favore.pl
Rozwody, separacje, alimenty bez problemów

Rozwody, separacje, alimenty bez problemów nr 7228

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
60 / sztuka
Kontakt
Kancelaria Adwokacka Małgorzata Kozik
Wyślij e-mail
Rzeźnicza 16/70
31-540 Kraków

tel: 12 421526512 4215265
tel: 506 282629506 282629
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 11:00-16:00
sb: 08:30-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Zakres usług świadczonych przez kancelarię:

Kancelaria świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych, czyli osób fizycznych. Z myślą o tej właśnie grupie klientów Kancelaria wyspecjalizowała się w następujących dziedzinach prawa:

 • prawo rodzinne i osobowe - sprawy o rozwód lub separację, alimenty, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, władzę rodzicielską i podział majątku, rozwiązanie przysposobienia, unieważnienie małżeństwa, ubezwłasnowolnienie itp.
 • prawo cywilne - sprawy o zapłatę, odszkodowawcze (błędy lekarskie, wypadki itd.), o ochronę dóbr osobistych, analiza i sporządzanie umów,
 • prawo pracy (o przywrócenie do pracy, o odszkodowanie, opiniowanie umów o pracę)
 • postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające (np. udział w postępowaniu egzekucyjnym, sprawy o przybicie i przysądzenie własności nieruchomości)
 • prawo spadkowe (np. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zabezpieczenie spadku, przyjęcie bądź odrzucenie spadku, o obalenie testamentu)
 • prawo obrotu nieruchomościami (np. sprawy własnościowe, o naruszenie posiadania, zasiedzenie, ustanowienie drogi koniecznej, zniesienie współwłasności, zmianę wysokości opłat za użytkowanie wieczyste)

Forma świadczenia usług

Usługi adwokackie na rzecz klientów indywidualnych świadczone są w następujących formach:
 • ustne porady prawne (udzielane na spotkaniu lub przez telefon),
 • pisemne opinie i analizy prawne (w bardziej skomplikowanych stanach prawnych (np. analiza umów, spraw sądowych i administracyjnych), sporządzane na piśmie (na zwykłym papierze lub w formie elektronicznej),
 • prowadzenie negocjacji (np. w sprawach rozwodowych, rodzinnych, o podział majątku, z deweloperami, z prokuraturą, w sporach sądowych itd. ),
 • reprezentacja przed sądami w charakterze pełnomocnika procesowego, obrońcy lub oskarżyciela posiłkowego, przed wszystkimi sądami powszechnym i administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym).

Oferta dla firm - Kompleksowa obsługa prawna

W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje szereg wyspecjalizowanych usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców. Największym zainteresowaniem cieszy się pomoc prawna następującego rodzaju:

 • opiniowanie i sporządzanie umów,
 • porady i opinie prawne,
 • zakładanie spółek,
 • obsługa spółek
 • prowadzenie spraw sądowych.

W ramach współpracy z Kancelarią możliwe jest też korzystanie ze stałej obsługi prawnej. Pozwala to na korzystanie z usług prawniczych w wymiarze czasowym i na warunkach ustalonych w umowie o stałą obsługę prawną. Umowa o stałą obsługę prawną daje klientowi najbardziej komfortowe warunki korzystania z pomocy prawnej. Jednocześnie pozwala najlepiej zoptymalizować koszt zamawianych usług prawnych oraz dostosować szybkość ich świadczenia do potrzeb danego przedsiębiorcy.

Wynagrodzenie za prowadzenie stałej obsługi prawnej firmy jest ustalane bądź ryczałtowo za dany okres czasu, bądź według stawek godzinowych. W przypadku, gdy nie jest możliwe ustalenie dokładnego zakresu usług oraz czasu, który będzie musiał być poświęcony na ich świadczenie, możliwe jest początkowo rozliczanie usług poprzez ustalanie opłaty za każdą czynność z osobna lub też według stawek godzinowych. Powyższy sposób ustalania wynagrodzenia jest stosowany również w przypadku, gdy zapotrzebowanie na usługi prawnicze jest zmienne w poszczególnych miesiącach.

Możliwe jest zawarcie umowy o stałą obsługę prawną również bez ustalania stałych miesięcznych opłat. W takim przypadku Kancelaria po zapoznaniu się ze specyfiką i rodzajem działalności danego przedsiębiorcy pozostaje w gotowości do świadczenia usług. W przypadku potrzeby z usług Kancelarii składane jest zamówienie, realizowane następnie w terminie i za wynagrodzeniem ustalonym wcześniej w umowie o stałą obsługę prawną.

 
 
 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPCJE DODATKOWE
Stawki minimalne rozwiń Cena: 60 zł Do 500 zł
Stawki minimalne rozwiń Cena: 120 zł Powyżej 500 zł do 1.500 zł - 180 zł;
Stawki minimalne rozwiń Cena: 420 zł Powyżej 1.500 zł do 5.000 zł - 600 zł
Stawki minimalne rozwiń Cena: 600 zł Powyżej 5.000 zł do 10.000 zł - 1.200 zł
Stawki minimalne rozwiń Cena: 1 800 zł Powyżej 10.000 zł do 50.000 zł - 2.400 zł
Stawki minimalne rozwiń Cena: 1 200 zł Powyżej 50.000 zł do 200.000 zł - 3.600 zł;
Stawki minimalne rozwiń Cena: 3 600 zł Powyżej 200.000 zł - 7.200 zł.
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
60 / sztuka
Kontakt
Kancelaria Adwokacka Małgorzata Kozik
Wyślij e-mail
Rzeźnicza 16/70
31-540 Kraków

tel: 12 421526512 4215265
tel: 506 282629506 282629
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 11:00-16:00
sb: 08:30-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Rozwody, separacje, alimenty bez problemów - galeria
Rozwody, separacje, alimenty bez problemów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Monitoring krótko przeterminowanych należności   Następna usługa: 100 stopni przy niedużej wilgotności dla CIEBIE