favore.pl
Nieruchomości - problem z prawem -  my pomożem

Nieruchomości - problem z prawem - my pomożem nr 6823

Lokalizacja: Będzin (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
UNIVERSAL S.C.
Wyślij e-mail
Małachowskiego 39
42-500 Będzin

tel: 32 762192032 7621920
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 11:00-17:30
sb: 11:00-15:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Od lat pracując z Klientami z innych Krajów przekonaliśy się, że przyjeżdżając do Polski potrzebują oni pomocy w najprostszych sprawach. Dotyczy to zarówno osób prywatnych jak również reprezentujących Firmy otwierające tutaj swoje przedstwicielstwa.
Obsługa obejmuje pomoc prawną i faktyczną naszych Klientów z zagranicy.
Dotyczy to m.in. kompletowania dokumentów koniecznych do uzyskania zezwolenia MSWiA potrzebnego do nabycia nieruchomości przez cudzoziemca, prowadzenia spraw wieczysto-księgowych dotyczących nabytych nieruchomości, przygotowania wniosków w postępowaniach spadkowych dot. dziedziczenia nieruchomości położonych w Polsce, itp.
Pomoc w organizacji spraw codziennych obejmuje również organizację pracy ekip remontowych, zamawianie mebli oraz wyposażenia biur lub mieszkań, rezerwacje w restauracjach, itp.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
UNIVERSAL S.C.
Wyślij e-mail
Małachowskiego 39
42-500 Będzin

tel: 32 762192032 7621920
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 11:00-17:30
sb: 11:00-15:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Nieruchomości - problem z prawem - my pomożem - galeria
Nieruchomości - problem z prawem - my pomożem Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Usługi budowlano - remontowo WSZYSTKO   Następna usługa: Klinika detoksykacyjna - terapie Ożarów Mazowiecki