favore.pl
LEWER"S Studio Promocji i Reklamy

LEWER"S Studio Promocji i Reklamy nr 6912

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
LEWER'S
Wyślij e-mail
Lubelska 28/3
35-233 Rzeszów

tel: 17 852941417 8529414
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

 
LEWER'S
Studio Promocji i Reklamy

 
 Pomysł - Wiedza - Doświadczenie


To narzędzia dzięki którym możemy realizować nasz główny cel jakim jest kreowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firm. Prawdziwie użyteczna reklama wizualna to nie tylko informacja lecz również mocniejsza pozycja firmy na rynku i wzrost sprzedaży. Stawiając przede wszystkim na jakość i czas wykonania oferujemy nasze usługi z zakresu:
 • reklamy wewnętrznej i zewnętrznej,
 • tablice i plansze reklamowe wraz z konstrukcjami na dowolnych nośnikach dostępnych na rynku,
 • elementy oznakowania wewnętrznego firm,
 • litery i znaki przestrzenne wycinane ploterem termicznym malowane na dowolny kolor, lekkie i łatwe do umieszczenie zarówno na fasadach budynków jak i w jego wnętrzu,
 • banery reklamowe,
 • reklamy na samochodach,
 • reklamy na fasadach - szczególnie atrakcyjne i sugestywne dzięki możliwości wykorzystania dużych powierzchni. Stosujemy farby o dużej odporności na czynniki atmosferyczne,
 • dekoracje balonowe - szczególna reklama na szczególne okazje,
 • kreacji identyfikacji wizualnej firm,
 • projekty znaków graficznych,
 • księga tożsamości - opracowanie poszczególnych elementów takich jak logo, logotyp, kolorystyka, typografia, oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne firmy, druki firmowe, wizytówki, gadżety reklamowe, oznakowanie samochodów itp. tworzy jednorodny system gwarantujący spójność wizerunku firmy Każdemu klientowi proponujemy rozwiązanie racjonalnie dobrane do jego indywidualnych potrzeb.


Internet


Sieć Internet to szybki dostęp do milionów odbiorców otwierająca nowe możliwości dla firm, które chcą stworzyć swój nowoczesny wizerunek, zwiększać świadomość marki, prezentować i sprzedawać swoje produkty lub usługi w sieci. Wiedza i doświadczenie pozwala nam zaoferować w pełni profesjonalne usługi z zakresu:
 • tworzenia nowych oraz aktualizacji istniejących serwisów internetowych,
 • utrzymywania stron w Internecie,
 • wykonywania banerów reklamowych,
 • tworzenia sklepów internetowych.

Prezentacje multimedialne


Prezentacja jest eleganckim i pewnym sposobem na przedstawienie swojej firmy, produktów i usług wybranej grupie odbiorców (klientów bądź kontrahentów). Nowoczesna, wysokiej jakości, atrakcyjna graficznie staje się niezbędną wizytówką firmy coraz częściej zastępującą tradycyjne nośniki informacji. Łączy w sobie wszystkie niezbędne elementy multimedialne -obraz (sekwencje obrazów statycznych, filmy, animacje, wizualizację obiektów rzeczywistych oraz procesów dynamicznych), dźwięk (muzyka, głos, efekty dźwiękowe), tekst (formularze, rysunki, dokumentacje techniczne itp.). Wszystko to pozwala prezentacji być doskonałym narzędziem marketingowym, działającym bardzo sugestywnie na odbiorcę.

Systemy informacyjne


Wytworzenie systemu informatycznego obejmuje szeroki zakres przedsięwzięć, na które składają się działania identyfikacyjne, analityczne, projektowe i realizacyjne. Celem naszym jest realizacja przedsięwzięć informatycznych ukierunkowanych na wytworzenie przydatnego oprogramowania. Przydatność oznacza, że system powstaje w odpowiedzi na rzeczywiste zapotrzebowanie - będzie miało odbiorcę Identyfikacja prawdziwych potrzeb klienta oraz dobór najlepszych rozwiązań z wykorzystaniem nowoczesnych technologii pozwala tworzyć w pełni profesjonalne narzędzie, dostosowane do poziomu kompetencji technicznych i oczekiwań swoich użytkowników. Jednocześnie w przypadku, gdy potrzebne jest nie tylko wytworzenie oferujemy zaprojektowanie architektury sprzętowej, wybór sprzętu i oprogramowania systemowego, ich zakup, instalację, szkolenia itp.

Nasz produkt reklamowy oparty jest na systemie wielokrotnej informacji zewnętrznej na wielu tablicach o tej samej formie. Należy obecnie do bardzo popularnych form reklamy. Miejscami lokalizacji tablic naszego sytemu są słupy latarń oświetleniowych znajdujące się w pasach drogowych ulic, a więc miejscach o szczególnie dużym nasileniu ruchu. Forma ta sprawdza się doskonale, dociera bowiem do szerokiego kręgu odbiorców, również po zmroku. Ta forma reklamy umieszczona w najważniejszych punktach miasta lub przy trasie o dużym znaczeniu obejmuje swoim zasięgiem oddziaływania znaczny procent ludności. Pragniemy, aby medium reklamowe uznane w Europie 5 szybko rozwijające się w Polsce, pozwoliło również Pana firmie osiągnąć sukces finansowy i zapewnić jej dynamiczny rozwój.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
LEWER'S
Wyślij e-mail
Lubelska 28/3
35-233 Rzeszów

tel: 17 852941417 8529414
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
LEWER"S Studio Promocji i Reklamy - galeria
LEWER"S Studio Promocji i Reklamy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Kompleksowe badanie krwi i moczu.   Następna usługa: Obsługa prawna przedsiębiorstw