favore.pl
SMS Premium  -  dostajesz e - maila, dostajesz SMS!

SMS Premium - dostajesz e - maila, dostajesz SMS! nr 6989

Lokalizacja: cała Polska

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
50 / sztuka
Kontakt
Telvinet Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Ul. Podwale 62A
50-010 Wrocław

tel: 801 614606801 614606
tel: 71 341481071 3414810
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
TELVINET


TELVINET jest firmą istniejącą od 1992 roku. Celem naszej działalności jest kreowanie specjalistycznych usług wspierających funkcjonowanie firm na różnych płaszczyznach ich aktywności gospodarczej. Już na samym początku istnienia TELVINET rozwinął system informacji telefonicznej o produkcji, handlu i usługach. Do dziś zgromadziliśmy bazę danych o kilku tysiącach firm z terenu całej Polski.

   Następne lata upłynęły pod znakiem inwestycji w nowoczesne technologie. Skutkiem tego było uruchomienie w 1997 roku Działu Usług Internetowych. Podstawowym celem nowego działu było opracowywanie i wdrażanie profesjonalnych usług internetowych dla firm.

   Kolejnym etapem rozwoju TELVINET-u byłouruchomienie w 2000 roku Działu Usług Komputerowych. Dział ten prowadzi indywidualną opiekę nad sprzętem komputerowym w firmach, w których komputery stanowią podstawowe narzędzie codziennej pracy. Zastosowanie nowoczesnych łączy telekomunikacyjnych i Internetu pozwala część awarii usunąć zdalnie. Efektem jest znaczne obniżenie kosztów serwisowych.

   Naszym najnowszym produktem jest system oparty na idei Open Source, pozwalający na samodzielne zarządzanie serwisem internetowym przy wykorzystaniu nieskomplikowanychw użyciu narzędzi.

   Naszym kluczem do sukcesu jest starannie dobrany zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem wsparty potężną bazą serwisową i logistyczną.


SMS Premium
       
     Powiadomienia sms-em o otrzymaniu listów elektronicznych pozwala lepiej zorganizować pracę z pocztą internetową. Wysyłane na telefon komórkowy powiadomienia oszczędzą czas potrzebny na cykliczne sprawdzanie skrzynki pocztowej podczas oczekiwania na ważne wiadomości. Umożliwią stałe monitorowanie korespondencji i odpowiednie reagowanie w różnych życiowych sytuacjach.

    Usługa SMS Premium w przeciwieństwie do SMS Standard wysyła smsy za pośrednictwem terminali GSM podłączonych bezpośrednio do serwerów w Centrum Hostingowym Telvinetu. Informacja o każdym zaklasyfikowanym do powiadomienia liście zostaje błyskawicznie przekazana operatorowi komórkowemu. Dzięki temu usługa SMS Premium jest szybka i pewna. A to czyni ją niezwykle użyteczną w codziennej komunikacji.

    Integralną częścią systemu powiadomień są “Filtry powiadomień sms”. Filtry z jednej strony bronią użytkowników przed niewłaściwym wykorzystaniem limitu smsów na powiadomienia o listach mało istotnych lub nawet niechcianych. Z drugiej pozwalają wskazać listy o wysokim znaczeniu o których powiadomienie powinno dotrzeć na telefon komórkowy użytkownika.

    Użytkownik doładowuje limit smsów w pakiecie na zasadach przedpłaty (nabywa określoną pulę smsów) i ustanawia reguły określające w jakich przypadkach system pocztowy powinien wysyłać powiadomienia. Każde wysłane powiadomienie zmniejsza limit dostępnych smsów i po osiągnięciu zera blokuje usługę do czasu nabycia przez użytkownika kolejnego doładowania. Wszystkie wysłane powiadomienia rejestrowane są w dzienniku (raport wysłanych powiadomień) do którego wgląd ma użytkownik. Dziennik pozwala na bieżąco kontrolować wykorzystanie nabytego limitu smsów oraz sprawdzić poprawność ustanowionych filtrów. W każdym chwili właściciel pakietu może zmienić reguły i limity na poszczególnych kontach. Może również dokupywać pulę smsów w miarę wykorzystywania całkowitego limitu smsów w pakiecie.


Wdrożenie usługi przebiega w kilku krokach:
       
   1. Zgłoszenie w Biurze Obsługi Abonentów Telvinet aktywacji usługi SMS Premium w pakiecie
   2. Opłacenie puli smsów (patrz cennik pul poniżej).
   3. Wskazanie kont użytkowników w których usługa SMS Premium ma być dostępna.
   4. Ustalenie zasad dostarczania powiadomień dla poszczególnych kont.
   5. Zakodowanie zasada dostarczania powiadomień w regułach systemu.
   6. Ustalenie limitów smsów dla poszczególnych kont.

       
     Doładowania - cennik pul

SMS Premium 200       -   50,00 zł netto
SMS Premium 400       - 100,00 zł netto
SMS Premium 1000     - 200,00 zł netto


Aktywacja SMS Premium

W celu aktywacji usługi SMS Premium prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Abonenta TELVINET Wyślij e-mail , pod numerem infolinii Wyślij e-mail lub wypełniając poniższy formularz:

Nazwa firmy
Imię
Nazwisko
Adres email <_script src="http://www.telvinet.com.pl/shared-doc/WebCM/extras/emailCheck.js" language="JavaScript" type="text/">
Telefon stacjonarny <_script src="http://www.telvinet.com.pl/shared-doc/WebCM/extras/inputCheck.js" language="JavaScript" type="text/"> Wyślij e-mail -()+ ')" maxlength="30" size="30" value="" name="telefonstacjonarny" />
Telefon komórkowy <_script src="http://www.telvinet.com.pl/shared-doc/WebCM/extras/inputCheck.js" language="JavaScript" type="text/"> Wyślij e-mail -()+ ')" maxlength="30" size="30" value="" name="telefon_komrkowy" />


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
50 / sztuka
Kontakt
Telvinet Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Ul. Podwale 62A
50-010 Wrocław

tel: 801 614606801 614606
tel: 71 341481071 3414810
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
SMS Premium - dostajesz e - maila, dostajesz SMS! - galeria
SMS Premium - dostajesz e - maila, dostajesz SMS! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: KUCHNIA MARZEŃ - pomiar i wycena (woj. śląskie)   Następna usługa: Handel Opałem i Artykułami Instalacyjnymi