomoc do najbardziej złożonych potrzeb klientów.

W ciągu 10 lat działalności nauczyliśmy się skromności i odpowiedzialności, tak za siebie, jak i interes naszych klientów.

Pracująca w naszej firmie od lat doświadczona kadra menadżerów, specjalistów w zakresie obsługi klienta, prawników i zawodowych windykatorów, ukierunkowanych na troskę o zabezpieczenie interesów klientów, gwarantuje realizację nawet najtrudniejszych zadań.

Nasi stali klienci chwalą nas za skuteczność, kulturę obsługi, profesjonalizm działania, niskie ceny i bankową solidność. Nasi specjaliści w centrali firmy lub w siedzibie klienta są gotowi na indywidualne przygotowanie oferty na zarządzanie należnościami i zabezpieczanie się służb handlowych i finansowych naszych partnerów przed niecelową sprzedażą.

Stale analizujemy i oceniamy skuteczność naszej pracy. Zbieramy doświadczenia własne, naszej konkurencji, także naszych klientów po to, by pełniej zaspokajać naszych partnerów handlowych.

Wiele troski poświęcamy stałej aktualizacji naszej bogatej bazy „Niesolidni płatnicy”. Kiedy inne firmy naszego sektora reklamują się „jesteśmy najwięksi, najbardziej liczący się w branży”, my robimy swoje pamiętając, iż ostateczną ocenę naszych działań wystawi nam nasz klient.


 
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
JATEX - FINANSE
Wyślij e-mail
Dworcowa 12
41-902 Bytom

tel: 32 281076132 2810761
tel: 32 281083032 2810830
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi prawne KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE!!!!!! - galeria
Usługi prawne KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE!!!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: ANALMED - Badania genetyczne   Następna usługa: Produkcja i montaż rozdzielnic, szafy sterownicze