favore.pl
Diagnostyka - ultrasonografia, mammografia Lublin

Diagnostyka - ultrasonografia, mammografia Lublin nr 6891

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
"Top Medical" Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Zana 29/XIX
20-601 Lublin

tel: 81 524340681 5243406
tel: 81 524342581 5243425
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 14:00-16:00
OPIS USŁUGI 
 
 
 "Top Medical" Sp. z o.o.

Lublin
ul. Zana 29/XIX
20-601 Lublin
tel. Wyślij e-mail   , Wyślij e-mail   
fax Wyślij e-mail  

Twoje Dobre Zdrowie Naszym Zadaniem!

TOP MEDICAL   Sp. z o. o. istnieje dla Państwa od 1992 r.

Przesłaniem naszej firmy jest świadczenie ambulatoryjnych usług medycznych na najwyższym poziomie. Celem pozostaje zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej w oparciu o uznanych specjalistów, nowoczesne zaplecze aparaturowe i pełną diagnostykę laboratoryjną.

 Epidemia chorób układu krążenia, duża liczba zawałów serca, potrzeba interwencji w przypadku chorób naczyń obwodowych skłonila nas do rozwoju Poradni Kardiologicznej (USG serca, EKG, 24 -  godziny monitorowanie EKG - Holter i inne) oraz Poradni Chorób Naczyń (USC; kolorowy Doppler). Odpowiedzią na olbrzymie zapotrzebowanie społeczne jest dobrze zorganizowana Poradnia Urologiczna, zajmująca się głównie diagnostyką i leczeniem chorób gruczołu krokowego (badanie przez urologa, PSA, USG przezodbytnicze wraz z biopsją celowaną USG typu Tru-cut). 

Obszarem naszej szczególnej troski pozostaje profilaktyka raka sutka prowadzona w tutejszej Poradni Chorób Sutka. Prowadzimy pełną diagnostykę gruczołu piersiowego. Wnikliwe badanie kliniczne poparte jest badaniem mammograficznym lub USG i w razie potrzeby ocena materiału pobranego w trakcie biopsji celowanej USG. Top Medical organizuje liczne promocyjne badania przesiewowe, które spotykają się z dużą aprobatą społeczną. 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wyślij e-mail

Pracownia ultrasonograficzna wyposażona jest w aparat firmy Bruel-Kjaer 3535 kolor
Doppler, który umożliwia precyzyjną ocenę i diagnostykę wszystkich narządów miąższowych u dorosłych i dzieci.
Wyposażenie aparatu w kolorowy Doppler zapewnia Państwu możliwość wykonania badań USG oceniających przepływy naczyniowe (m.in. echokardiografia serca, ocena tętnic).
W gabinecie USG zapewniamy państwu możliwość wykonania biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej celowanej (BACC) tarczycy i sutków (z natychmiastową oceną patomorfologiczną biopsji typu tru - cut gruczołu krokowego. 
- ocena tarczycy
- ocena ślinianek
- ocena piersi
- ocena jamy brzusznej
- ocena ciąży
- ocena narządu rodnego
- ocena gruczołu krokowego
- ocena moszny
- ocena CUN u dzieci
- ocena stawów biodrowych u dzieci
- ocena stawów narządu ruchu
- ocena naczyń szyjnych i obwodowych
- ocena tętnic nerkowych
- echokardiografia serca
- biopsja pod kontrolą USG

Wyślij e-mail by uzyskać informacje o terminach badań


 
Pracownia mammograficzna wyposażona jest w mammograf firmy Bennett, który posiada filtr molibdenowy oraz rodowy, zapewniające podwójna ochronę radiologiczną.
Celem naszym jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, w związku z tym zapewniamy Państwu możliwość uzyskania wyniku z badania z w dniu jego wykonania.
W przypadku wątpliwości wynikających z wyniku badania mammograficznego zapewniamy Państwu możliwość dalszej diagnostyki, tj. badanie kliniczne, ultrasonograficzne, biopsja.

lek. med. radiolog M. Blechar

Lublin ul. Zana 29/XIX 20-601 Lublin
tel. 524 34 25   524 34 26   524 34 06 
Poniedziałek - Piątek 1400 - 1600
        
 

Zobacz mnie mamo !!!

Top Medical sp. z o.o. zaprasza Państwa do wykonania badań USG ciąży aparatem Voluson 730 Expert, który jest pierwszym w świecie urządzeniem wykonującym badania w technice 4D - obraz trójwymiarowy w czasie rzeczywistym.
Opcja ta daje możliwość dokładnej oceny wyglądu dziecka oraz śledzenia jego ruchów /uśmiech dziecka, mimika twarzy, ssanie paluszka, poruszanie kończynami/.
Ta nowoczesna opcja diagnostyczna pozwala na niespotykany dotychczas wgląd w rozwój płodu a także pozwala na "podejrzenie" wyglądu dziecka w sposób niemal identyczny z jego aktualnym wyglądem.
Precyzyjna ocena mózgowia, kręgosłupa, serca, nerek, twarzy, jak również pozostałych organów pozwala na ustalenie, czy dziecko rozwija się prawidłowo, a w razie nieprawidłowości umożliwia wykonanie dokładnej diagnostyki już w łonie matki.

Wykonanie badań usg zwiększa wykrywalność wad płodów
oraz znacznie poprawia wskaźniki umieralności
okołoporodowej.

Ponadto, na życzenie Pacjentki wszystkie dane otrzymane w trakcie badania mogą zostać zapisane na CD - romie.


Diagnostyka obrazowa rozwija się w ostatnich latach w oszałamiająco szybkim tempie. Zaledwie od kilkunastu lat kobiety w ciąży mogą cieszyć się z dobrodziejstwa, jakie niesie ze sobą ultrasonografia dwuwymiarowa, a już pojawiły się metody jeszcze nowocześniejsze, jakimi są ultrasonografia trójwymiarowa 3D i tak zwana czterowymiarowa 4D (czyli trójwymiarowa w czasie rzeczywistym). Ultrasonografia trójwymiarowa pozwala na otrzymanie statycznych obrazów przestrzennych, otrzymywanych w procesie obróbki komputerowej danych z badania dwuwymiarowego. Ultrasonografia 4D pozwala na uwidocznienie obrazu przestrzennego dynamicznego, a zatem na ekranie widziany jest obraz w trzech płaszczyznach. Do zalet ultrasonografii 3D i 4D należą ponadto: tomograficzny obraz zarejestrowanych obrazów, analiza i ocena konkretnych miejsc w najlepszej płaszczyźnie, dokładny pomiar struktur jego objętości i kształtu, komputerowa rejestracja i możliwość późniejszej analizy badań przez różnych badających.
Zastosowanie obu tych technik ma bardzo szczególne zastosowanie właśnie w położnictwie. Pozwalają one, bowiem wykryć na bardzo wczesnym etapie liczne wady płodu, umożliwiają znacznie dokładniejszą ocenę rozwoju wewnątrzmacicznego dziecka, wszystkich jego narządów. Precyzyjna ocenia mózgowia, kręgosłupa, serca, nerek, twarzy, jak również pozostałych organów pozwala na ustalenie, czy dziecko rozwija się prawidłowo, a w razie nieprawidłowości umożliwia wykonanie dokładnej diagnostyki już w łonie matki. Wykonanie tego typu badań usg znacznie poprawia wskaźniki umieralności okołoporodowej i zwiększa wykrywalność wad płodów.
Najnowszym i najlepszym na świecie aparatem wykorzystującym technikę trójwymiarową, a także technikę 4D jest w chwili obecnej aparat KRETZ 730 Expert. Aparat ten dysponuje niezwykle czułymi opcjami dopplerowskimi pozwalającymi na precyzyjną ocenę przepływu krwi w narządach, otrzymywany obraz posiada doskonałą rozdzielczość co umożliwia zobrazowanie najmniejszych nawet szczegółów.
Jest to najwyższej klasy aparat, na którym wykonywane mogą być wszelkiego rodzaju badania ultrasonograficzne z zastosowaniem technik trójwymiarowych.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
"Top Medical" Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Zana 29/XIX
20-601 Lublin

tel: 81 524340681 5243406
tel: 81 524342581 5243425
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 14:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
USG - Diagnostyka - ultrasonografia, mammografia Lublin
Diagnostyka - ultrasonografia, mammografia Lublin Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Analityczne badania podstawowe, specjalistyczne   Następna usługa: Obwody drukowane, prototypy, wysoka jakość!