favore.pl
Windykacja należności  -  program INKASO

Windykacja należności - program INKASO nr 7230

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
CERTO INKASO SP. Z O.O.
Wyślij e-mail
ul. Wigury 13
90-302 Łódź

tel: 42 637323042 6373230
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

CERTO INKASO SP. Z O.O.Windykacja należności - program "inkaso"


W trakcie prowadzenia działalności gospodarczej osoby fizyczne i prawne narażone są na nieuczciwe działania kontrahentów, w szczególności gdy stosują zapłatę w formie opóźnionego terminu płatności. Brak zapłaty w terminie rodzi poważne problemy od chwilowej zapaści finansowej po upadłość podmiotu, który w takie problemy popadł.
W ramach zlecenia inkaso kontaktujemy się z dłużnikiem listownie, telefonicznie i osobiście. Profesjonalni windykatorzy stosujący nowoczesne, sprawdzone i skuteczne metody. Prowadzą czynności mające na celu skłonić Państwa dłużników do spłaty należności w jak najszybszym czasie. Jednocześnie prowadzone są działania sprawdzające aktualne składniki majątkowe dłużnika.

Mediacja z dłużnikiem poprzez profesjonalne biuro windykacyjne to najskuteczniejszy oręż w rękach wierzyciela.

W przypadku braku możliwości polubownego odzyskania należności sprawa kierowana jest na drogę postępowania sądowego za zgodą Zleceniodawcy w celu uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty. Jeżeli dłużnik nadal nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych kierujemy sprawę do egzekucji do wybranej przez nas kancelarii komorniczej. W trakcie tego postępowania nasi prawnicy nie tylko nadzorują egzekucje, ale także biorą czynny w niej udział. W trakcie całego procesu windykacji utrzymujemy kontakt z dłużnikiem wywierając na niego presję, aby spłacił swoje zobowiązania. W przypadku niewypłacalności dłużnika proponujemy Państwu możliwość zaliczenia wierzytelności w koszty uzyskania przychodu i pomniejszenia należnych zobowiązań podatkowych.

 Biuro finansowo - prawne Certo Inkaso powstało w 1998 r. jako spółka cywilna. W pierwszym okresie działalności zajmowaliśmy się tylko windykacją wierzytelności na zlecenie. Jednak w wyniku dynamicznego rozwoju poszerzyliśmy swoją ofertę o pełny zakres zarządzania wierzytelnościami - począwszy od prewencji, zabezpieczanie kontraktów, a skończywszy na szybkiej i skutecznej windykacji należności czy tez wykupu wierzytelności straconych. Biuro Certo Inkaso ofertę swoja kieruje przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw wychodząc naprzeciw problemom z cash-flow podmiotów gospodarczych. Obsługujemy także duże przedsiębiorstwa ze spółkami giełdowymi włącznie. Nasza firma jest członkiem założycielem Polskiego Związku Windykacji  i posiada rekomendację związku co do świadczenia usług zgodnie z zasadami etyki zawodowej i kodeksu honorowego. Dodatkowym zaszczytem było powołanie do zarządu związku jednego z współwłaścicieli naszego biura jako dowód zaufania dla firmy w branży windykacyjnej. Dla naszych klientów proponujemy zlecenia jednorazowe lub umowy o stałej współpracy, która zapewni kompleksową obsługę prawną i zminimalizuje problemy z niespłaconymi wierzytelnościami.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas
  • profesjonalna obsługa
  • indywidualne podejście
  • jakość usług potwierdzona rekomendacją Polskiego Związku Windykacji
  • najniższa prowizja na rynku
  • masz prawo do własnych pieniędzy.


Nasze motto

"SŁUŻYMY RADĄ - GWARANTUJEMY POMOC"Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
CERTO INKASO SP. Z O.O.
Wyślij e-mail
ul. Wigury 13
90-302 Łódź

tel: 42 637323042 6373230
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU certo_inkaso
Windykacja należności - program INKASO - galeria
Windykacja należności - program INKASO Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: 100 stopni przy niedużej wilgotności dla CIEBIE   Następna usługa: Obrót wierzytelnościami PEŁNA OBSŁUGA PRAWNA!!