favore.pl
Windykacja  - przedsądowa, sądowa, egzekucyjna!!!!

Windykacja - przedsądowa, sądowa, egzekucyjna!!!! nr 6887

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
KERAD KOZIAŃSKI Sp z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Madziarska 60
61-615 Poznań

tel: 61 656254161 6562541
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Windykacja

KERAD KOZIAŃSKI Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie dochodzenia należności oraz monitoringu płatności na terenie całego kraju poprzez swoje biuro w Poznaniu oraz biura regionalne na terenie kraju.

 

Windykacja - postępowanie przedsądowe

Postępowanie przedsądowe traktujemy jako najistotniejszy etap dochodzeniu należności. Odzyskane środki szybko wracają do obrotu, nie ma konieczności prowadzenia długich i kosztownych postępowań sądowych. Wszystkie działania naszej firmy podejmujemy w sposób profesjonalny przy zachowaniu pełnej staranności. Podjęte działania mają na celu odzyskanie środków pieniężnych zanim droga sądowa okaże się konieczna.


W postępowaniu przedsądowym nasza firma na tym etapie podejmuje następujące działania:

  • wezwanie dłużnika do zapłaty

  • ustalenie jego podmiotowości

  • nawiązanie kontaktu telefonicznego, osobistego z dłużnikiem

  • poszukujemy dłużnika, jeśli dane adresowe są nieaktualne

  • dążymy do uzyskania pisemnego uznania długu

  • przygotowanie ugody pomiędzy stronami

  • harmonogram spłat ratalnych

  • nadzorujemy terminy płatności rat

dochodzimy należności dodatkowych (odsetek)

O wszystkich działaniach naszych pracowników jak i zaawansowaniu czynności windykacyjnych informujemy zleceniodawcę.

 

Windykacja - postępowanie sądowe

Postępowanie sądowe jest szczególnym etapem dochodzenia wierzytelności, pozwala uniknąć przedawnienia wierzytelności, rozstrzyga spory niemożliwe do rozwiązania w drodze negocjacji w postępowaniu przedsądowym. Spółka KERAD KOZIAŃSKI poprzez własne i współpracujące kancelarie prawne reprezentuje klienta w postępowaniu sądowym. Skierowanie dochodzenia należności do postępowania nakazowego lub upominawczego rozpoczynamy po wyrażeniu pisemnej zgody w formie pełnomocnictwa. Wyrażenie takowej zgody poprzedzone jest opinią z dotychczasowych prac naszej firmy, poczynionych czynnościach, ustaleniu ewentualnego majątku wierzyciela.

Świadczone usługi w postępowaniu sądowym obejmują: sporządzeniem pozwu, zastępstwo procesowe, ewentualne sporządzenie pism procesowych w postępowaniu egzekucyjnym. Klient uiszcza zaliczkę na wpis stosunkowy od wartości przedmiotu sporu, opłatę w skarbową za udzielenie pełnomocnictwa, oraz opłatę za wypis z rejestru, które to opłaty będą zasądzone do zwrotu w pozwie.


Windykacja - postępowanie egzekucyjne

Postępowanie przedegzekucyjne rozpoczyna się z chwila uzyskania klauzuli wykonalności. Posiadanie klauzuli wykonalności stawia dłużnika w trudnej sytuacji. Dalsze bezskuteczne dochodzenie należności może skutkować tylko egzekucja komorniczą na jego majątku.

Jeśli postępowanie przedegzekucyjne okaże się nieskuteczne pełnomocnik (Radca Prawny) reprezentujący powoda przekazuje sprawę na drogę postępowania egzekucyjnego. Przed skierowaniem sprawy do komornika uzgodni z Państwem zakres wniosku egzekucyjnego.
Spółka KERAD KOZIAŃSKI składa niezbędne wnioski wskazuje majątek dłużnika, dbając o prawidłowy przebieg postępowania egzekucyjnego.

Zakończenie postępowania egzekucyjnego następuje po wyegzekwowaniu całości lub części należności, lub po wydaniu przez komornika postanowienia o umorzeniu postępowania wobec jego bezskuteczności.

Postanowienie to uprawdopodobnia nieściągalność wierzytelności w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym co umożliwia zaliczenie wierzytelności do kosztów uzyskania przychodu.

 

Windykacja - monitoring

Monitoring spływu należności, ma na celu zapobieganie powstawaniu należności przeterminowanych mających zdecydowanie największy wpływ na utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Utrata płynności finansowej naraża Państwa na szukanie innych źródeł finansowania. Bardzo często jest to kredyt bankowy, którego uzyskanie wiąże się z długimi procedurami oraz wysokimi kosztami takimi jak prowizje, odsetki, a także wszelkiego rodzaju opłaty, jak również zabezpieczenie. Możliwością jest czasami kredyt kupiecki, który wiąże się z brakiem możliwości uzyskania rabatów. Najistotniejsze jest sprawne i skuteczne nawiązanie kontaktu z dłużnikiem, zmierzające do terminowego wykonania zobowiązania. W przypadku gdy działania te nie przyniosą oczekiwanego efektu sprawa (po Państwa akceptacji) może zostać skierowana do windykacji.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
KERAD KOZIAŃSKI Sp z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Madziarska 60
61-615 Poznań

tel: 61 656254161 6562541
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Windykacja - przedsądowa, sądowa, egzekucyjna!!!! - galeria
Windykacja - przedsądowa, sądowa, egzekucyjna!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: PRAWO!!! Nasze doświadczenie procentuje!!!   Następna usługa: Przyjdź z pomysłem wyjdziesz z płytą