favore.pl
Zautomatyzowana strzelnica myśliwska

Zautomatyzowana strzelnica myśliwska nr 7117

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Klub Strzelecki Centrum
Wyślij e-mail
ul. Jaśkowa Dolina 114
80-286 Gdańsk

tel: 58 341194458 3411944
tel: 58 341469158 3414691
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-17:00
sb: 10:00-14:00
Inne godziny możliwe po wcześniejszej rezerwacji.
rozwiń
OPIS USŁUGI

KLUB STRZELECKI CENTRUM

Zapraszamy do korzystania z profesjonalnej, zautomatyzowanej strzelnicy znajdującej się w kompleksie Centrum w Gdańsku.
Wszystkie strzelania mogą się odbywać pod opieka instruktora posiadającego specjalne uprawnienia. Dla osób nie posiadających pozwolenia na broń organizujemy szkolenia strzeleckie w wybranych konkurencjach.
Instruktorami są czynni zawodnicy oraz czynni reprezentanci Polski w dyscyplinach olimpijskich i strzelaninach myśliwskich.
Zapewniamy pełen asortyment amunicji oraz dostęp do broni klubowej, zarówno śrutowej, jak i kulowej oraz krótkiej. Organizujemy szkolenia strzeleckie dla firm ochroniarskich oraz imprezy integracyjne, okolicznościowe połączone z biesiada myśliwska.
Proponujemy członkostwo w Klubie Strzeleckim Centrum. Członkiem Klubu może zostać każda osoba pełnoletnia. Każdy członek Klubu ma prawo do bezpłatnego korzystania z broni klubowej, pomieszczeń klubowych, a na wszelkie zakupy w sklepie myśliwskim, restauracji w. Huberta, biurze podroży Activ Tours oraz korzystając z pokoi gościnnych otrzymuje 10% zniżki.

Strzelnica czynna:

pn. - pt. 10-17
sobota 10-14


... inne godziny możliwe po wcześniejszej rezerwacji.


STRZELNICA DO RZUTKOW


- Skeet
- Trap
- Bazant
- Zając

SKEET:

...to konkurencja olimpijska, strzelanie odbywa się do 25 rzutków. Rzutki pojedyncze oraz dublety wylatujące równocześnie z dwóch maszyn wyrzucających. Na skeedzie znajduje się 8 stanowisk. Odloty rzutków wynoszą ok. 55m.

TRAP:

...to konkurencja olimpijska, na trapie znajduje się 5 stanowisk. Odległość miedzy stanowiskami a maszyna wyrzucająca rzutki wynosi 10m. Na sportowym trapie używa się 15 maszyn wyrzucających. My zastąpiliśmy to jedna maszyna pływająca, która w sposób ciągły zmienia swoje ustawienia, bardziej przypomina to strzelanie myśliwskie. Odloty rzutków można regulować obecnie wynoszą ok. 55m.

BAZANT:

...to konkurencja myśliwska. Wieża ma wysokość 15m, mamy 3 stanowiska strzeleckie. Strzelanie odbywa się do 10 rzutków zmieniając kolejno stanowiska. W tej konkurencji rzutki SA wyrzucane z jednej maszyny. Czas i odległość przelotu rzutków można regulować.

ZAJAC:

...to konkurencja myśliwska Strzelanie odbywa się do blaszanej makiety kształtem przypominającej zająca. Odległość od stanowiska do przebiegu wynosi 35m. Po trafieniu zając wydaje sygnał dźwiękowy. W konkurencji tej strzelanie odbywa się do 10 przebiegów w rożnych kierunkach. minimalny czas przebiegu zająca wynosi 1,5s. Konstrukcja przebiegu zająca znajdująca się na naszej strzelnicy jest najnowocześniejsza w Polsce.

Wyślij e-mail

STRZELNICA ZEWNĘTRZNA


- Dzik
- Rogacz-Lis
- I.P.S.C
- Obrotowe sylwetki (tarcze)

DZIK:

...to konkurencja olimpijska. Strzelanie odbywa się kulami do ruchomej sylwetki, sylwetka dzika przesuwa się w dwóch prędkościach: 2,5s - dzik szybki, 5s - dzik wolny. Strzelanie odbywa się w odległości 50m na 100 pkt.
Służymy również najlepszymi instruktorami w tejże konkurencji, są to wielokrotni mistrzowie świata, europy oraz medalista olimpijski, który na życzenie Klienta doprowadzi technikę strzelania do perfekcji.

ROGACZ-LIS:

...to konkurencja myśliwska. strzelanie kulowe do stojącego celu w odległości 100m z pozycji strzeleckiej stojącej opierając się o drewniany słupek. Strzelający oddaje 5 strzałów do rogacza i 5 strzałów do lisa, w sumie 100 pkt., podajnik dostarcza tarcze po strzale w celu sprawdzenia wyników.

I.P.S.C.:

...to strzelanie szybkie z broni krótkiej jak i strzelb gładkolufowych. Dysponujemy operami (specjalne tarcze, które opadają po trafieniu). Strzelanie odbywa się na torze ustawionym przez instruktora.

OBROTOWE SYLWETKI...

...to strzelanie z broni krótkiej. Sterowanie odbywa się za pomocą pulpitu, dzięki któremu można ustawić określony czas obrotu tarcz. Odległość od stanowiska może wynosić: 25, 15 oraz 10m. Jest to bardzo dobry trening dla wszelkich służb posługujących się bronią, szczególnie dla agencji ochrony, straży pocztowej, wartowników...

Wyślij e-mail

STRZELNICA KRYTA

...znajduje się w budynku. Strzelanie odbywa się na odległość 10, 15 oraz 25m. Strzelnica jest w pełni automatyczna. Posiada podajniki tarcz oraz kamery umożliwiające sprawdzanie wyników. Na strzelnicy krytej odbywa się tylko strzelanie z broni krótkiej.

Wyślij e-mail

STRZELNICA PNEUMATYCZNA

..to strzelnica kryta, znajdująca się w budynku. Strzelanie odbywa się do ruchomych i stałych tarcz na odległości 10 oraz 15m z broni pneumatycznej (wiatrówki). Tarcze znajdują się na podajnikach umożliwiających sprawdzanie wyników.

Wyślij e-mail

STRZELNICA MULTIMEDIALNA

...to zestaw składający się z komputera, projektora multimedialnego, zestawu głośników oraz bogatego oprogramowania. W zestawie znajduje się 5 jednostek broni laserowej krótkiej i długiej. Wśród konkurencji strzeleckich znajdują się: strzelanie do bażantów, kuropatw, kaczek oraz konkurencje olimpijskie (trap, doubletrap, strzelanie pistoletowe, I.P.S.C.), a także strzelanie do celów statycznych. Posiadamy oprogramowanie z zabawami strzeleckimi dla młodzieży.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Klub Strzelecki Centrum
Wyślij e-mail
ul. Jaśkowa Dolina 114
80-286 Gdańsk

tel: 58 341194458 3411944
tel: 58 341469158 3414691
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-17:00
sb: 10:00-14:00
Inne godziny możliwe po wcześniejszej rezerwacji.
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Zautomatyzowana strzelnica myśliwska - galeria
Zautomatyzowana strzelnica myśliwska Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 25)
Poprzednia usługa: Zorganizujemy Twój czas na Augustowczyźnie !!!!   Następna usługa: Hosting - rewelacyjna oferta!