FITNESS X Uroda i Zdrowie  -  zacznij już dziś

FITNESS X Uroda i Zdrowie - zacznij już dziś nr 7301

Lokalizacja: Radom (woj. śląskie)

INFORMACJE
Cena
40 / miesiąc
Kontakt
Fitness X
Wyślij e-mail
ul. 1905-go Roku 21
Radom

tel: 602 493539
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 09:00-10:30
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Fitness X
Uroda i Zdrowie - zacznij już dziś


AEROBOX

Ćwiczenia typu aerobowego uzupełnione elementami boksu, oparte na prostych i silnych ruchach. Ćwiczenia o dużej intensywności wyrabiające przede wszystkim kondycję.

BODY ART/ BODY TONING

Trening wzmacniający obejmujący wszystkie partie ciała, duży nacisk kładzie się na mięśnie utrzymujące prawidłową postawę ciała., Ćwiczenia wykonywane są bez obciążeń, polecane wszystkim, a w szczególności osobom początkującym oraz paniom "puszystym". Duży nacisk położony na ćwiczenia rozciągające. Gimnastyka nie jest ciężka, ale powtarzając ją regularnie, osiągniesz wynik w postaci smuklejszej i bardziej kształtnej sylwetki

BODY SCULPT

Trening obejmujący wszystkie partie ciała. Dość intensywny, ze względu na dużą ilość powtórzeń danego ćwiczenia oraz wykorzystanie przyborów (gumy, sztangi, hantle). Szczególnie polecany dla osób, które chcą rzeźbić swoje ciało poprzez wzmacnianie i ujędrnianie mięśni.

BPU/ BRZUCH POSlADKI UDA

Trening wzmacniający, który skupia się głównie na miejscach "szczególnie kłopotliwych" czyli brzuchu, pośladkach, udach, stąd nazwa BPU. Zajęcia zakończone wydłużonym stretchingiem, odciążającym kręgosłup i likwidującym przykurcze mięśni.

CIRCUIT TRAINING

Zajęcia mieszane, podobne jak TBC łączące trening wydolnościowy i kształtujący, przy czym ćwiczenia wydolnościowe wykorzystują klasyczne elementy aerobicu lub odbywają się przy wykorzystaniu stepu. Te elementy przedzielone ćwiczeniami siłowymi z ciężarkami i innymi przyborami powodują, że są one bardziej urozmaicone. Zaletą ćwiczeń jest równoczesne zwiększanie siły mięśni i wytrzymałości ogólnej. Idealne dla osób, które chcą kształtować i ujędrniać ciało, poprawiać swoją wydolność Zajęcia bardzo intensywne.

FAT BURNING (z ang. spalanie tłuszczu)

Osoby wykonują w takt niezbyt szybkiej muzyki bardzo proste, niezbyt męczące ćwiczenia, tworzące nieskomplikowany układ choreograficzny. Nie ma mowy o skokach, wymachach czy energicznych ruchach. Tajemnicą sukcesu jest bowiem trening pozwalający utrzymać tętno, przy którym najłatwiej pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Trening wspomagający odchudzanie.

FIT BALL

Ćwiczenia z wykorzystaniem dużej piłki. Oprócz wzmacniania głęboko położonych mięśni stabilizujących kręgosłup zajęcia te szkolą balans, stabilizację oraz równowagę poszczególnych partii mięśni. Gimnastyka polecana dla osób mających problemy z kręgosłupem, pań "puszystych" i wszystkich poszukujących równowagi ciała.

HI/LO

Zajęcia cardio będące połączeniem ćwiczeń Hi (wysoka intensywność) z Lo (niska intensywność), poprawiające efektywność działania układu krążenia, zajęcia przeznaczone dla osób poszukujących intensywnych zajęć wykorzystujących choreografię. Oprócz dobrego wpływu na układ oddechowy i układ krążenia poprawiają koordynacje ruchową.

INTERVALL/ TRENING INTERWAŁOWY

Naprzemienne łączenie aerobiku typu "hi-lo" o dużej intensywności z ćwiczeniami wzmacniającymi o małej intensywności. Zaletą jest wykonanie większej pracy fizycznej w podobnym czasie. Poprawia kondycję, wzmacnia układ krążenia.

JOGA

"Joga podobna jest do muzyki. Rytm ciała, melodia umysłu i harmonia duszy tworzą symfonię życia" B.K.S. Iyengar Joga jest droga rozwoju człowieka na poziomach fizycznym, umysłowym, intelektualnym, duchowym. Zajmuje się naszymi mięśniami, naczyniami, oddechem, umysłem i świadomością. Pozwala poznać samego siebie, zastanowić się nad tym, co jest dla nas dobre, a co złe, daje dystans do życia. Ćwiczenia regenerują każdą komórkę ciała człowieka, dają energię do pracy, chęć do życia. Regularnie praktykowana pozwala zachować sprawność i młodość. Zajęcia przeznaczone dla każdego, ćwiczenia są zróżnicowane, od prostych do bardziej skomplikowanych.

MTV DANCE

Zajęcia aerobowe, dynamiczne, łączące w sobie elementy tańca, wyzwalające duże pokłady energii. Nauka choreografii dostarcza uczestnikom wiele radości i zabawy. Poprawiają kondycję oraz koordynację ruchową.

STEP

Wchodzenie i schodzenie ze stopnia to doskonały trening wydolnościowy, angażujący głównie mięśnie pośladkowe i mięśnie ud, dzięki czemu modelujemy biodra i pośladki. Dzięki niezliczonej ilości kombinacji jaką można wykonać na stopniu, jest to wyjątkowo atrakcyjny i urozmaicony trening.

PILATES

Łączy ćwiczenia fizyczne z koncentracją umysłu i kontrolą oddechu. . Jest to skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejszy "gorset" mięśniowy i smukłą sylwetkę. Poprawia elastyczność, wzmacnia i tonizuje mięśnie, poprawia giętkość, zmysł równowagi i postawę. To doskonały sposób, aby poprawić ogólną sprawność, aby ciało i umysł stały się jedną całością. Oddech i ruch połączone w harmonii zaowocują nieporównywalnym uczuciem relaksu osiąganego podczas bardzo intensywnego treningu całego ciała. Wyzwanie dla każdego, kto lubi świadomie pracować nad własnym ciałem przy spokojnej muzyce

TBC/ TOTAL BODY CONDITION

Ćwiczenia kształtujące z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu (hantle, gumy, sztangi) połączone z wydolnościowymi, wykonywane naprzemiennie pozwalają uzyskać optymalny efekt. Trening idealny dla osób, które chcą harmonijnie rozwijać wszystkie partie mięśniowe ciała oraz poprawić sprawność układu oddechowego i krwionośnego.

SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
/ Gimnastyka dla osób ze schorzeniami kręgosłupa

Zajęcia przeznaczona dla osób, które skarżą się na dolegliwości ze strony kręgosłupa, poświęcone profilaktyce i prozdrowotnemu treningowi wzmacniającemu kręgosłup. Ćwiczenia harmonijnie rozwijają i odpowiednio wzmacniają mięśnie posturalne -podstawę zdrowego kręgosłupa. Dzięki temu treningowi osoby z bólami krzyża poczują się zdecydowanie lepiej, a problemy występujące w codziennych czynnościach ustąpią. Nad prawidłową aktywnością ruchową czuwają rehabilitanci.

SAMOOBRONA

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą dowiedzieć się jak radzić sobie w sytuacji zagrożenia. Kurs samoobrony skierowany jest zwłaszcza do kobiet, które chcą poczuć się pewniej w trudnych chwilach. Prowadzimy zapisy na zajęcia

Cennik treningów

Ilość zajęć w tygodniu Ilośc zajęc w miesiącu Cena za miesiąc PLN
1 4 40
2 8 70
3 12 85
4 16 100
5 20 110
open dowolna 120
joga   50
joga 
+1 trening fitness
4 trening + 4 joga 70
joga
+2 trening fitness
8 treningi + 4 joga 85
joga
+3 trening fitness
12 treningi + 4 joga 100
joga
+4 trening fitness
16 treningi + 4 joga 110
Wejście jednorazowe 1 15
Wejście jednorazowe - joga 1 20


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
FITNESS X Uroda i Zdrowie - zacznij już dziś - galeria
FITNESS X Uroda i Zdrowie - zacznij już dziś Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Przygotowywanie aktów kreujących i rejestracja   Następna usługa: Fitness Club 15 Warszawa Zapraszamy !!!