favore.pl
S - GRUPA!!! imprezy integracyjne!!! zawiercie!!!

S - GRUPA!!! imprezy integracyjne!!! zawiercie!!! nr 7374

Lokalizacja: Zawiercie (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Szkolna 51A
42-400 Zawiercie

tel: 12 633011212 6330112
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
O firmie

S-GRUPA to animatorzy zabaw, aktorzy, ratownicy GOPR i WOPR, ratownicy medyczni, absolwenci AWF, oraz alpiniści, grotołazi a przede wszystkim sympatyczni ludzie. Taka mieszanka osobowości jest gwarancją profesjonalizmu, bezpieczeństwa, wielkiej przygody i świetnej zabawy.

Jako firma, wcielamy w życie wszelkie pozornie niemożliwe pomysły i dbamy o zapewnienie niezapomnianych, ekscytujących wrażeń, co w połączeniu ze wspaniałą atmosferą pozwoli przeżyć wszystkim niezapomniane chwile w duchu zabawy, radości i znacznie podwyższonej adrenaliny.

Jako ludzie, staramy się, by organizowane przez nas eventy i imprezy integracyjne były dla naszych współpracowników czystą przyjemnością a nasi klienci po wielkiej przygodzie z S-GRUPĄ mogli spokojnie patrzeć na świat z lekkim przymrużeniem oka.

Chcemy by satysfakcja naszych klientów była dla nas najlepszą reklamą.

 
SGrupa - imprezy integracyjne SGrupa - imprezy firmowe SGrupa - organizacja imprez
 
Team building

Team buliding Team building to, według nas skarbnica wiedzy o człowieku. Dlatego właśnie w tym przypadku pracą naszego zespołu kierują psychologowie. Tylko w ten sposób pracodawca dowie się kim są jego "ludzie" i być może tylko w ten sposób pracownik dowie się kim jest on sam i na co go stać.

Prowadząc odpowiednie ćwiczenia psychologiczne i tzw. zarządzanie zasobami zespołu, uczestnicy posiądą wiedzę na temat funkcjonowania ich zespołu i umiejętność wprowadzania zmian, co w konsekwencji poprawi funkcjonowanie grupy.

teambuildingW ten sposób kładziemy nacisk na komunikację interpersonalną, charakterystykę pracy w zespole, reguły pracy w zespole, podejmowanie decyzji, radzenie sobie ze stresem, a także odkrycie zasobów indywidualnych jak i jednostki funkcjonującej w grupie za pomocą technik psychologicznych, które są informacją dla nich samych i organizatora o możliwościach uczestników.

Imprezy integracyjne świetnie służą technikom budowania efektywnego zespołu. Wszystkie ćwiczenia mają charakter warsztatowo - treningowy, gdzie dominującą funkcję spełniają zadania, gry, ćwiczenia, symulacje, analizy przypadków etc.

Team building rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje. Team building pomaga rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania. Team building może być przygodą.

Imprezy tematyczne

Imprezy tematyczneImprezy tematyczne to wszystkie te, które posiadają swój scenariusz, które łączy jedna główna idea, wedle której kreowane są jej poszczególne elementy. Są to wszystkie te, które pozwalają nam na chwile zapomnieć o rzeczywistości i przenoszą nas zarówno w czasie jak i w przestrzeni. Przy odrobinie fantazji i wyobraźni ze strony uczestników proponujemy niezapomniane przeżycia i moc wrażeń.

Imprezy temacyczneTa forma zabaw dedykowana jest dla wszystkich firm, które przywiązują uwagę do utrzymania korzystnego i owocnego w konsekwencji, kontaktu ze swoimi klientami. S-GRUPA w trosce o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy-klienta oferuje kompleksowa organizacje i obsługę wszelkiego typu eventów, uroczystości, biesiad, pikników, olimpiad, pokazów, występów, mini-kursów, gier no i przede wszystkim imprez tematycznych.

Imprezy tematyczneRealizacja takich przedsięwzięć następuje po wcześniejszej akceptacji scenariusza przez klienta. Warto zaznaczyć, ze w oparciu o sugestie i oczekiwania klienta mogą powstawać scenariusze autorskie.

S-GRUPA dysponuje znaczna ilością gotowych scenariuszy różnorakiego typu. Przykladowe imprezy tematyczne:

  imprezy według najrozmaitszych scenariuszy ( np.: Al Capone i lata 20-te w Chicago; jaskiniowcy; wspaniale lata PRL; lata 70-te i kolorowy swiat hipisow; Dookoła świata z kapitanem Hookiem; piknik country; szranki rycerskie; w irlandzkim pubie etc.)
  spotkania wieczorne (np.: baśniowe z Babą Jagą lub występy mima czy pokazy iluzjonistów), biesiady (w karczmie lub na wolnym powietrzu)
  życie to film, (zabawa w stylu Blues Brothers, Pulp Fiction, Rejs)
  zmiana nacji bez zmiany paszportu (imprezy "narodowe" - kubańska, japońska, eskimoska, hiszpańska etc.)
  pokazy i mini-kursy (np.: pokaz ratownictwa górskiego przeprowadzony przez ratowników GOPR; pokazy kaskaderskie)
  olimpiady (np.: zimowa - na sportowo na śniegu)
  karaoke - któż nie marzył kiedyś, aby stanąć w świetle reflektorów z mikrofonem w ręku i oczarować swym głosem rozpaloną publiczność. Śpiewy karaoke są świetnym dopełnieniem każdej imprezy integracyjnej, zabawy czy firmowego spotkania.
A to dlatego, ze przecież każdy z nas lubi sobie czasami pośpiewać - szczególnie jeżeli może to zrobić z wykorzystaniem nagłośnienia i profesjonalnego podkładu muzycznego! Dysponujemy baza ponad 2500 utworów zarówno polskich jak i zagranicznych. Na państwa życzenie zabawa może mieć swoja "tematykę" (np.: lata 70-te) a cala zabawę może poprowadzić profesjonalny muzyk lub aktor.
  dyskoteka - to chyba naturalne zakończenie każdej imprezy integracyjnej. S-GRUPA posiada własny profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie dyskotekowe, jak również bogatą gamę przebojów, tych najnowszych i tych najlepszych. Naturalnie istnieje możliwość przygotowania dyskoteki/zabawy w danej konwencji tematycznej (np. dyskoteka w klimacie filmów Tarantino)

Imprezy integracyjne


Od wielu już lat organizujemy imprezy integracyjne i motywacyjne. Jeśli chcesz zorganizować wyjazd integracyjny dla swojej firmy to my Ci w tym pomożemy. Znajdziemy i zarezerwujemy miejsca w hotelu (dysponujemy bogatą bazą hotelową a z niektórymi hotelami współpracujemy na stałe). Ustalimy menu, agendę spotkania, zorganizujemy transport oraz wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do szkolenia no i naturalnie zapewnimy niebagatelne atrakcje). Na czas pobytu w hotelu zapewniamy opiekę i maksymalnie szybkie rozwiązywanie niejasności, tak aby impreza integracyjna była czysta przyjemnością.

Posiadamy własny sprzęt audiowizualny potrzebny do obsługi konferencji oraz samodzielną grupę instruktorów i animatorów, która sprawi, że ten właśnie wyjazd integracyjny na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Dlaczego? Ponieważ jako główny element każdej imprezy integracyjnej proponujemy jedną z oferowanych przez nas outdoorowych gier strategicznych typu team adventure lub team work.

W skład tego typu aktywności wchodzą:

  techniki linowe i grupowe - specjalny pakiet, gier, zabaw, sprawnościowo-integrancyjnych przygotowany dla uczestników o zróżnicowanym stopniu sprawności fizycznej i niekoniecznie najlepszej kondycji. Wszystkie 'konkurencje' wymagają współpracy miedzy uczestnikami i dostarczają wysokiej dawki emocji.
  gry logiczne - pakiet zabaw 'statycznych' sprawdzających błyskotliwość, pomysłowość, oraz umiejętność współpracy w grupie uczestników.
  gry terenowe - to zabawy, które łącza w sobie wszelkie aspekty tajemniczej przygody. Posługiwanie się zestawem mapa-kompas-GPS to podstawa do poruszania się w nieznanym terenie, gdzie czyha na nas moc niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń.
  sporty motorowe - czyli poruszanie się na wszystkim co posiada silnik.
  paintball - mała wojna na kolorowe kulki.
  sporty zwane ekstremalnymi - wszelkie konkurencje sportowe, które niejednokrotnie niosą ze sobą znaczną dawkę emocji, ryzyka i adrenaliny
  sporty wodne - pakiet zabaw na wodzie.

Chyba nikomu już dzisiaj nie trzeba tłumaczyć, czym jest i jakie korzyści niesie ze sobą współdziałanie w zespole. Integracja na wesoło z lekko podniesiony stanem adrenaliny to dziś bodajże najlepszy i najprostszy wzór na efektywna i zgrana kadrę pracownicza.

Biorąc pod uwagę fakt, ze jest tyle rzeczy, które każdy z nas chciałby zrobić a niestety rzadko kiedy mamy na to czas, wszelkie zajęcia typu outdoor proponowane dla Państwa firmy, wydają się być obiektywnie najlepszym rozwiązaniem. Bo właściwie dlaczego by nie zrobić tego w gronie ludzi, z którymi spędza się tak znaczącą cześć dnia, tygodnia, roku czy życia? Imprezy integracyjne to wielka przygoda, szaleństwo, śmiech (czasem przez łzy), współpraca, aktywność i poczucie spełnienia.

S-GRUPA dba o to, by wszelkie te pozornie teoretyczne charakterystyki stały się rzeczywistością.

W każdym z nas drzemie duch przygody i chęci sprawdzenia się w niecodziennej sytuacji. Tak tylko, żeby wiedzieć... S-GRUPA proponuje szereg sposobów na to, by w końcu się o tym przekonać.

Większość zabaw można przeprowadzić zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych! Wszystkie imprezy integracyjne organizowane i zabezpieczane są przez doświadczonych instruktorów, ratowników GOPR oraz animatorów zabaw. Stopień trudności zabaw dostosowany jest do umiejętności każdej osoby i nie wymaga dodatkowych przygotowań.

Sporty ekstremalne

Wszelkie sporty, których myśl przewodnia głosi: "Adrenalina na prezydenta!"
  zjazdy na linach - kolejki tyrolskie (do 150 m), zjazdy pionowe, desant
  mosty linowe - wysoko nad ziemią, baaardzo wieje, niezbyt pewna równowaga a my stąpamy po linie, wisimy nad rwącym potokiem lub szukamy na oślep jakiś stopni.
  wspinaczka - jeśli w obrębie kilku kilometrów nie ma skał, to wspinamy się na wszystko co pionowe!
  nurkowanie - odkrywanie tajemnic świata głębin i czeluści nie tylko morskich pod okiem profesjonalnych instruktorów
  skoki spadochronowe - tylko dla nieprzeciętnie odważnych
  poduszkowce - Oferujemy unikalne doświadczenia w prowadzeniu pojazdu, bardziej ekscytujące od innych. Możliwość pilotowania poduszkowca, przeżycia niesamowitej przygody w poruszaniu się po rozmaitym terenie oraz naprzemiennej jeździe po lądzie i wodzie.
  quady - próba okiełznania czterokołowego wszędołaza.
  paragliding - latanie na skrzydle, w tandemie lub na uwięzi, extremalne wrażenia, bo jakie mogą być inne dwa kilometry nad ziemią!
  pojazdy militarne - niesamowite szaleństwo transporterem opancerzonym typy Scott, generalnie nie ma przeszkody nie do przejechania
  speleologia - zchodzimy do najwspanialszych jaskiń Jury, przedzieramy się przez wąskie korytarze by móc podziwiać przepiękne komnaty. Zjedziemy do najgłębszych, by poczuć ich niedostępność i mroczność.
  loty balonowe - jest szansa spojrzeć na to wszystko troszeczkę z ... góry, na pokładzie unoszonego przez lekkie podmuchy wiatru wielkiego balonu.
  szayomania - pod tą nazwą kryje się doskonała, dająca ogromną dawkę adrenaliny próba umiejętności prowadzenia samochodu ... dziwnego?! Po prostu szayowozu!
  paintball - pełna wrażeń i kolorów emocjonująca zabawa w wojnę. Dużo broni, zero krwi. Rozgrywki pucharowe, ochrona prezydenta, speed ball...
  survival - możliwość sprawdzenia się w warunkach, w których słowo "cywilizacja" nie jest nikomu znane, a to czy "wyjdziesz z tego cało zależy tylko od Ciebie". Kataklizmy kształtują charaktery!
  rafting - niegdyś sport dla elitarnej grupy, dziś sposób na zbudowanie zgranego zespołu poprzez walkę z żywiołem
  zorbing - zakręcone szaleństwo w dmuchanej kuli


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Szkolna 51A
42-400 Zawiercie

tel: 12 633011212 6330112
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
S - GRUPA!!! imprezy integracyjne!!! zawiercie!!! - galeria
S - GRUPA!!! imprezy integracyjne!!! zawiercie!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: JĘZYK PORTUGALSKI native speaker WARSZAWA   Następna usługa: RYSUNEK POZNAŃ MALARSTWO KURSY ZAJĘCIA