Sługi w zakresie spraw odszkodowawczych

Sługi w zakresie spraw odszkodowawczych nr 7032

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
Kancelaria Adwokacka Piotrowski Stepułajtys i Łazowski
Wyślij e-mail
Aleja Kościuszki 99/9
90-441 Łódź

tel: 42 6369039
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-14:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Zakres działań

 1. Sprawy odszkodowawcze.
  Od początku działalności Kancelarii stanowiły podstawowy zakres prowadzonych spraw. Do chwili obecnej większość przyjmowanych spraw dotyczy odszkodowań za wypadki.

   

 2. Prawo ubezpieczeniowe.
  Konsekwencją prowadzenia spraw odszkodowawczych jest zajęcie się przez Kancelarię prawem ubezpieczeniowym i wszelkimi sprawami z nim związanymi. Poczynając od doradztwa w zakresie zwierania umów, poprzez negocjacje z ubezpieczycielami, do dochodzenia roszczeń w trybie sądowym.

   

 3. Ochrona Konsumentów. Rękojmia i gwarancja.
  Kancelaria prowadzi głównie sprawy w zakresie rękojmi i gwarancji pojazdów mechanicznych. Zmieniające się przepisy prawa w tej dziedzinie oraz wzrost świadomości prawnej społeczeństwa powoduje rozszerzenie tych spraw na inne kategorie dóbr konsumpcyjnych.

   

 4. Sprawy sporne. Postępowanie sądowe.
  Rodzaj podstawowej działalności Kancelarii spowodował, że jest ona w stanie zapewnić zastępstwo procesowe w sprawach poważnych i skomplikowanych. Prawnicy Kancelarii opracowują z Klientem strategię procesu, przygotowują wszelkie konieczne pisma procesowe oraz występują jako pełnomocnicy stron przed Sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.
  W sprawach skomplikowanych działania mają charakter zespołowy z wykorzystaniem wiedzy specjalistycznej w poszczególnych dziedzinach.

   

 5. Obsługa korporacyjna firm.
  Wzmocnienie Kancelarii nowymi pracownikami pozwoliło jej na podjęcie się stałej obsługi prawnej spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów gospodarczych. Obsługa ma charakter kompleksowy, poczynając od przygotowań do założenia firmy poprzez rejestrację i bieżącą działalność do spraw związanych z upadłością, układem i likwidacją działalności

   

 6. Prawo pracy.
  Kancelaria prowadzi powierzane jej sprawy z zakresu prawa pracy zarówno indywidualnie jak i obejmując zlecenia od pracodawców.

   

 7. Inne sprawy.
  Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy Kancelarii prowadzą też sprawy z zakresu prawa rodzinnego i prawa rzeczowego.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Sługi w zakresie spraw odszkodowawczych - galeria
Sługi w zakresie spraw odszkodowawczych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: KRAINA WESTERNU - imprezy integracyjne   Następna usługa: Krakow Valley Golf Country Club - STRZELNICA