favore.pl
Przygoda z tenisem czeka na Was ...

Przygoda z tenisem czeka na Was ... nr 7446

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
25 / godz.
Kontakt
MTC Morelowa Tennis Club
Wyślij e-mail
Ul. Morelowa 8
03-192 Warszawa

tel: 22 811597722 8115977
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-23:00
sb: 07:00-23:00
nd: 07:00-23:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

MTC Morelowa Tennis Club 

MTC Morelowa Tennis Club MTC Morelowa Tennis Club MTC Morelowa Tennis Club

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, połączoną z pełnym relaksem w rodzinnej atmosferze?

Jeśli jesteś gotów na przygodę, pełną subtelnych wrażeń, koniecznie musisz odwiedzić MTC Morelowa Tennis Club - miejsce o niesamowitym klimacie, pełne uroku i wdzięku, otoczone bujną roślinnością, stanowiącą urokliwą aurę dla odwiedzających. Osobom, nie biorącym aktywnie udziału w treningu, zapewniamy całkowity relaks, umożliwiając delektowanie się zadbanym i wypielęgnowanym otoczeniem, pobudzającym wyobraźnię.

MTC Morelowa Tennis Club to miejsce wprost idealne dla każdego z nas. Magia tego wyjątkowego miejsca przyciąga, jednocześnie udostępniając możliwość korzystania z niego całorocznie.

Klub tenisowy MTC Morelowa Tennis Club oferuje możliwość gry na kortach ziemnych. W krytej hali tenisowej znajdują się dwa pełnowymiarowe korty ziemne, zapewniające bardzo wysoki i nieziemski :-) komfort gry. Specjalistyczne lampy metalohalogenowe zapewniają wymagane oświetlenie, a system grzewczy i podwójne powłoki - odpowiednią temperaturę.

Po ekscytującej i pełnej wrażeń grze, gospodarze MTC Morelowa Tennis Club zapraszają do domku klubowego, mieszczącego się tuż obok, w którym to można odpocząć i zrelaksować się w zacisznym zakątku, przy kominku w miłej atmosferze, popijając herbatę.

Aby dopełnić uczucie relaksu i odprężenia, można skorzystać z pełnego zaplecza sanitarnego oraz szatni. Chcąc przeżyć tą właśnie przygodę trzeba koniecznie odwiedzić MTC Morelowa Tennis Club.

Życzymy wszystkim Gościom niezapomnianych doznań. Przygoda czeka na Was ...

MTC Morelowa Tennis Club proponuje:

 • SZKÓŁKA TENISOWA

  Szkółka tenisowa - program obejmuje naukę podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie jego techniki. Zajęcia przewidziane są dla dzieci starszych i młodzieży. Szkółka prowadzona jest w zespołach 2 - 4 osobowych z uwzględnieniem różnych poziomów zaawansowania.
  W sezonie zimowym zajęcia odbywają się w obiektach zamkniętych i ogrzewanych.

  Tenisowe przedszkole - to zajęcia dla najmłodszych dzieci (wiek 5 - 7 lat). Jego zadaniem jest rozwijanie sprawności fizycznej, potrzebnej przyszłemu mistrzowi gry w tenisa. Tenisowe przedszkole to nauka tenisa poprzez gry i zabawy ruchowe.

 • ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

  Prowadzimy zajęcia indywidualne zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Nauka gry w tenisa i doskonalenie jego techniki dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz różnych poziomów zaawansowania.

 • SPARINGI

  Szukasz partnera do tenisa? Oferta skierowana jest do osób grających w tenisa rekreacyjnie lub uprawiających tę dyscyplinę sportu w sposób bardziej zaawansowany, a poszukujących dla siebie sparing-partnerów. Nasi instruktorzy podejmą się każdego wyzwania.

 • OFERTA DLA FIRM

  W ramach spotkań integracyjnych po pracy proponujemy: trening ogólnorozwojowy, rywalizację sportową, naukę lub doskonalenie gry w tenisa ... To wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów. Tenis ziemny - do niedawna sport elitarny, teraz może stać się sposobem na spędzanie wolnego czasu. Oferta nasza daje także firmie możliwość efektywnego premiowania swoich pracowników.
  Wystawiamy faktury VAT.

 • OFERTA DLA SZKÓŁ

  Tenis ziemny w szkole! To sposób na urozmaicenie przedmiotu wychowania fizycznego. Proponujemy wprowadzenie nauki gry w tenisa do programu szkoły, jako opcjonalnych zajęć w ramach wychowania fizycznego lub dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.

CENNIK - Sezon letni (1 maja - 30 września)

Poniedziałek - piątek (7:00 - 16:00) 25,00 zł / 1 godzina
Poniedziałek - piątek (16:00 - 23:00) 35,00 zł / 1 godzina
Sobota, niedziela, święta (7:00 - 23:00) 35,00 zł / 1 godzina
KARNETY (do godziny 16:00) 180,00 zł / 8 godzin
320,00 zł / 16 godzin
KARNETY (po godzinie 16:00) 260,00 zł / 8 godzin
480,00 zł / 16 godzin

CENNIK - Sezon zimowy (1 października - 30 kwietnia)

Poniedziałek - piątek (7:00 - 16:00) 45,00 zł / 1 godzina
Poniedziałek - piątek (16:00 - 23:00) 65,00 zł / 1 godzina
Sobota, niedziela, święta (7:00 - 23:00) 65,00 zł / 1 godzina
KARNETY (rezerwacja od poniedziałku do piątku
do godziny 16:00 przez cały sezon)
40,00 zł x liczba godzin
KARNETY (rezerwacja od poniedziałku do piątku
po godzinie 16:00 oraz w soboty i niedziele
przez cały sezon)
60,00 zł x liczba godzin


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
25 / godz.
Kontakt
MTC Morelowa Tennis Club
Wyślij e-mail
Ul. Morelowa 8
03-192 Warszawa

tel: 22 811597722 8115977
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-23:00
sb: 07:00-23:00
nd: 07:00-23:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Przygoda z tenisem czeka na Was ... - galeria
Przygoda z tenisem czeka na Was ... Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych WSCHOD   Następna usługa: Naprawa pralek, zmywarek, kuchenek