favore.pl
Zajęcia ruchowe - stoły rekondycyjne! Piła

Zajęcia ruchowe - stoły rekondycyjne! Piła nr 6945

Lokalizacja: Piła (woj. wielkopolskie)Więcej: I Piętro

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
4 / sztuka
Kontakt
Studio Zajęć Ruchowych LINEA
Wyślij e-mail
Plac Konstytucji 3 Maja 9
64-920 Piła

tel: 606 726460606 726460
tel: 67 214142467 2141424
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-21:00
sb: 10:00-21:00
Przerwa od 14.00 - 15.00.
rozwiń
OPIS USŁUGI
STUDIO ZAJĘĆ RUCHOWYCH LINEA
Pl. Konstytucji 3 Maja 9
I Piętro
Studio Zajęć Ruchowych LINEA || stoły rekondycyjne

- regulacja krążenia krwi i limfy - lepsza przemiana materii
- poprawa sprężystości tkanki mięśniowej i napięcia skóry
- zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa
- poprawa prawidłowego ruchu w stawach
- redukcja stresu i napięcia nerwowego
- uzyskanie prawidłowej postawy ciała
- lepsze samopoczucie i samoocena
- redukcja tkanki tłuszczowej
- regulacja napięcia mięśni
- redukcja cellulitis

Nasze uslugi
Naszymi usługami są stoły rekondycyjne, które poprawiają sprawność fizyczną. Każde z sześciu łóżek pełni inną funkcję. Możesz skorzystać m.in. z łózka wyszczuplającego talię, łóżka do ćwiczeń mięśni brzucha, do ćwiczeń nóg, do masażu wibrującego.
Stół wyszczuplający talię

Ćwicząca leży na plecach, ręce wyciągnięte na poręczach, linia talii miedzy poduszką stałą a ruchomą, nogi i pośladki na ruchomych panelach w strzemionach. Osoby ze słabą ruchomością barków mogą ćwiczyć z rękami skrzyżowanymi na klatce piersiowej. Na etapie pośrednim naciskamy nogami na poduszkę pośrodku ruchomego panelu. Zaawansowany etap ćwiczeń to przeniesienie nóg na drugą stronę ruchomego panelu oraz ćwiczenia z nogami na nieruchomej części stołu.


Stół do ćwiczeń mięśni brzucha

Osoba ćwicząca leży na plecach zginając stopy zgodnie z kierunkiem podnoszenia i opuszczania się poduszki stołu kontrolując jednocześnie rytm wdech - wydech. Następnie ćwicząca podnosi się do siedzenia. Pośrednim etapem są ćwiczenia z nogami podniesionymi i ramionami skręconymi do kolan. Na etapie zaawansowanym skręcamy ramiona w stronę kolan gdy nogi są podnoszone a palce dotykają skroni.


Stół do ćwiczeń nóg

Osoba ćwicząca leży na plecach z nogami ugiętymi w kolanach, umieszczonymi w strzemionach, zabezpieczonymi taśmą. Podudzia w pozycji horyzontalnej. Poprzez zmianę odległości pomiędzy kolanami (sciskanie piłki gumowej) oraz zmiennym ustawieniem strzemion (prosto lub na zewnątrz) regulować można wysiłek mięsni przywodzicieli. W etapie pośrednim naciskając na strzemiona w fazie ruchu odwodzącego powodujemy naprężenie bocznej części łydek. Na etapie zaawansowanym pracujemy nad skrzywieniem miednicy poprzez zwieranie pośladków i wciąganie brzucha w czasie wykonywania ruchów okrężnych


Stół wyszczuplający biodra i talię

Osoba ćwicząca leży na brzuchu, uda spoczywają na ruchomych panelach - poddaje się biernie ruchowi urządzenia. Następnie leżąc na plecach przy nogach podniesionych napinana jest dolna część pasa brzusznego szczególnie miesień poprzeczny, skośny i prosty, W etapie pośrednim staramy się naciskać udami podczas ruch ku dołowi lub ćwicząc z tułowiem lekko podniesionym i opartym na łokciach uzyskujemy dzięki temu większe wcięcie w talii. Można ćwiczyć ze zgiętymi stopami w celu skurczenia mięśni czworogłowych i łydek. Na etapie zaawansowanym : siedząc na górnej poduszce wykonujemy skręty talii z chwytaniem palców przeciwległej stopy lub przy zgiętych kolanach naciskamy stopami na poruszające się poduszki. Inne ćwiczenie: leżąc na boku , każda noga na ruchomym panelu. Noga wyżej ułożona, skrzyżowana z ułożoną niżej, naciska na poduszkę przy każdym powtórzeniu ruchu.


Stół wyszczuplający brzuch i biodra

Osoba ćwicząca leży na plecach, pośladki na podwójnych ruchomych poduszkach. Początkowo wykonujemy w sposób bierny ruchy miednicą przy ściągniętych pośladkach i wciągniętym brzuchu. Można dociążyć brzuch poduszką z piaskiem. Następnie ćwicząca siada na ruchomych poduszkach i dociska stopami wałek elementu podpierającego nogi. To ćwiczenie izoluje mięsnie przywodziciele i pośladkowe. Na etapie zaawansowanym stopy są skrzyżowane i lekko podniesione przez cały czas.


Stół masujący całe ciało z wbudowanym wioślarzem

Początkowo siedząc wykonujemy bierne ruchy wiosłowania z rękami opartymi na poręczach –napina to i kształtuje górną partię pleców (najszerszy mięsień grzbietu wraz dwugłowym i trójgłowym ramienia). Następnie kładziemy się na plecach chwytając wyprosto- nymi rękami poręcze za głową wiosłujemy. Ćwiczenie to napina średni mięsień piersiowy, podnosi biust, rozszerza klatkę piersiową, zmusza do pracy mięsień trójgłowy ramienia mięsnie brzucha.Włączając drgania cyrkulatora poprawiamy krążenie krwionośne, limfatyczne rozluźniamy mięśnie, uwalniamy się od napięcia i stresu , usuwamy nagromadzone toksyny (kwas mlekowy), powstałe w wyniku ćwiczeń i relaksujemy się po zakończeniu sesji .W etapie pośrednim w celu zwiększenia obciążenia mięśni energiczniej pchamy i ciągniemy poręcze. Kładziemy się na plecach ze stopami opartymi na poręczach, podkurczamy kolana do klatki piersiowej wraz z ruchem poręczy–rozciągany i napinany jest obszar bioder i czworogłowy ud. Na etapie zaawansowanym można powyżej opisane ćwiczenie rozwinąć przez podnoszenie miednicy gdy poręcze przesuwają się do tyłu. Pracują wówczas mięsnie czworogłowe, ścięgna podkolanowe i mięśnie pośladkowe.


Cennik

ILOŚĆ STOŁÓW CENA
1 stół 4 zł
2 stoły 7 zł
3 stoły 9 zł
4 stoły 10 zł
5 stołów 12 zł
6 stołów 15 zł

Karnety

Rodzaj karnetu Ilość wejść Termin ważności Cena
Karnet mini 7 wejść w cenie 6 wejść 2 miesiące 90 złotych
Karnet maxi 12 wejść w cenie 10 wejść 3 miesiące 150 złotych
Karnet extra 23 wejścia 6 miesięcy 275 złotych


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
4 / sztuka
Kontakt
Studio Zajęć Ruchowych LINEA
Wyślij e-mail
Plac Konstytucji 3 Maja 9
64-920 Piła

tel: 606 726460606 726460
tel: 67 214142467 2141424
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-21:00
sb: 10:00-21:00
Przerwa od 14.00 - 15.00.
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii negatywnych - pokaż wszystkie opinie
Zajęcia ruchowe - stoły rekondycyjne! Piła - galeria
Zajęcia ruchowe - stoły rekondycyjne! Piła Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Rafting Należności PŁYNNOŚĆ FINANSOWA!!!!!!!!   Następna usługa: Genetyczna diagnostyka onkologiczna