Salon Zdrowia i Kondycji - treningi VACU STEP W - wa

Salon Zdrowia i Kondycji - treningi VACU STEP W - wa nr 6931

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: Wejście od Al. Stanów Zjednoczonych, obok sklepu "Żabka".

INFORMACJE
Cena
10 / sztuka
Kontakt
Salon Zdrowia i Kondycji EFEKT
Wyślij e-mail
ul. Garibaldiego 4
Warszawa

tel: 22 8705330
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
sb: 09:00-15:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Witamy Państwa w nowo otwartym Salonie Zdrowia i Kondycji „Efekt”, który znajduje się w pobliżu Ronda Wiatraczna przy ulicy Garibaldiego 4 /wejście do Al. Stanów Zjednoczonych/. Lokalizacja naszego Salonu jest nieprzypadkowa. Przy Rondzie Wiatraczna zbiega się kilka tras komunikacyjnych i dlatego z różnych części miasta jest do nas blisko. To dodatkowy atut dla tych z Państwa, którzy czas cenią sobie najbardziej. 

Salon „Efekt” powstał, aby propagować zdrowy i aktywny styl życia, który ma zapewnić dobre samopoczucie, doprowadzić do harmonii pomiędzy ciałem i duchem.

Proponujemy Państwu ćwiczenia wyszcuplające, antycellulitowe, poprawiające kondycję fizyczną, rehabilitacyjne, hydromasaż oraz saunę połączoną z zabiegami kosmetycznymi. Zapewniamy profesjonalne urządzenia do ćwiczeń, fachowy personel jak również ciepłą i przyjemną atmosferę .To wszystko w nowoczesnym , klimatyzowanym wnętrzu. 
Po ćwiczeniach oferujemy zimne napoje oraz kawę i herbatę. Prowadzimy również sprzedaż wybranych kosmetyków i preparatów wspomagających odchudzanie. 

OFERTA
Vacu Step  

Jest to urządzenie działające na podobnej zasadzie jak Hypoxi Trainer, tylko zamiast roweru w komorze podciśnieniowej zainstalowany jest steper. Ćwiczymy w pozycji stojącej, co jest preferowane przez osoby lubiące intensywniejszy wysiłek fizyczny.

 Hypoxi Trainer 

Jest to urządzenie służące do ćwiczeń mających na celu spalanie tkanki tłuszczowej i likwidację cellulitu.

Ćwiczący w Hypoxi Trainer ubrany jest w specjalny kołnierz uszczelniający. W szczelnie zamkniętej komorze wytwarzane jest podciśnienie, które w połączeniu z ruchem, jakim jest  jazda na rowerze ergometrycznym, powoduje lepsze ukrwienie skóry i podskórnych warstw tkanki tłuszczowej. 

To zwiększone ukrwienie powoduje wciąganie do zewnętrznych warstw skóry płynów ustrojowych z głębiej położonych tkanek. Dzięki temu następuje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w dolnej części ciała tj. brzucha, bioder przez  uda aż do stóp. W czasie jednego zabiegu organizm nasz może spalić aż do 50 gram tkanki tłuszczowej i to z miejsc problematycznych.

Vacu Step i Hypoxi Trainer
Są to najnowocześniejsze urządzenia służące do treningu mającego na celu spalanie tkanki tłuszczowej i likwidację cellulitu /tzw. skórki pomarańczowej / .Łączą w sobie ruch z działaniem podciśnienia . Wysiłek fizyczny wykonywany w warunkach podciśnienia powoduje podwyższone ukrwienie skóry i podskórnych warstw tkanki tłuszczowej w dolnej części ciała od brzucha, bioder poprzez uda aż do stóp. Dzięki temu przyśpiesza się przemiana materii i organizm skutecznie pozbywa się nadmiaru tkanki tłuszczowej i toksyn. Podczas każdego zabiegu temperatura skóry w miejscach poddanych zabiegowi wzrasta o około 4°C, co także wpływa na polepszenie przemiany materii, poprawę krążenia , przyśpieszenie procesów wewnątrzkomórkowych , co umożliwia odtransportowanie szkodliwych produktów przemiany materii i zalegających cząstek tłuszczu.

W testach naukowych wykazano, że ćwiczący na urządzeniach Hypoxi Trainer i Vacu Step spalają czterokrotnie szybciej tkankę tłuszczową. Ćwiczenia te powodują rzeczywiste spalanie tłuszczu od 20 do 50 g w czasie jednego zabiegu i to z miejsc problematycznych. Zabiegi w tych urządzeniach są całkowicie bezpieczne i nie wywierają negatywnego wpływu na organizm człowieka. Każda zdrowa osoba może poddać się tym zabiegom, gdyż wielkość stosowanego tam podciśnienia odpowiada ciśnieniu atmosferycznemu na wysokości 2000 m n.p.m. Terapia na tych urządzeniach zasadniczo różni się od innych klasycznych metod walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. 

Większość tych terapii polega na odwodnieniu komórek tłuszczowych , przy czym zawartość tłuszczu pozostaje bez zmiany, a woda w komórkach zostaje niestety szybko uzupełniona .
Podczas terapii na Hypoxi Trainer i Vacu Step następuje zamiana czystych kwasów tłuszczowych bezpośrednio w energię . Dzięki temu efekty terapii utrzymują się aż do sześciu miesięcy, a jeśli będziemy się dalej racjonalnie odżywiać na zawsze pożegnamy się z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Trening ten bowiem likwiduje nie tylko skutki , ale i przyczyny powstawania tych zjawisk. Ćwiczenia na tych urządzeniach trwają od 30 do 45 minut w zależności od programu , który dobierany jest przez personel prowadzący . Podczas zabiegu należy wypić ok. 0,5 l wody . Zaleca się przeprowadzenie treningu w pierwszym tygodniu cztery razy, w dwóch następujących po sobie dniach z jednym dniem przerwy a w pozostałych tygodniach trzy razy, co drugi dzień. Podczas całego zabiegu osoba ćwicząca ma monitorowane tętno.

Obowiązujący ubiór:
- T-shirt
- bielizna lub luźne spodenki z bawełny
- obuwie sportowe 
Zalecane odżywianie podczas ćwiczeń:
- 2 do 8 godzin przed treningiem – węglowodany, po treningu – preparaty białkowe
W dniu kiedy ćwiczymy na tych urządzeniach nie powinno się uprawiać innych sportów. Dodatkowy trening można wykonać jedynie w dniach między ćwiczeniami.
Przeciwwskazania:
- ciąża, menstruacja, choroby nowotworowe, choroby serca , zapalenie żył, choroba nadciśnieniowa , epilepsja , żylaki, choroby reumatyczne oraz otwarte rany i owrzodzenia.
Karnet obejmuje 10 zabiegów + 2 zabiegi gratis.

1.  Stół wyszczuplający brzuch i biodra

- napina i ujędrnia mięśnie pośladków ( pośladkowy wielki i
średni ) i bioder
- wzmacnia mięśnie brzucha ( prosty brzucha )
2.  Stół do ćwiczeń nóg

- wykonywane są ruchy okrężne nóg
- ćwiczeniu poddawane są mięśnie przywodzące i odwodzące uda oraz mięsień trójgłowy łydki i mięsień czworogłowy uda
3.  Stół do ćwiczeń mięśni brzucha

- napina i ujędrnia mięśnie brzucha ( skośny zewnętrzny i wewnętrzny brzucha oraz poprzeczny brzucha )
- ćwiczone są mięsień prostownik grzbietu i mięsień pośladkowy średni
4.   Stół wyszczuplający uda

- wyszczupla i ujędrnia mięśnie odwodzące i przywodzące uda
- przez ćwiczenia wygładza nierówności ud powodowane przez cellulitis
5.  Stół wyszczuplający biodra i talię

- delikatnie rozciąga i rozluźnia mięśnie
- ujędrnia i wyszczupla mięśnie brzucha, pośladków, bioder i talię
6.   Stół wyszczuplający talię

- wzmacnia mięśnie brzucha i dolnej części pleców
- wyszczupla talię
7.   Stół modelujący górne partie ciała

- wzmacnia mięśnie obręczy barkowej, pleców i klatki piersiowej
- rozciąga i napina górną część pasa brzusznego
8.   Stół do masażu z wbudowanym wioślarzem

- delikatny masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie krwi i limfy
- ruchy wiosłujące kształtują mięśnie ramion, barków, pleców i klatki piersiowej
 HYDRO JET MEDICAL

Wanna Hydro Jet Medical jest urządzeniem służącym do rehabilitacji i odnowy biologicznej organizmu. Wykonuje ona masaż wodny poprzez powłokę kauczukową, która oddziela ciało od wody. Masaż ten działa odprężająco na cały organizm i łagodzi objawy bólowe kręgosłupa i stawów. Głównymi wskazaniami do korzystania z wanny są m.in.

1 zespoły bólowe kręgosłupa w następstwie przeciążenia aparatu kostno-stawowego,
2 bóle mięśni grzbietu związane z wykonywaniem niektórych zawodów,
3 choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa i kończyn,
4 osteopotroza w stadium początkowym,
5 otyłość,
6 cellulit.

To nowoczesne i praktyczne urządzenie służy do masażu całego ciała lub wybranych jego części. Łączy w sobie element siły, ciepła i wody wspomagające relaks, wypoczynek i odnowę biologiczną.

Kapsuła DERMA LIFE

Jest to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie do zabiegów kosmetycznych , terapii i relaksu. Posiada 8 unikatowych właściwości terapeutycznych:

1 kapsuła na podczerwień
2 sauna parowa na całe ciało 
3 łóżko wibracyjne
4 aromaterapia 
5 terapia ziołami
6 para na twarz
7 nawiew na twarz ( ochładzanie twarzy )
8 chromaterapia ( czerwone i niebieskie światło

Kapsuła na podczerwień

1. dużo większy komfort, gdyż kapsuła działająca światłem podczerwonym dostarczy korzyści hipertermiczne w o wiele niższych temperaturach /np. 45-48° C/ podczas gdy w saunie tradycyjnej temperatura musi wynosić od 90 do 110° C. Poza tym głowa pozostaje na zewnątrz kabiny. Klient zatem nie jest zmuszony do przebywania w przegrzanym pomieszczeniu przez co bardzo zyskuje na komforcie.

2. oszczędność czasu: kapsuła działająca światłem podczerwonym dostarczy korzyści hipertermicznych w o wiele krótszym czasie niż w tradycyjnej saunie

3. bardziej wydajna energia: w kapsułach działających światłem podczerwonym mniej niż 20% energii pobranej ze światła ogrzewa powietrze. Dlatego więcej niż 80% energii ogrzewa ciało klienta .

Terapia światłem podczerwonym daje również wiele korzyści zdrowotnych jak np.
- poczucie ulgi przy zapaleniach stawów , reumatyzmie i rwie kulszowej 
- redukcja napięcia mięśni 
- wzmocnienie systemu immunologicznego 
- zmniejszenie bólów mięśni 
- ułatwienie wyzdrowienia i rehabilitacji
- doskonała rozgrzewka przed uprawianiem sportu.
Sauna parowa
Terapia parą wodną polega na połączeniu dwóch ważnych elementów terapii ciała i twarzy – ogrzewania nawilżaniem. Para wodna prowadzi do wtłoczenia wilgoci do naszej skóry i ciała, ponieważ ogrzana woda jest wchłaniana do ciała przez pory. Ten sposób aplikacji stwarza barierę ochronną, która zapobiega wyparowaniu wilgoci z naszej skóry. Skuteczna terapia parą wodną była praktykowana przez stulecia przez wiele cywilizacji .

Masaż wibracyjny
System Derma Life posiada dogodny i efektywny rodzaj masażu wibracyjnego, który dostarcza klientowi liczne dodatkowe korzyści włączając doraźną redukcję powstawania cellulitu. Masaż wibracyjny jest znakomitym sposobem na pobudzenie naszych zmysłów i zwiększenia chłonności naszego organizmu na inne terapie. Daje poczucie odprężenia i łagodzi stres, rozluźnia mięśnie a także poprawia krążenie i przyspiesza usuwanie produktów ubocznych. Pomaga w redukcji stanów zapalnych, puchnięcia stawów i łagodzi ból.

Aromaterapia wspiera zdrowie i wspaniałe samopoczucie, które jest wynikiem działania krystalicznie czystych, pełnowartościowych olejków z roślin i kwiatów. W starożytności terapię aromatami stosowano w celu oczyszczenia umysłu i ciała.

Para na twarz

-zastępuje tradycyjne inhalacje 
-wpływa na efektywność oddychania 
-przynosi ulgę przy zapaleniu oskrzeli, alergiach i zapaleniu zatok
Powietrze na twarz

Zimne powietrze jest skierowane w poprzek twarzy. Dzięki temu głowa jest cały czas schładzana i orzeźwiana.

Przeciwwskazania i zalecenia:


-problemy z sercem i oddychaniem 
-wysokie ciśnienie krwi 
-niewydolność nerek
-odruchy nerwowe /epilepsja/
-ciąża
-otwarte rany

Powyższe warunki nie wykluczają definitywnie możliwości korzystania z terapii Derma Life niemniej zaleca się wcześniejszą konsultację lekarza i zgodę na wybraną terapię.


 
Cardio - Fitness  

Miło nam zakomunikować, że od niedawna wzbogaciliśmy nasz ofertę o ćwiczenia cardio-fitness na rowerze treningowym i maszynie eliptycznej. Posiadamy również urządzenie typu „ATLAS” do treningu wielu partii mięśni. Cały sprzęt pochodzi z renomowanej niemieckiej firmy „KETTLER”.

Rower treningowy
, jest idealnym urządzeniem do ukierunkowanego treningu serca i układu krążenia. Prawidłowy i regularny trening wytrzymałościowy obniża ciśnienie krwi, tętno spoczynkowe i obciążeniowe, zwiększa pojemność płuc i wzmaga spalanie tłuszczów.

Maszyna eliptyczna
– crosstrainer służy do oszczędzającego stawy treningu całego ciała. Trening ten angażuje wszystkie ważniejsze grupy mięśnie i idealnie wzmaga przemianę materii oraz spalanie tłuszczów.

Siłownia
- urządzenie sportowo rehabilitacyjne / to przyrząd na którym odpowiednio prowadzony trening mięśni zapobiega wadom postawy, problemom z dyskiem kręgosłupa i aparatem ruchu.

Body Roll  –  Rolki masujące ciało

Jest to proste, ale bardzo skuteczne urządzenie do masażu różnych partii ciała. Efekty ćwiczeń, które możemy osiągnąć dzięki systematycznemu korzystaniu z Body Roll:

1 częściowa redukcja tkanki tłuszczowej umiejscowionej pod skórą, szczególnie w okolicach pośladków, ud i bioder.

2 zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry całego ciała.

3 zapobieganie i zmniejszenie objawów cellulitu.

4 zapobieganie przewlekłej niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych tzw. zimne stopy.

5 usuwanie objawów zmęczenia po intensywnym wysiłku fizycznym np. aerobic, siłownia.Masaż na urządzeniu. 

Body Roll rozpoczynamy od stóp, gdyż znajdują się w nich receptory odpowiedzialne za pracę narządów wewnętrznych. Następnie przechodzimy do górnych partii ciała tj. łydek, ud, pośladków, brzucha i pleców. Masaż wykonywany jest w kierunku dosercowym czyli zgodnie z kierunkiem krążenia krwi.

                            Ćwiczenia izokinetyczne

 1 zabieg  (70 min)  35 zł  PROMOCJA - 30 zł
 6 zabiegów  180 zł  PROMOCJA - 150 zł
 12 zabiegów + 2 gratis!  360 zł  PROMOCJA - 300 zł
 

 DERMA LIFE  
 
Sauna z zabiegami kosmetycznymi

 30 minut  30 zł
 Guam  od 90 zł
 

 Masaż HYDRO - JET

 20 minut     20 zł
 

 Masaż rolkowy

 15 minut  10 zł
 

CARDIO-FITNESS

 karnet 10x  70-90 zł
 

 VACU STEP lub HYPOXI TRAINER  
 
Terapia podciśnieniowa odchudzająca i antycellulitowa

Hypoxi Trainer
 10
x 40 minut+2 zabiegi gratis
600 zł PROMOCJA - 500 zł 
Vacu Step
 10
x 40 minut+2 zabiegi gratis
600 zł PROMOCJA - 400 zł 

Zniżki dla emerytów w godzinach przedpołudniowych


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Body Roll - Salon Zdrowia i Kondycji - treningi VACU STEP W - wa
Salon Zdrowia i Kondycji - treningi VACU STEP W - wa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: AUTO ZŁOM , CZĘŚCI , ZŁOMOWANIE   Następna usługa: Prawo Gospodarcze - nasi klienci są zadowoleni