favore.pl
SK DECJUSZ imprezy integracyjne  -  motywacyjne,

SK DECJUSZ imprezy integracyjne - motywacyjne, nr 7297

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
al. Kasztanowa 1
Kraków

tel: 502 575909502 575909
tel: 12 425242112 4252421
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
O nas
Szanowni Państwo!
Firma S.K. Decjusz istnieje już od 2000 roku. Początkowo nasza działalność obejmowała tylko organizację małych imprez integracyjnych. W miarę upływu czasu oraz mnogości zdobytych doświadczeń postanowiliśmy sukcesywnie poszerzać obszar naszej działalności.
Obecnie z powodzeniem organizujemy nie tylko imprezy integracyjne, ale również: konferencje, spotkania biznesowe, wyjazdy motywacyjne, bankiety i szkolenia. Dzięki wszechstronnemu rozwojowi i stałej obecności na rynku wypracowaliśmy sobie miejsce w czołówce największych polskich firm zajmujących się organizacją imprez.
imprezy integracyjne, integracja, szkolenia teambuilding, imprezy promocyjne, kraków, team building, survival, motorówki, quady, survivalowe, pikniki firmowe, integracja dla firm, teambuilding, kraków, małopolskie, Teambuilding, Team Building, budowanie zespołu, zespołów, budowa zespołu, zespół, integracja, spotkanie integracyjne, imprezy promocyjne, spotkanie promocyjneFirmę S.K. Decjusz tworzy zgrany zespół ludzi, z pasją realizujących swe zadania. Jesteśmy świadomi kreacyjnego charakteru naszej pracy, zorientowani na cel i dbamy o ciągłe poszerzanie horyzontów. Innowacyjność, otwartość i elastyczność w przystosowywaniu się do Państwa oczekiwań to podstawowe domeny naszej działalności.
Firma S.K. Decjusz świadczy usługi z zakresu organizacji imprez integracyjnych, konferencji, spotkań biznesowych, wyjazdów motywacyjnych, bankietów i szkoleń na najwyższym poziomie. Dysponujemy stosownym zapleczem sprzętowym i transportowym. Działamy w kooperacji ze sprawdzonymi partnerami.
Firma S.K. Decjusz wspiera polskich przedsiębiorców, inwestując swój potencjał w ich rozwój. Proponowane przez nas rozwiązania inicjują trwałe zakotwiczenie, w świadomości ludzi tworzących otoczenie firmy, pożądanego przez Państwa obrazu.
Zapraszamy Państwa do współpracy!
Dlaczego S.K.Decjusz?
Nic nie łączy ludzi bardziej od wspólnych wartości.
Nic silniej nie kształtuje wartości od  zdobywanych doświadczeń.
Nic trwalej nie spaja doświadczeń od niezapomnianych przeżyć.

My staramy się właśnie o to aby chwile spędzone we wspólnym gronie na trwałe zapisały się w Państwa pamięci. Powstałe w ten sposób wspomnienia staną się dostarczycielami pozytywnej energii i elementem motywującym do dalszej, owocnej pracy.
Powierzony nam czas zagospodarujemy w przemyślany, pełen profesjonalizmu sposób. Sprawimy, ze oprócz przyjemności płynącej z zabawy, pozwoli on odkryć w każdym z uczestników nowy potencjał, sprzyjający dalszemu rozwojowi Państwa Firmy.
Wiemy jak to robić ....
Firma S.K. Decjusz to nie sucha nazwa. To przede wszystkim pełni zapału i pomysłów ludzie. Wykorzystujący swoje wieloletnie doświadczenie, umiejętnie wsłuchujący się w Państwa potrzeby, kreujący niepowtarzalne zdarzenia.... Dla tych ludzi, dla nas zadowolenie Państwa stanowi wartość nadrzędną.
Jesteśmy godni zaufania....
Trudno zliczyć ile zorganizowaliśmy już imprez integracyjnych,  spotkań biznesowych, pikników i konferencji. Współpracujemy stale z wieloma Firmami, pozyskujemy wciąż nowe. To świadczy o zaufaniu i zobowiązuje.
Chętnie podejmujemy wyzwania...
A organizacja imprez, spotkań biznesowych, pikników czy konferencji to wyzwanie. Nie działamy według gotowych schematów. Każdy pisany przez nas scenariusz skrojony jest na miarę Państwa potrzeb.
Nie tracimy czasu....
Działamy od razu! Analizujemy okoliczności, precyzujemy cel, optymalizujemy sposób organizacji imprez, spotkań biznesowych, pikników czy konferencji. Nie trwonimy Państwa czasu, ani pieniędzy.
Nie rzucamy słów na wiatr...
Ale o tym przekonacie się Państwo sami powierzając nam organizację Waszej imprezy.
 Do zobaczenia!

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu i realizacji projektów takich jak :

imprezy integracyjne
wyjazdy motywacyjne
team building
pikniki
szkolenia pracownicze
bankiety
konferencje

W sposób kompleksowy i ciekawy organizujemy imprezy dla dużych i małych firm.
Posiadamy własne zaplecze sprzętowe i transportowe oraz bardzo duże doświadczenie w tworzeniu i realizacji imprez.

Cechą charakterystyczną naszych programów jest to, iz projektowane są one indywidualnie wedlug potrzeb klienta.

Aby impreza miala swój niepowtarzalny charakter, proponujemy Państwu zorganizować ją wedle naszych pomyslów, a zaangażowane środki finansowe na pewno zwrócą się Państwu w formie wydajniejszej pracy waszych pracowników.

 

 
Imprezy integracyjne
 

Trudne zadania postawione zespołowi do zrealizowania w otwartym terenie to przyjemność wykonania jak również uczestnictwa. Imprezy integracyjne rozwijają współzawodnictwo, współpracę w grupie i pomagają osiągnąć korzystne relacje pomiędzy uczestnikami. Proponowane przez naszą firmę programy to doskonały sprawidzian i przygotowanie teamu do zadań w firmie.

Bogaty program imprez integracyjnych stanowi doskonałe połączenie dobrej zabawy z wykorzystaniem wzrostu wydajności pracownika, dlatego proponujemy Państwu zastosowanie naszego doświadczenia i umiejętności integracyjno-organizacyjnych.

Nasz doświadczony i kreatywny personel zadba o to, aby każde życzenie naszych klientów było spełnione dodatkowo realizując wszystkie jego wymagania i pomysły.
 
 
 

Wyjazdy motywacyjne
Obowiazkowo wpisane są w nie wspólne imprezy i wyjazdy dla najlepszych. Jeżeli program motywacyjny i wyjazd zorganizowane są w sposób przemyślany, podróż w nieznane i piękne tereny nie jest kosztowną fanaberią, ale inwestycją, dzieki której zyski firmy wzrosną.

Mowa tu nie tylko o zyskach finansowych, ale także o integracji i zwiększeniu lojalności pracowników oraz ich motywacji do dalszej pracy. Wszystko zależy od celu, jaki dzieki programowi motywacyjnemu firma chce osiągnać. Nie bez znaczenia z punktu widzenia firmy jest także to, ze dobrze skonstruowany i odpowiednio przeprowadzony program motywacyjny sam sie finansuje.

Jeśli nagroda jest ukazana we właściwy i atrakcyjny sposób, a zainteresowanie nią umiejętnie podtrzymane, pracownicy podwajają swe siły i wypracowują dla firmy dodatkowe zyski. Ich motywacja i zyski firmy rosną, a zwycięzcy uczestnicy programu motywacyjnego wiedzą, że ich pracę ktoś docenia i wynagradza - w zupełnie nietypowy i niezapomniany sposób.

Team building
Dbamy o Państwa rozrywkę, ale też nie zapominamy o podstawowych elementach i założeniach psychologicznych imprez. Realizujemy profesjonalne elementy szkoleń team buildingowych, skonstruowanych specjalnie z myślą o pokazaniu roli członka grupy oraz kształtowaniu jej w spójną całość.

team-building, imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe , pikniki firmoweObserwacja funkcjonowania grup w sytuacjach zadaniowych pozwoli na analizę umiejętności komunikacyjnych poszczególnych osób, tendencji do współpracy albo rywalizacji w grupie. Pozwoli na identyfikację tych, którzy w sposób spontaniczny przejmują rolę liderów grupowych oraz sposobów w jaki kierują swoimi grupami tj. umiejętności wydawania poleceń, delegowania zadań. Można będzie także ocenić efektywność wykonania zadania w zależności od sposobów podejmowania decyzji oraz metod komunikowania się narzuconych przez kierowników grup.

Organizowane przez nas treningi łączą atrakcyjne formy szkolenia z najnowszymi doświadczeniami popartymi naukowym dorobkiem, do złudzenia przypominającymi gry i zabawy z wykorzystaniem aktywnych i atrakcyjnych dla uczestników metod uczenia się.

Zajęcia prowadzone zarówno w pomieszczeniach jak i w terenie umożliwiają uczestnikom zdobycie nowych interesujących doświadczeń komentowanych zgodnie z najnowszymi teoriami przez doświadczonych trenerów i instruktorów. Proponowane przez nas ćwiczenia są metaforą różnych sytuacji, z którymi pracownicy spotykają się lub w każdej chwili mogą spotkać się w swojej pracy zawodowej.

Pikniki
Popołudniowa lub całodniowa propozycja dla Państwa pracowników i ich rodzin.
Kompleksowa organizacja i obsługa pikniku.

Znajdujemy odpowiednie miejsce, uzyskujemy wymagane pozwolenia, zapewniamy catering oraz przygotowanie menu, organizujemy pokazy artystów i występy  muzyków, zapewniamy odpowiedniego konferansjera. Dbamy o to, by cała zabawa przebiegała bezpiecznie i w miłej atmosferze.
Ale przede wszystkim zapewniamy niezapomniane atrakcje i wrażenia. Jesteśmy gotowi przygotować gry i zabawy integracyjne nawet dla najbardziej wymagających. Cały program ukaładamy tak aby każdy znalazł coś dla siebie.
Dla wyzwolenia silnych wrażeń doradzamy zjazdy i mosty linowe,quady paintball, jeśli trzeba coś na wesoło, najlepsze będą zabawy "dmuchane", jeśli chcemy bawić się w zespole zorganizujemy zawody sportowe.
Proponujemy specjalnie przygotowane pakiety zabaw dla dzieci.

Nad całością czuwa grupa doświadczonych instruktorów, animatorów zabaw oraz kompetentna grupa organizatorów.

Piknik firmowy to świetny sposób na integracje zespołu bez konieczności nocowania poza miejscem zamieszkania, co automatycznie obniża koszty wyjazdu.
Szkolenia pracownicze

Pełen program tematyczny wiekszości naszych szkoleń obejmuje 2 dni szkoleniowe. Mając jednak na względzie przede wszystkim realizację celów postawionych przez Klienta, możemy wspólnie zastanowić się nad okrojeniem badź rozszerzeniem wybranych zagadnień. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, iż przedstawione tematy są jedynie standardową propozycją, na podstawie której budowany jest dostosowany do profilu grupy uczestników szczególowy program szkolenia. Filozofia naszej firmy jest dostarczenie uslug pod indywidualne potrzeby, w oparciu o analize specyfiki branzy i srodowiska wewnetrznego Klienta.

Kazdy projekt szkoleniowy realizowany przez S.K.Decjusz bazuje na trzech integralnych dla calosci przedsiewziecia fazach, z których pierwsza i podstawowa to przygotowanie szkolenia w oparciu o doglebne zrozumienie potrzeb i oczekiwan zleceniodawcy. Dopiero po wspólnym ustaleniu celów nastepuje etap projektowania zawartosci merytorycznej i dobór narzedzi przekazu. Tym sposobem nasze szkolenia nigdy nie sa takie same i gwarantuja przekaz zgodny z oczekiwaniami dzialu Zasobów Ludzkich Klienta.


Szkolenia S.K.Decjusz oparte sa o 3 podstawowe zasady.
Integralność
W cene uslugi wliczone sa: przygotowanie, przeprowadzenie oraz raport koncowy z ocena efektywnosci projektu szkoleniowego.
Praktyka biznesowa
Programy szkoleniowe oparte sa o zasade 70/30, gdzie 70% tresci wypelniaja warsztaty, cwiczenia oraz informacje i analizy zaczerpniete z praktyki biznesowej, a tylko 30% to niezbedna teoria wprowadzajaca do lepszego zrozumienia tematu. Szkolenia prowadzone sa przez doswiadczonych, charyzmatycznych trenerów. Wspólpracujacy z S.K.Decjusz konsultanci (trenerzy) posiadaja minimum 3 letnie doswiadczenie kierownicze w jednej z renomowanych miedzynarodowych instytucji z listy Global 500. Wysoki poziom sprawdzonej wiedzy merytorycznej jest gwarancja doskonalej jakosci szkolenia.
Indywidualne podejście
Szanujemy specyfike srodowiska biznesowego Klienta, jego odrebnosc i cele, które chce realizowac na rynku. Rola S.K.Decjusz to pomoc w ich osiaganiu.

Bankiety

Na Panstwa zyczenie zorganizujemy kompleksowo i profesjonalnie w dowolnej scenerii bankiet w wybranej lokalizacji.

Wspólpracujemy z siecia osrodków hotelowych jak równiez restauracyjnych w calym kraju. Organizujemy bankiety z elementami rekreacyjnymi w róznych atrakcyjnych zakatkach Polski.
Realizujemy programy bankietowe dla grup od kilkunastu do kilkuset uczestników.

Uczestnikom organizowanych przez nas bankietów mozemy zaoferowac dodatkowo wiele specjalnych atrakcji, które umila kazdy bankiet, kolacje firmowa, przyjecie.

Menu i cala oprawe przygotowujemy wedlug wczesniejszych ustalen.

Konferencje

Podczas organizowania konferencji pamietamy o tym, ze w swiecie biznesu liczy sie szybkosc, profesjonalizm i wszechstronność.

Dlatego wszystkie sale konferencyjne wyposazone sa w telefony, a na specjalne zyczenie instalujemy w nich równiez najnowsze osiagniecia audio-video .

W trakcie organizowanych konferencji, proponujemy profesjonalnie zaaranzowane przerwy na kawe lub posilki w przestronnych i wielofunkcyjnych pomieszczeniach,
w jednym z wielu hoteli lub osrodków konferencyjnych z nami wspólpracujacymi na terenie calego kraju.
Róznorodnosc oferowanych przez nasza firme sal konferencyjnych umozliwia prowadzenie seminariów zarówno dla kameralnych gróp dyskusyjnych jak równiez dla licznego grona uczestników.Jezeli spodziewacie sie Panstwo gosci z zagranicy i aby konferencja uplywala bez zadnych barier i problemów nasza firma zapewni na ta okolicznosc tlumaczy wielojezycznych.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
al. Kasztanowa 1
Kraków

tel: 502 575909502 575909
tel: 12 425242112 4252421
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU decjusz
SK DECJUSZ imprezy integracyjne - motywacyjne, - galeria
SK DECJUSZ imprezy integracyjne - motywacyjne, Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Satysfakcja z uprawiania przychodzi szybko - Squash   Następna usługa: OLIMPUS Solarium, Sauna, siłownia, fitness TANIO