favore.pl
Team building, imprezy integracyjne  - OLSZTYN

Team building, imprezy integracyjne - OLSZTYN nr 7381

Lokalizacja: Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Marcin Łukaszewski
Wyślij e-mail
ul. Bartąska 1A/3
10-966 Olsztyn

tel: 507 170765507 170765
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Firma Integra specjalizuje się w organizacji szkoleń integracyjnych, imprez łączących elementy turystyki kwalifikowanej i zadań ekstremalnych oraz szkoły przetrwania. Możemy zorganizować zarówno imprezę integracyjną trwającą 2 - 3 godz., w wyznaczonym przez państwa miejscu jak i kompleksową obsługę całej imprezy.

Rozpoczynając działalność w 2000 roku, z zakresu organizacji imprez integracyjnych, korzystałem z doświadczeń zdobytych podczas służby wojskowej w jednostce specjalnej, rajdach terenowych, marszach na orientację, zawodach paintballowych itp. Połączenie umiejętności prowadzenia firmy wraz ze zdobytymi doświadczeniami pozwala mi w sposób profesjonalny świadczyć państwu swoje usługi.


Zapraszam do przejrzenia mojej oferty. Mam nadzieję, że spełni ona państwa oczekiwania. Staram się poszerzać ją w celu zapewnienia jak najwyższej jakości moich usług. Jednym z elementów są autorskie programy imprez, które tworzę wraz z psychologiem w celu osiągnięcia konkretnych wyników. Cel zostaję osiągnięty przez wprowadzenie do programu odpowiednio dobranych elementów zabaw, rywalizacji, wysiłku fizycznego.

Jazda samochodami terenowymi

     Firma Integra dysponuje samochodami różnych marek przygotowanymi do jazdy w różnorodnym terenie, sprawdzonych w ekstremalnych warunkach rajdów przeprawowych. Imprezę obsługują doświadczeni kierowcy, biorący udział w rajdach i imprezach terenowych.

Przykładowe Scenariusze:

- JAZDA TERENOWA - WSPÓŁDZIAŁANIE W TERENIE

Zapewnia wiele niezapomnianych wrażeń. Jazda w trudnym terenie (jako pasażerowie), przeprawy przez rzeki , podmokłe tereny, jazda po stromiznach. Przejazd po trasie przygotowanej przez organizatora z możliwością wykazania się grupy w sytuacjach niecodziennych. Uczestnicy biorą czynny udział w pokonywaniu przeszkód (budowanie przepraw, wydobywanie samochodu z opresji.

- RAJD SAMOCHODOWY

- PIERWSZE KROKI W TERENIE

- SZKOŁA JAZDY W TERENIE

- WYPRAWY SAMOCHODAMI TERENOWYMIPrzeloty motolotnią

   Loty widokowe dwuosobową motolotnią z instruktorem. Loty odbywają się nad malowniczymi terenami zapewniając niezapomniane wrażenia. Atrakcją może być strzelanie z markera paintballowego do tarczy podczas lotu. Czas lotu od 10. minut

Gry integracyjne

     Forma zajęć rekreacyjno-sportowych mających na celu zarówno motywowanie uczestników do działania w grupie , spełniając funkcję integracyjną.

Przykładowe zadania:
- zawody pontonowe

- tarzan
- bieg po beczkach
- walka na pontonach lub tratwach
- walka na równoważni
- rzut siekierą do celu
- stonoga
- zawody w pluciu pestką
- gra w palik
- sztafeta w workach
- łapanie jajek
- sztafeta na barana
- skok o tyczce

Paintball

   Nowoczesna forma aktywnego wypoczynku zmuszająca uczestników do zespołowego i twórczego myślenia. Zapewniająca wiele niezapomnianych wrażeń.

Przykładowe scenariusze gry:

Speedball - gra na ograniczonym terenie. Zadaniem drużyn jest zdobycie flagi umieszczonej na środku pola w jak najszybszym czasie (czas rozgrywki 10 min.)

Podchody leśne - polem gry jest teren zalesiony o znacznej powierzchni. Jedna z drużyn mam za zadanie ukrycie się i zorganizowanie zasadzki na grupę poszukującą. Scenariusz można połączyć z przeprawami wodno bagiennymi, marszem na orientację, według mapy itp. (czas rozgrywki od 15 min.)

Gra w terenie zurbanizowanym - rozgrywka na małej przestrzeni, wymagająca maksymalnego wytężenia zmysłów, polegająca na zdobywaniu określonych pomieszczeń. Odbijanie zakładników z budynków, starych gospodarstw.
Przelot śmigłowcem

Przykładowe scenariusze:

- Przelot widokowy

- Przelot połączony z zadaniami terenowymi - grupa zostaje przetransportowana do przygodnego miejsca w terenie. Jej zadaniem jest zlokalizowanie swojego położenia i wykonanie dalszych zadań.

Quady

Przykładowe scenariusze:

- Jazda po wyznaczonym torze - liczy się czas pokonania trasy przez całą grupę.

- Przejażdżka terenowa - grupa porusza się z instruktorem po bezdrożach. Po drodze uczestnicy pokonują przeszkody, podjazdy, podmokłe tereny. Tempo jazdy i stopień trudności dostosowane do umiejętności uczestników.

- Jazda według mapy i kompasu - uczestnicy wybierają trasę przejazdu. Zadaniem grupy  jest jak najszybsze dotarcie do określonych punktów w terenie.

Spływy pontonowe, kajakowe i tratwą, rzekami Warmii i Mazur

Szczególnie polecamy spływ Łyną na odcinku jezioro Ustrych - Ruś (krystalicznie czysta woda, wartki nurt z licznymi naturalnymi przeszkodami, przepiękne widoki dostarczą niezapomnianych wrażeń). Czas spływu około 5 godz.

Spływ z zajęciami terenowymi - zadaniem grupy jest odnalezienie w terenie sprzętu pływającego i instrukcji dotyczących trasy.

Spływ tratwą

Uczestnicy sterują tratwą odpychając się drewnianymi żerdziami. Na wyposażeniu tratwy znajduje się sprzęt do ewentualnego torowania drogi. Istnieje możliwość samodzielnego złowienia i przygotowania na grillu świeżej rybki, lub innych dań.
Polecamy nocny spływ Łyną, podczas którego uczestnicy mają możliwość zaobserwowania licznie występujących w tych okolicach bobrów.

Tor przeszkód linowych

   Zależnie od warunków terenowych można łączyć poszczególne konkurencje w różnej konfiguracji (do 15 m wysokości).

Zjazd pionowy po linie - zostaje zbudowane stanowisko alpinistyczne, uczestnicy wspinają się po drabince linowej i dokonują zjazdu.

Most - 2 lub 3-linowy - przejście po moście zbudowanym pomiędzy bazami.

Przeciąganie na linie - pomiędzy drzewami zostaje rozciągnięta lina, po której uczestnik przeciąga się do następnej bazy.

Zjazd kolejką amerykańską - zjazd na linie ze stanowiska pod skosem na bloczku.

Wahadło - pomiędzy drzewami zostaną zbudowane stanowiska alpinistyczne. Uczestnik pokonuje swój strach i skacze głową w dół przypięty za nogi do uprzęży (minimalna wysokość 15 m).

Kolejka tyrolska - zjazd po skosie przy asekuracji.

Ścianka z opon - uczestnik wspina się do stanowiska alpinistycznego po ściance wykonanej z opon.

Zajęcia terenowe

    Celem zajęć jest sprawdzenie się uczestników w trudnych warunkach. Podstawą sukcesu będzie umiejętność działania w grupie, podejmowanie szybkich decyzji i wytrzymałość psychofizyczna.

Przykładowe scenariusze:

Survival game - połączenie survivalu z podchodami leśnymi. W działaniach biorą udział drużyny lub drużyna zaopatrzona w: busolę, lornetki, sprzęt pływający, liny do przepraw wodno-bagiennych oraz plany i instrukcje potrzebne do wykonania zadań. Grupa w trakcie zajęć porusza się wraz z instruktorem w różnych warunkach terenowych. Uczestnicy sami zdobywają lub odnajdują ukrytą żywność budują obozowiska itp. Wszystkie zajęcia odbywają się bez względu na pogodę i porę dnia. Jeżeli uczestnik z powodu zmęczenia nie będzie chciał kontynuować gry, rolą grupy jest motywacja oraz pomoc w ukończeniu zadania.

Poszukiwanie skarbu - gra polega na poszukiwaniu określonego miejsca w terenie (skarbu). Grupy wyruszają wraz z obserwatorami z różnych miejsc. Mają wytyczone tej samej długości i o tym samym stopniu trudności trasy. W czasie pokonywania tras wykonują jednakowe zadania. Celem grupy jest jak najszybsze odnalezienie skarbu. Zajęcia odbywają się bez względu na pogodę i porę dnia. Czas trwania od 3 do 48 godz.

Rajd terenowy - grupa zostaje podzielona na drużyny, które startują z jednego punktu w równych odstępach czasowych. Drużyny zostają zaopatrzone w: busole, lornetki, sprzęt pływający, liny do przepraw wodno-bagiennych itp. oraz plany i instrukcje potrzebne do wykonania zadań. Uczestnicy poruszają się samodzielnie. Ich zadaniem jest jak najszybsze odnalezienie punktów kontrolnych, wykonanie zadań i dotarcie do mety. Czas trwania gry od 3 do 48 godz.

Wskazane jest połączenie wymienionych zajęć z innymi punktami oferty w celu uatrakcyjnienia programu.

Pokazy walk rycerskich

   Współpracujemy ze stowarzyszeniem Mediewalnym "Rajtar" Olsztyn, zajmującym się odtwarzaniem sposobów walki, ubioru oraz życia w średniowiecznej Europie w okresie od II połowy XIV do końca XV w.

 
Oferujemy:

- pokazy walk średniowiecznych przy użyciu replik broni białej
   oraz uzbrojenia ochronnego
- organizowanie para-turniejów, zawodów w oparciu o interakcję
   z publicznością
- prowadzenie prelekcji na tematy związane ze średniowieczem
   oraz historią wojskowości w okresie od X do XVII w.
- pokazy kaskaderskie

Swoją działalność prowadzimy w oparciu o fachową literaturę oraz ośmioletnie doświadczenie zdobyte podczas zawodów i turniejów w Polsce i za granicą.
Zorb

   Zorb jest wielką atrakcją zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i w plenerze. Można go spuszczać z naszej specjalnej dmuchanej rampy lub gładkich nawierzchniach takich jaka trawa, piasek, woda, śnieg czy lód. Jakość i bezpieczeństwo przejażdżki gwarantowane?

Jak się zatrzymuje Zorba ? Otóż Zorb zatrzymuje się sam.; ląduje w wodzie lub ląduje na specjalnej siatce. Proponujemy państwu przejażdżki na czas w jednym Zorbie lub wyścigi w dwóch Zorbach.
Inne atrakcje

Łódź motorowa - rejsy widokowe, narty wodne, bańka, spadochron
Lot balonem - widokowy lub na uwięzi
Carting - jazda po torze
Ścianka wspinaczkowa - symulacja wspinaczki skałkowej, wysokość ścianki 8 m
Jazda konna - pod okiem instruktora lub samodzielne przejażdżki w terenie
Kuligi i przejażdżki bryczkami
Nurkowanie
- nurkowanie z instruktorem na basenie lub w akwenach otwartych.
Amfibia - przejazdy po poligonie, terenach podmokłych
Skoki spadochronowe z instruktorem w tandemie- wykonywane z wysokości 4000. m.
Lot szybowcem z instruktorem - szybowiec zostanie wyciągnięty w przestworza na specjalnej wciągarce na wysokość ok. 800 . m.
Pumpabike - Ni to rower, ni to wodolot śmiga nad powierzchnią wody z prędkością, której nikt by się nie spodziewał po maszynie napędzanej wyłącznie siłą ludzkich mięśni.
Poduszkowiec - To dyscyplina dla wytrawnych kierowców, uczestnicy latają poduszkowcami po wytyczonej trasie pokonując przeszkody i wykonując zadania w próbie czasowej.
Strzelanie z broni ostrej - Pistolet p-83, Walter, Glock, Glauberyt, karabinek AKMS "Kałasznikow", strzelba Mossberg.
Minirajd - wyścig samochodami rajdowymi, po wyznaczonym torze, uczestnicy ścigają się na czas. Peugeot 106 rally 1600, Subaru Impreza turbo 4wd, Mitsubishi Lancer Evo 5, Honda Type-R Loty Balonem - Widokowe i na uwięzi.

 

Nurkowanie, kursy nurkowania
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Marcin Łukaszewski
Wyślij e-mail
ul. Bartąska 1A/3
10-966 Olsztyn

tel: 507 170765507 170765
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Team building, imprezy integracyjne - OLSZTYN - galeria
Team building, imprezy integracyjne - OLSZTYN Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Kahuna squash & badminton   Następna usługa: Efektywne zarządzanie ryzykiem finansowym!!!!!!!!