favore.pl
Wizytówki WWW! Reklama w internecie!

Wizytówki WWW! Reklama w internecie! nr 7408

Lokalizacja: cała Polska

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
99 / sztuka
Kontakt
P.H.U. ENTER
Wyślij e-mail
ul. Kościuszki 11
06-100 Pułtusk

tel: 23 692179823 6921798
tel: 502 158918502 158918
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
PHU-ENTER

PHU-ENTER jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu informatyki i multimediów. Dzięki szerokiej wiedzy technicznej połączonej ze znajomością praw panujących na rynku, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Hasłem przewodnim naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta, zarówno w kwestii realizacji jego projektów, jak i negocjacji cenowych.

Jedna z naszych usług jest doraźna pomoc w przypadku awarii komputera w domu klienta lub siedzibie firmy. Usterki usuwamy szybko, jednocześnie dając gwarancję, że usługa jest wykonana profesjonalnie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroki zakres sprzętu klasy PC. Sprzedajemy wyłącznie podzespoły komputerowe renomowanych producentów, słynących na rynku z wysokiej klasy i niezawodności swoich wyrobów.

Zajmujemy się również budowaniem od podstaw internetowego wizerunku firmy. Potrafimy stworzyć profesjonalny serwis WWW, dzięki któremu Państwa firma otworzy się na świat.

Obecnie strona internetowa jest już standardem. Pomaga budować pozytywny wizerunek firmy lub produktu, ułatwia kontakty z klientami i partnerami handlowymi, a dla ogromnej rzeszy ludzi jest podstawowym źródłem informacji.

W ramach naszej oferty wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z projektowaniem oraz realizacją stron internetowych. Większość zleceń wymaga indywidualnych ustaleń co do charakteru, stopnia zaawansowania oraz kosztów wykonania.

Przy budowie stron stosujemy między innymi: technologie FLASH - animacje, aplety JAVA, skrypty CGI i JavaScript, PHP, ASP, DHTML).

Zakres prac, warunki wykonania oraz ceny ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Na podstawie wspólnych ustaleń oraz otrzymanych materiałów wykonujemy nieodpłatnie projekt graficzny, który następnie przesyłamy do zaopiniowania. Po pełnym zaakceptowaniu ogólnej koncepcji i wyglądu strony podpisujemy umowę po czym rozpoczynamy realizacje przedsięwzięcia.

Szczegóły związane z czasem wykonania usługi, opłatą i inne istotne ustalenia są zawierane na piśmie w postaci Umowy o wykonanie serwisu internetowego. Każdorazowo wszelkie szczegóły umowy sš indywidualnie ustalane z klientem. Oczywiście za nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Gotowy serwis zostaje nieodpłatnie zarejestrowany w katalogach oraz wyszukiwarkach. Zgłoszenie następuje na podstawie uzgodnionych z klientem słów kluczowych oraz opisu. Zamawiającym wykonanie strony WWW w naszej firmie, nieodpłatnie załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją nowej domeny lub przeniesieniem obecnej na serwer.

CENNIK STRON INTERNETOWYCH

Wizytówka firmy (jedna strona informacyjna) - od 99 złotych

Wizytówka firmy (dwie - pięć podstron) - od 249 złotych

Wszystkie ceny netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT 22 proc.

 

Nasze ostatnie realizacje:

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
99 / sztuka
Kontakt
P.H.U. ENTER
Wyślij e-mail
ul. Kościuszki 11
06-100 Pułtusk

tel: 23 692179823 6921798
tel: 502 158918502 158918
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wizytówki WWW! Reklama w internecie! - galeria
Wizytówki WWW! Reklama w internecie! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Doprowadź do perfekcji swoją technikę gry   Następna usługa: Korepetycje z języka norweskiego. Native speaker