favore.pl
Posrednicze w dokonywaniu transakcji przez klienta

Posrednicze w dokonywaniu transakcji przez klienta nr 7249

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Ambit Nieruchomości S.J.
Wyślij e-mail
Szczytnicka 40/1
50-382 Wrocław

tel: 71 322100271 3221002
tel: 508283281508283281
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPIS USŁUGINasza firma świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej rynku nieruchomości. W prowadzonej działalności, wykorzystując zdobyte doświadczenie, koncentrujemy się na obsłudze prawnej osób fizycznych oraz firm - uczestników rynku nieruchomości.
Nasze wykształcenie oraz ciagle aktualizowana wiedza pozwoliły nam na opracowanie zasad współpracy dostosowanych do potrzeb Klienta, uwzględniających specyfikę konkretnych przypadków. Profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa, a także troska o dobro Klienta to zasady, które przyświecają nam od początku istnienia naszego biura.

W szczególności :
• udzielamy odpłatnych porad prawnych z zakresu obrotu nieruchomościami;
• przygotowujemy opinie, ekspertyzy i analizy prawne;
• przygotowujemy projekty umów dotyczących rynku nieruchomości
• regulujemy stany prawne nieruchomości m.in. sprawy spadkowe, zmiany sposobu użytkowania lokali, przekształcenia gruntów
• przygotowujemy nieruchomość do transakcji - pod kątem formalno-prawnym


Koncentrując się na prawnej obsłudze rynku nieruchomości, w pozostałych kwestiach prawnych ściśle wspólpracujemy z kancelariami: adwokacką i radców prawnych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Ambit Nieruchomości S.J.
Wyślij e-mail
Szczytnicka 40/1
50-382 Wrocław

tel: 71 322100271 3221002
tel: 508283281508283281
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Posrednicze w dokonywaniu transakcji przez klienta - galeria
Posrednicze w dokonywaniu transakcji przez klienta Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Obsługa inwestycji mieszkaniowych, doradztwo   Następna usługa: Doradztwo i public relations - najlepsi specjaliści