Aerobic  -  nie tylko dla Kobiet !!! + Siłownia

Aerobic - nie tylko dla Kobiet !!! + Siłownia nr 7330

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Cena
100 / miesiąc
Kontakt
Wyślij e-mail
ul Siewna 15
94-25 Łódź

tel: 42 2532844
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-23:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
HARMONOGRAM ZAJĘĆ - Aerobic

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
9.00 - 10.00  
 
   
 
   
 

godz. 11.30
JOGA
(0 - 1)
DOROTA

15.00 - 16.00  

       
16.00 - 17.00  

       
17.00 - 18.00 STRECHING
(1 - 2) DOROTA
   
 
   
18.00 - 19.00 TBC
(1 - 2) DOMINIKA
ABS
(0 -1) DOMINIKA
  TBC
(2 - 3) DOMINIKA
 
19.00 - 20.00 JOGA 1,5 godz.
(0 - 1) DOROTA
ABS
(1 - 2) EWA
  TBC
(1 - 2) DOMINIKA
STEP
(1 - 2) EWA
20.00 - 21.30       JOGA
(1 - 2) DOROTA
 


Poziomy zaawansowania
0 - grupa całkowicie początkująca, nauka kroków
1 - grupa początkująca
2 - grupa średnio zaawansowana
3 - grupa zaawansowana

Wyślij e-mail TBC - Total Body Condition
Trening jest idealny dla osób , które stawiają pierwsze kroki w fitnessie. Jest to połączenie ćwiczeń wydolnościowych (poprawiających kondycję, spalających tłuszcz) i kształtujących (ujędrniających, modelujących) całe ciało. W czasie treningu wykorzystywane są obciążniki na nogi i hantle, których wykorzystywanie pomaga w szybszym uzyskaniu efektów. Zatem jeśli chcesz harmonijnie rozwijać wszystkie partie mięśni, poprawić kondycję i swoje samopoczucie to wybierz ten trening!

ABS - fr. Abdos Fessiers
Trening podobny do TBC, jednak ćwiczenia kształtujące skupiają się głównie na dolnych partiach ciała - brzuch, biodra, pośladki i uda. Zajęcia są przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia przy odpowiednim obciążeniu pozwala fantastycznie wymodelować te kłopotliwe dla kobiet części ciała.. Jeśli chcesz wyciskać siódme poty z uśmiechem na twarzy to serdecznie zapraszamy Ciebie na ABS!

Low Impact Aerobic
Jeżeli chcesz przede wszystkim spalić tkankę tłuszczową, poprawić wydolność organizmu i lubisz tańczyć to ten trening jest stworzony właśnie dla Ciebie. Low Impact polega na łączeniu prostych kroków w układy choreograficzne, powtarzane kilkakrotnie. Praca wykonywana jest na średnim poziomie intensywności przez dłuższy czas co sprzyja właśnie spalaniu tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia w układach choreograficznych poprawiają także koordynację układu ruchowego oraz ćwiczą pamięć. W treningu Low Impact nie ma podskoków. Jeżeli chcesz tańczyć do upadłego pod okiem instruktorskim i zrzucić zbędne kilogramy to wybierz trening Low Impact.

SHAPE
Jest to trening wyłącznie wzmacniający i kształtujący sylwetkę. W czasie zajęć angażowane są wszystkie partie mięśni. Duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia przy użyciu hantli, gum i obciążników na nogi, sprawia, że trening jest intensywny, a efekty są szybko widoczne. Trening przeznaczony jest dla osób o średnim i wysokim stopniu zaawansowania. Zatem jeśli Twoim celem jest wyrzeźbienie sylwetki i czujesz, ze masz mocne mięśnie to zapisz się na zajęcia SHAPE.

STEP
Zajęcia przeznaczone dla osób o średnim i wysokim poziomie zaawansowania. Jeśli jesteś początkująca, zapraszamy na zajęcia STEP INTRO. Ćwiczenia są wykonywane na specjalnym stopniu i angażują szczególnie mięśnie pośladkowe i mięśnie ud. Trening jest wyjątkowo atrakcyjny i urozmaicony ze względu na niezliczoną ilość kombinacji jaką można wykonać na stopniu. Przekonaj się sama!

STEP and SHAPE
Ten trening łączy w sobie ćwiczenia wydolnościowe i kształtujące (podobnie jak TBC), przy czym ćwiczenia wydolnościowe odbywają się przy wykorzystaniu stepu, co powoduje, ze są one bardziej urozmaicone i intensywne. Jeżeli zależy Ci na ogólnej poprawie kondycji, kształtowaniu i ujędrnianiu ciała, a lubisz pracować na stepie, to możesz wybrać właśnie ten typ zajęć.

STRETCHING
Podstawową zasadą tej metody treningu jest zachowanie harmonii pomiędzy siłą mięśni, a ich elastycznością. Odpowiednie połączenie ćwiczeń wzmacniających i rozciągających gwarantuje także poprawę kondycji i relaks. Ćwiczenia są prowadzone głównie przy łagodnej muzyce, powodują odciążenie kręgosłupa i likwidują przykurczę mięśni.

TI - BO
Nowa forma aerobiku łącząca ze sobą elementy wschodnich sztuk walki z nowoczesnym sposobem prowadzenia zajęć ruchowych przy muzyce. Duża ilość kopnięć, ciosów i podskoków zapewniają wysoki wydatek energetyczny. Prawidłowa technika ćwiczeń pozwala natomiast poprzez napięcie mięśni wzmocnić i wyrzeźbić pośladki, uda, mięśnie brzucha i ramion.

Plus 50
Skrócony program ćwiczeń z obciążeniem, które w bezpieczny i skuteczny sposób poprawiają wytrzymałość i siłę mięśni oraz skoncentrowane są na partiach ciała najbardziej narażonych na osteroporozę. Pozostanie w dobrej formie kobiet do późnej starości jest zasługą dobrej kondycji fizycznej uzyskanej dzięki systematycznej aktywności fizycznej. Pracując z nami systematycznie możesz nawet "cofnąć czas"!

GO EXTRA
Gimnastyka odchudzająca. Zajęcia charakteryzujące się ciągłym wysiłkiem, w zmiennym tempie, ułatwiające spalanie tłuszczu. Prowadzone są w przeważającej części w pozycjach niskich, specjalnie opracowane dla pań ze średnim i znacznym stopniem nadwagi.

SPORT ACTIV
Zajęcia zawierające elementy dyscyplin sportowych - gier zespołowych, sportów walki i innych przy muzyce. Prawidłowe wykonywanie techniki, ruchu wzmocni równomiernie wszystkie mięśnie, poprawi kondycję i ogólną sprawność, a przede wszystkim zagwarantuje dobrą zabawę i relax.

AERODANCE
Jednostka treningowa kształtująca całą sylwetkę, ukierunkowana na spalanie tłuszczu (z krokami Lo), lub poprawę kondycji (z krokami Hi - Lo). Układ zawiera elementy tańca nowoczesnego, towarzyskiego, jazzowego i hip - hopowego. Wspaniała zabawa gwarantowana! +++
SIŁOWNIA

Przestrzenna, komfortowa sala wyposażona w najwyższej klasy sprzęt izotoniczny (siłowy) i sprzęt cardio.
Vera Sport jest jedynym klubem sportowym w Polsce posiadającym sprzęt firmy "PANATTA SPORT"
(sprzęt siłowy nr 1 na świecie)
  • 35 stanowisk
  • fachowa pomoc i opieka doświadczonych instruktorów
  • możliwość indywidualnych zajęć z instruktorem (przygotowanie indywidualnego treningu)
CENNIK

SIŁOWNIA
  PN-PT: 07.00-16.00 PN-PT: 16.00-22.00
Wejście jednorazowe
z kartą klubową
12 PLN 14 PLN
Wejście jednorazowe
bez karty klubowej
14 PLN 16 PLN
  SB-ND: 07.00-11.00 SB-ND: 11.00-22.00
Wejście jednorazowe
z kartą klubową
14 PLN 16 PLN
Wejście jednorazowe
bez karty klubowej
16 PLN 18 PLN
SIŁOWNIA
  PN-ND: 07.00-11.00 PN-ND: 16.00-22.00
Karnet - 10 wejść 100 PLN (10,00) 125 PLN (12,50)
Karnet - 15 wejść 135 PLN (9,00) 160 PLN (10,50)
Karnet - 20 wejść 160 PLN (8,00) 185 PLN (9,25)
Karnet - 25 wejść 190 PLN (7,60) 215 PLN (8,60)
Karnet - 50 wejść 360 PLN (7,20) 385 PLN (7,70)
Zajęcia indywidualne - 1 osoba
z kartą klubową
45 PLN
Zajęcia indywidualne - 2 osoby
z kartą klubową
65 PLN
Zajęcia indywidualne - 1 osoba
bez karty klubowej
55 PLN
Zajęcia indywidualne - 2 osoby
bez karty klubowej
75 PLN

aerobic:
  z kartą bez karty
wejście jednorazowe 10 12
karnet 8 wejść mc 64  
karnet 4 wejścia mc 36  
no limit miesięczny 100  Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Aerobic - nie tylko dla Kobiet !!! + Siłownia - galeria
Aerobic - nie tylko dla Kobiet !!! + Siłownia Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Wynajem apartamentow wKrakowie, Zakopanem i Sopocie   Następna usługa: Obluga transportowa osob na terenie calej Polski