Konwojowanie i inkaso PROFESJONALNIE!!!!!!

Konwojowanie i inkaso PROFESJONALNIE!!!!!! nr 7241

Lokalizacja: Opole (woj. opolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Gwarant Agencja Ochrony i Detektywistyki Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. J. Cygana 2
45-131 Opole

tel: 77 4432300
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Gwarant Agencja Ochrony i DetektywistykiKONWOJOWANIE I INKASO

W ramach tej usługi pragniemy Państwu zaproponować:

jednostkowe konwoje na życzenie Zleceniodawcy,
inkaso utargów do banku Zleceniodawcy,
konwoje wartości we wskazane miejsce.

Zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. "O ochronie osób i mienia" (Dz. U. Nr 114, poz. 740), konwojenci wyposażeni są w broń palną, kamizelki kuloodporne, hełmy oraz niezawodne środki łączności radiowej. Są to odpowiednio wybrani, profesjonalnie wyszkoleni, posiadający licencje I i II stopnia agenci. Konwój odbywa się samochodami przystosowanymi do tego typu zleceń.

Bezpieczeństwo transportowanych wartości zależy przede wszystkim od doboru odpowiednio przeszkolonych konwojentów, zastosowania odpowiednich środków technicznych, przestrzegania procedur działania, sprawnej organizacji oraz stałego nadzoru.

Usługa konwojowania wykonywana jest przez specjalnie przeszkolonych i wyposażonych pracowników ochrony. Do służby konwojowej wyznaczamy pracowników, którzy posiadają odpowiednie predyspozycje psychofizyczne, gwarantujące należyte wykonanie powierzonych zadań. W czasie przewożenia konwojowanych walorów, pracownicy ochrony utrzymują stałą łączność.
Gwarantujemy wykonanie usługi konwojowania w sposób profesjonalny i bezpieczny.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Konwojowanie i inkaso PROFESJONALNIE!!!!!! - galeria
Konwojowanie i inkaso PROFESJONALNIE!!!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Ochrona fiz. imprezy masowej DUŻE DOŚWIADCZENIE!   Następna usługa: Monitoring sygnałów alarmowych SOLIDNIE!!!