Fitness + Aerobik najlepiej w stolicy

Fitness + Aerobik najlepiej w stolicy nr 7383

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
130 / miesiąc
Kontakt
Centrum Kultury Fizycznej Forest
Wyślij e-mail
ul. Marymoncka 34 pawilon nr 42 i 43
01-813 Warszawa

tel: 22 8642069
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-23:00
sb: 09:00-20:00
nd: 09:00-17:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
O klubie

Historia powstania klubu Forest-fitness rozpoczęła się już w 1992 roku, a dokładnie w listopadzie. Wówczas
Mariusz Mazur i Andrzej Niedzielski założyli na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, (ul. Marymoncka 34) Bielański Klub Karate Kyokushin, gdzie mieści się po dziś dzień.
Fundament budowy klubu stanowiła dlatego sztuka walki o nazwie
kyokushin karate, ponieważ obydwaj założyciele, byli i są wybitnymi trenerami-instruktorami owego stylu.
Z czasem, oferta klubu zaczęła powiększać się o kolejne zajęcia jak:

-aikido,
-judo,
-kickboxingu,
-jogi,
-brazylijskiego jiu jitsu i
-thaiboxingu.


 

to nasza rodzinka;)
 

Prężnie rozwijający się Bielański Klub Karate na jesieni 2005 roku otrzymał od Akademii Wychowania Fizycznego, ofertę rozszerzenia swojej działalności w nowym pawilonie. To ogromne wyróżnienie i docenienie dotychczasowej pracy Bielańskiego Klubu jest wielkim uznaniem naszej działalności przez władze AWF, z czego jesteśmy na prawdę dumni.

I tak nowy pawilon odziedziczony po Fitness klubie Magnum, został całkowicie odmieniony. Otrzymał nową nazwę Forest, fachową kadrę instruktorską oraz sympatyczną, prorodzinną i prozdrowotną atmosferę.
Obecnie klub Forest w swojej ofercie posiada:
- zajęcia fitness
- jogę
- taniec towarzyski
- taniec nowoczesny
- gimnastykę seniorów
- aerobik
- siłownie
- squash
- saunę

Cały czas jednak nasza oferta powiększa się i urozmaica o nowe zajęcia. Dlatego polecamy odwiedzać nasza stronę internetową i śledzić na niej nowości oraz promocje.
Warto również zauważyć, iż działalność naszego klubu polega na rozwoju i upowszechnianiu kultury fizycznej poprzez:
- profilaktykę zdrowotną
- zajęcia rekreacyjne
- szkolenie sportowe młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów
- organizację imprez sportowych
- organizację obozów, seminariów sportowych
- działalność wychowawczą

Zajęcia prowadzimy oczywiście dla wszystkich grup wiekowych, zaczynając od dzieci w wieku 5 lat, a kończąc na osobach w kwiecie wieku, nasza oferta dotyczy, więc całych rodzin.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie i swojej rodziny!
Czym jest fitness?
Fitness to dynamiczny stan (system) poszukiwań dobrego samopoczucia z punktu widzenia psychologicznego i socjologicznego, w połączeniu z dążeniem do osiągnięcia maksymalnej (dla jednostki) sprawności fizycznej -poprzez różnorodne formy ruchowe dostosowane do możliwości, gustu, oczekiwań tej jednostki, która tym samym bierze odpowiedzialność za funkcjonalne doskonalenia własnego organizmu [Konferencja w Berningham 1996] W szkole Karen Vioght, Dance&Fitness Center, będącego mekką fitnessu dla instruktorów na całym świecie, właścicielka, szkoląc swoich instruktorów dużą wagę przywiązywała do ich edukacji. Musieli być fachowcami w swej dziedzinie i pokazując ćwiczenia jednocześnie uczyć ludzi ich wykonywania tłumacząc sens każdego z nich. Instruktorzy pracujący u Karen musieli mieć również ciągłą świadomość, że niezadowoleni klubowicze będą opuszczać klub. Dewizą Vioght było to by ludzie przychodzili do niej na ćwiczenia a nie do klubu. I rzeczywiście ćwiczenia były na najwyższym poziomie zaś infrastruktura klubu profesjonalna jednak bez luksusów.
Tak to postępował fitness małymi kroczkami do przodu będąc najpierw piękną ideą, aż do naszych obecnych czasów, kiedy stał się rynkiem i zaczął ewoluować w różne dziwne strony. Różnorodność osobowości, oczekiwań, celów ludzi którzy garną się do fitnessu, traktując go jako sposób życia korzystny dla zdrowia, zadecydowała o różnorodności usług, jakie oferuje współczesny klub. Poza istotnymi zmianami w infrastrukturze klubów, nastąpił także duży rozwój zajęć i nowości jak np. indoor- cycling, Magic Bar, wiosła, Core Board, aqua aerobik. U Karen Vioght klubowicz wybierał między hight impact, low impact, body sculpt, potem doszedł step. Dzisiejszy fitness oferuje mnóstwo rozmaitych zajęć z przyborami i bez, choreograficznych i tych nastawionych na wzmacnianie mięśni. Zajęcia fitness możemy podzielić na trzy podstawowe grupy, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia relaksacyjno- rozciągające i ćwiczenia taneczne

Formy fitness jakie proponujemy Państwu w naszym klubie to:
TBC - zestaw ćwiczeń wzmacniających z prostymi elementami choreografii. Zajęcia działają na ogólną kondycję i w znacznym stopniu modelują sylwetki ćwiczących.

BBS - program ćwiczeń kształtujących i wzmacniających mięśnie brzucha.

ABF - zajęcia siłowe wzmacniające dolne partie mięśniowe: brzucha, pośladków, ud.

CIRCUIT - zestaw ćwiczeń rozwijający poszczególne partie mięśniowe o charakterze siłowo-wytrzymałościowym. Naprzemienny dobór elementów aerobowych i siłowych pozwala na wzmocnienie siły mięśni i poprawę wydolności tlenowej organizmu.

FAT BURNING- zajęcia o charakterze aerobowym. Proste układy choreograficzne pomagają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu.

STEP - dzięki choreografii z wykorzystaniem stopnia redukujemy tkankę tłuszczową wzmacniając jednocześnie dolne partie mięśniowe. Zajęcia powodują znaczny wzrost wydolności ogólnej organizmu.

FIT DANCE - zajęcia o charakterze tanecznym. W atmosferze dobrej zabawy spalisz zbędne kalorie i szybko poprawisz sprawność ogólną organizmu.

PILATES - zestaw ćwiczeń, dzięki którym nasze ciała staną się jędrne i elastyczne. Dzięki nim brzuchy staną się płaskie i silne, plecy mocne a sylwetka smukła i pełna gracji.

FITBALL - zajęcia profilaktyczne ukierunkowane na przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu ruchu z wykorzystaniem piłek i taśm.

STRETCHING - łatwe do wykonania ćwiczenia rozciągająco-relaksujące, zapewniające ogólną dobrą kondycję i wysmuklenie mięśni.


Jak rozumieć aerobik?
Jest to pewna forma rekreacji ruchowej a ściślej ćwiczeń gimnastyczno tanecznych wykonywanych grupowo przy muzyce. Aerobik cechuje to, że w jednej jednostce treningowej łączy trzy elementy: wysiłek wytrzymałościowy, siłowy i ćwiczenia rozciągające.
Prekursorem aerobiku był w latach 70-ych amerykański lekarz Kenneth Cooper prowadzący badania w Centrum Lotów Kosmicznych, jako specjalista od programów treningowych dla kosmonautów stymulując ich układ krążenia i sprawdzając wytrzymałość. W roku 1978 roku pojawiła się jego pierwsza książka pt. Aerobik. Samo słowo aerobik powstało właśnie dzięki ćwiczeniom wymyślonych przez Kennethh’a, czyli tzw. ćwiczeniom aerobowm (tlenowym). Cechą charakterystyczną tego rodzaju wysiłku było to, że układ krążenia i oddechowy ćwiczącego pracowały w taki sposób by organizm pobierał dostatecznie dużo tlenu bez okresów niedotlenienia.
O ile twórcą ćwiczeń noszących wspólną nazwę aerobik był wyżej wymieniony Cooper, o tyle symbolem ćwiczeń gimnastycznych wykonywanych w rytm muzyki była jego rodaczka, popularna aktorka Jane Fonda. Oczarowana aerobikiem otworzyła swój fitness klub -Fonda’s Studio w Los Angeles. Występując w telewizji, wydając książki i kasety video spowodowała, że o ćwiczeniach aerobowych dowiedziały się miliony ludzi. Sukces był piorunujący. Cała Ameryka była pod wrażeniem i ćwiczyła na olbrzymich salach oraz przed ekranami telewizorów.
Aerobik rozwijał się w dwóch kierunkach: gimnastycznym i tanecznym...[Elżbieta Grodzka-Kubiak Aerobik czy Fitness; Poznań 2002] Aerobik gimnastyczny rozpropagowała właśnie Jane Fonda, zaś aerobik taneczny zaczęła promować Judy Sheppard Misset. W swych zajęciach proponowała ćwiczenia koordynacji ruchu. W programie tym w zależności od doboru muzyki stosowano elementy taneczne wywodzące się z jazzu, tańców towarzyskich, narodowych czy estradowych. Elementy te łączono z ćwiczeniami gimnastycznymi, nadając im zupełnie nowy styl poruszania się[Elżbieta Grodzka-Kubiak Aerobik czy Fitness; Poznań 2002].
Do Europy aerobik dotarł na początku lat 80- tych i przez kilka lat rozwijał się. Niestety system szkoleń jak i lekcji okazał się niedopracowany, źle stosowany a przez to ogromnie kontuzjogenny. Wówczas mocno krytykowaną formę aerobowych ćwiczeń, modernizując, uratowała amerykanka, była tancerka baletowa i właścicielka jednego z pierwszych centrów fitnessu w USA, Karen Vioght. Opierając się na rezultatach najnowszych badań naukowych przeprowadzonych przez uniwersytety w Los Angeles i San Diego, wprowadziła choreografię do aerobiku, zmniejszając tym samym obciążenie na stawy i sprowadzając na instruktora obowiązek uczenia i zajmowania się podopiecznymi. Wtedy także pojawiło się pierwszy raz pojęcie Fitness, jako zalążek masowego zjawiska, o którym można mówić dzisiaj.

Kadra Instruktorska Klubu Forest-Fitness

Kamil Majkowski

Pogodny rzetelny 25 letni mgr AWF w Warszawie, instruktor kulturystyki, nauczyciel wychowania fizycznego, trener zapasów w AZS-AWF, organizator imprez sportowych, masażysta aromoterapeuta.
Przygodę z zapasami rozpoczął od 14 roku życia. Ćwiczenia na siłowni stały się jednym z podstawowych elementów treningu. Ciężka praca zaowocowała licznymi medalami na arenie krajowej (obecny V-ce Mistrz Polski Seniorów) i miedzy narodowej (członek Kadry Narodowej Ateny 2005).
W 200 roku rozpoczął współpracę z trenerem Kadry Narodowej Kobiet w zapasach, przygotowując dziewczęta do Mistrzostw Świata, gdzie jedna z jego podopiecznych została złotą medalistka.
Zainteresowania: psychologia sportu, dietetyka, ekonomia, motoryzacja i turystyka.


Karol Cieśluk

Urodzony 15.XII. 1978 roku.
Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Karierę w Kyokushin Karate rozpoczął w 1994 roku kiedy zaczął uczęszczać do Bielańskiego Klubu Kyokushin Karate i ćwiczyć pod bacznym okiem swojego trenera Mariusza Mazura.
Od 1997 roku jest czynnym zawodnikiem Bielańskiego Klubu.
Osiągnięcia zawodowe to:
IV Mistrzostwa Europy Warszawa 2004
V - VIII miejsce w kumite w kat. open Mistrzostwa Europy Riesa 2004
V miejsce w kumite kat. + 90 kg Mistrzostwa Europy Uzhgorod 2003
III miejsce w kumite kat. + 90 kg Mistrzostwa Europy Open Wrocław 2002
VI miejsce w kumite kat. otwarta XXXI Mistrzostwa Polski Seniorów Włocławek 2004 II miejsce w kumite kat. + 90 kg XXX Mistrzostwa Polski Seniorów Warszawa 2003 III miejsce w kumite kat. + 90 kg XXIX Mistrzostwa Polski Seniorów Toruń 2002
II miejsce w kumite kat. + 90 kg XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów Krosna 2001 III miejsce w kumite kat. + 90 kg XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów Siedlce 1999 III w kumite miejsce kat. + 90 kg Mistrzostwa Polski Seniorów Legnica 2003
III miejsce w kumite kat. otwarta Mistrzostwa Polski Seniorów Sosnowiec 2002 I miejsce w kumite kat. otwarta Mistrzostwa Polski Juniorów Chełm 1998
I miejsce w kumite w kat. + 80 kg Międzynarodowy Puchar Polski Seniorów Legnica 2003 III miejsce w kumite kat. + 90 kg Puchar Polski Seniorów Lublin 2003
I miejsce w kumite kat. + 90 kg Puchar Polski Seniorów Legnica 2002
III miejsce w kumite kat. + 90 kg Puchar Polski Seniorów Gliwice 2001
I miejsce w kumite kat. + 90 kg Puchar Polski Seniorów Warszawa 2000
I miejsce w kumite kat. + 90 kg Puchar Polski Seniorów Koszalin 1999
II miejsce w kumite kat. + 90 kg Puchar Polski Seniorów Siedlce 1998
III miejsce w kumite kat. + 90 kg
Zainteresowania: rower, muzyka, film


Nina Łopuszyńska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek wychowanie fizyczne. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Uczestniczka licznych konwencji i szkoleń organizowanych m.in. przez Reebok University i Inka Szymański Fitness School. Była tancerka zespołu Volt. Trzykrotna v-ce Mistrzyni Polski Juniorów w je�dzie konnej, w kategorii ujeżdżenie.
Specjalizuje się w zajęciach o charakterze tanecznym, np. Latino, Funky.


Michał Kurpet

Michał jest absolwentem warszawskiego AWF. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem grup fitness i nauką tańca. Jego taneczne zainteresowania pojawiły się już w szkole podstawowej. Aż do końca liceum uczestniczył w wielu pokazach i turniejach. W czasie studiów na AWF był solistą zespołu tańca ludowego AWF.
Prowadzi następujące zajęcia: step, dance, pilates, power ball, magic bar, tbc.
Zajęcia u tego instruktora, oprócz charakteru ćwiczeń aerobowych, pełne są dobrej zabawy i humoru.
Zainteresowania: Jego hobby to taniec, narciarstwo i podróże.


Katarzyna Pyzlak

Studentka IV roku Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - wydział Wychowanie Fizyczne. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacja "Fitness", instruktorka siatkówki, instruktorka snowboardu. Zawodniczka AZS AWF II Warszawa w piłce siatkowej.
Od 3 lat pracuje jako instruktorka fitness. Ulubione zajęcia: TBC, ABT, ABS, CIRCUIT, HI-LOW, FAT BURNING, PIŁKI.
Jej zajęcia są dynamiczne i różnorodne.

Zainteresowania: siatkówka, siatkówka plażowa, taniec, windsurfing, snowboard, fitness, podróże, książki, teatr.


Mestre Jorge Luiz

Mestre Capoeira Grupy Beribazu. Założyciel i dyrektor "Domu Capoeira" mieszczącego się w Condominio Entreelagos - DF, w Brazylii, który prowadził wraz z profesora Ju Trajano. Trening Capoeira rozpoczął w roku 1982 a naucza Capoeira od roku 1987. Działa w Centrum Capoeira UnB (Uniwersytet Brasilia) od początku jego powstania w 1990 roku. Koordynator przedstawień folklorystycznych organizowanych przez Centrum Capoeira UnB w Brasilia oraz w miastach ościennych.
Obecnie Koordynator Grupy Capoeira Beribazu Polska.
Organizuje oraz prowadzi przedstawienia i warsztaty w takich dziedzinach jak: capoeira, taniec, muzyka perkusyjna, muzyka folklorystyczna, maculele, puxada de rede, samba de roda, muzyka capoeira, historia capoeira dla grup capoeira, grup tanecznych, organizacji społecznych oraz wszystkich zainteresowanych.

CENNIK :


SKŁADKI CZŁONKOWSKIE W KLUBIE FOREST
 
KARNETY NA ZAJĘCIA FITNESS
Rodzaj zajęć Częstotliwość zajęć Składka miesięczna
Aerobik open 130 PLN
open do 16.00 110 PLN
9 x m-c 110 PLN
Siłownia open 150 PLN
open do 16.00 120 PLN
9 x m-c 120 PLN
Squash open rezerwacja 170 PLN
 
ŁąCZONE KARNETY NA ZAJĘCIA FITNESS
Rodzaj zajęć Częstotliwość zajęć Składka miesięczna
Siłownia + squash open 200 zł.
Siłownia + aerobik open 200 zł.
Aerobik + squash open 200 zł.
Siłownia + aerobik + squash open 220 zł.
KARNETY NA ZAJĘCIA TEMATYCZNE
Rodzaj zajęć Częstotliwość zajęć Składka miesięczna
AKTYWNA MAMA 2xtygodniowo 110 zł.
GIMNASTYKA SENIORA 2xtygodniowo 80 zł.
TAI CHI 2xtygodniowo 110 zł.
CAPOEIRA 2xtygodniowo 110 zł.
JOGA 2xtygodniowo 110 zł.
KARATE 2xtygodniowo 110 zł.


WEJSCIA JEDNORAZOWE
 • AEROBIK - 20 zł.
 • SIŁOWNIA - 20 zł.
 • SQUASH - 50 zł. (kort/h)
 • SAUNA - 15 zł.

ZNIŻKI
 • Studenci i pracownicy AWF - 30 zł. na zajęcia fitness
 • Studenci i pracownicy AWF - 10 zł. na zajęcia tematyczne
 • Osoby ćwiczące w dwóch sekcjach - 20 zł.
 • Osoby ćwiczące w trzech sekcjach - 60 zł.
 • Rodzinna
  dla drugiej i trzeciej osoby z rodziny - 20 zł.
  dla czwartej osoby z rodziny - 40 zł.
  dla piątej osoby z rodziny - połowa składki

PROMOCJA
 • Do każdych zajęć tematycznych SIŁOWNIA w kwocie 60 zł.
 • Opłacając we wrześniu składkę członkowską na ranne zajęcia aerobiku, SIŁOWNIA po zajęciach GRATIS


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Fitness + Aerobik najlepiej w stolicy - galeria
Fitness + Aerobik najlepiej w stolicy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Efektywne zarządzanie ryzykiem finansowym!!!!!!!!   Następna usługa: JĘZYK JAPONSKI - korepetycje WARSZAWA