favore.pl
Szkolenia  - zabezpieczanie należności, windykacja

Szkolenia - zabezpieczanie należności, windykacja nr 6803

Lokalizacja: Bytom (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
JATEX - FINANSE
Wyślij e-mail
Dworcowa 12
41-902 Bytom

tel: 32 281076132 2810761
tel: 32 281083032 2810830
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

 Specjaliści „Jatex-Finanse”, profesjonaliści z dużym doświadczeniem zawodowym biorą udział w szkoleniach wewnętrznych pracowników działów finansowych i windykacji naszych klientów. Uczestniczymy także w szkoleniach organizowanych przez duże firmy handlowe z udziałem przedstawicieli największych odbiorców.

W przystępny i atrakcyjny sposób nasi specjaliści przekazują wiedzę na temat:

  • skutecznego zabezpieczenia należności w obrocie gospodarczym,

  • szybkiego i skutecznego windykowania należności oraz ograniczania strat w kontaktach handlowych z niesolidnymi dłużnikami.


Jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku. Stale rozszerzamy swoją ofertę, analizując potrzeby naszych klientów. Nadrzędnym naszym celem jest doprowadzenie do rozwiązania stawianych przed nami zadań i uzyskanie obopólnych, długofalowych korzyści. Traktujemy naszych klientów z szacunkiem i zrozumieniem dla ich problemów.

Oferując coraz szerszą i ciągle modyfikowaną gamę usług, myślimy o skuteczności proponowanych przez nas rozwiązań. Przyjęta strategia działania pozwala nam na oferowanie kompleksowej, stałej współpracy tak z dużymi, jak i małymi podmiotami. Potrafimy dopasować proponowane rozwiązania organizacyjne i merytoryczną pomoc do najbardziej złożonych potrzeb klientów.

W ciągu 10 lat działalności nauczyliśmy się skromności i odpowiedzialności, tak za siebie, jak i interes naszych klientów.

Pracująca w naszej firmie od lat doświadczona kadra menadżerów, specjalistów w zakresie obsługi klienta, prawników i zawodowych windykatorów, ukierunkowanych na troskę o zabezpieczenie interesów klientów, gwarantuje realizację nawet najtrudniejszych zadań.

Nasi stali klienci chwalą nas za skuteczność, kulturę obsługi, profesjonalizm działania, niskie ceny i bankową solidność. Nasi specjaliści w centrali firmy lub w siedzibie klienta są gotowi na indywidualne przygotowanie oferty na zarządzanie należnościami i zabezpieczanie się służb handlowych i finansowych naszych partnerów przed niecelową sprzedażą.

Stale analizujemy i oceniamy skuteczność naszej pracy. Zbieramy doświadczenia własne, naszej konkurencji, także naszych klientów po to, by pełniej zaspokajać naszych partnerów handlowych.

Wiele troski poświęcamy stałej aktualizacji naszej bogatej bazy „Niesolidni płatnicy”. Kiedy inne firmy naszego sektora reklamują się „jesteśmy najwięksi, najbardziej liczący się w branży”, my robimy swoje pamiętając, iż ostateczną ocenę naszych działań wystawi nam nasz klient.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
JATEX - FINANSE
Wyślij e-mail
Dworcowa 12
41-902 Bytom

tel: 32 281076132 2810761
tel: 32 281083032 2810830
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Szkolenia - zabezpieczanie należności, windykacja - galeria
Szkolenia - zabezpieczanie należności, windykacja Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Hosting - miejsce na serwerach dla Ciebie!   Następna usługa: EUROMAG Kapelusze, czapki, stroje ludowe, wianki !