Zakład Robót Melioracyjno - Kanalizacyjnych

Zakład Robót Melioracyjno - Kanalizacyjnych nr 7459

Lokalizacja: Dębica (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
Zakład Robót Melioracyjno-Kanalizacyjnych HYDROBUD B. Pysz, U. Pysz Sp. J.
Wyślij e-mail
Latoszyn 31c
39-200 Dębica

tel: 14 6700829
tel: 602 755831
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
O firmie
Zakład Robót Melioracyjno–Kanalizacyjnych „HYDROBUD” SP.J. powstał na bazie istniejącego od 1990 roku Zakładu Robót Melioracyjno–Kanalizacyjnych, który następnie przekształcił się w spółkę cywilną, a od III 2002 roku w spółkę jawną.

Siedzibą Firmy od początku jej działalności jest miejscowość Latoszyn koło Dębicy. Znajdują się tutaj: biura, pomieszczenia socjalne, zaplecze remontowe, skład materiałów oraz place postojowe dla samochodów i ciężkiego sprzętu budowlanego.
W chwili obecnej Zakład zatrudnia około 35 osób na czas nieokreślony, w tym 3 osoby nadzoru technicznego oraz pracowników budowlanych , kierowników i operatorów o różnych specjalnościach i uprawnieniach. Sezonowo zatrudniamy również robotników na czas określony.

Dysponujemy szerokim wachlarzem ciężkiego sprzętu budowlanego: koparki gąsienicowe, kołowe, spycharki, ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, dźwig samochodowy samochody ciężarowe, które pozwalają nam wykonać prawie każde zlecone zadanie własnymi siłami i w wyznaczonym przez inwestora terminie.

Począwszy od roku 1990 do dnia dzisiejszego następuje ciągły wzrost obrotów firmy z tytułu wykonywanej przez nią działalności, co powoduje jej dynamiczny rozwój.

Oferujemy usługi w zakresie:
- roboty budowlano-montażowe
- wodociągi
- kanalizacje
- instalacje wodno-kanalizacyjne
- regulacje rzek i potoków
- roboty ziemne
- usługi transportowe
- roboty drogowe i brukarskie
- telewizyjna inspekcja kanałów rurowych
- zgrzewanie rur PE z komputerową rejestracją zgrzewu

Inspekcje telewizyjne
Inspekcja kanałów ściekowych przy użyciu kamer telewizyjnych.

Inspekcja kanałów ściekowych przy użyciu kamer telewizyjnych jest nieodłącznym elementem poprawnej eksploatacji sieci. Dzięki niej możemy ocenić stan techniczny przewodów kanalizacyjnych, wykonać przegląd przedodbiorowy, gwarancyjny i pogwarancyjny.
Prowadzenie regularnych przeglądów sieci kanalizacyjnych jest obecnie w wielu krajach działaniem rutynowym i obowiązującym, aby zarządzający mógł gromadzić informacje o stanie podziemnej infrastruktury oraz opracowywać programy planowej ich eksploatacji.

Zastosowanie kamer służy określeniu:
- przebiegu trasy kanalizacji
- stopnia zanieczyszczenia kanalizacji osadami
- położenia zatoru
- przyczyny zatoru
- nieszczelności połączeń rur oraz stanu innych urządzeń
- spadków i przeciwspadków dna kanału
- wielkości uszkodzeń

Po wykonaniu inspekcji nasz Klient otrzymuje płytę CD-R lub DVD, na której znajduję się pełna dokumentacja techniczna zinwentaryzowanych odcinków, raport graficzny, foto raport, pomiar spadku wraz z interaktywnym uruchomieniem filmu inspekcyjnego.
W dokumentacji znajduję się również ocena eksploatacyjna oraz propozycja naprawy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Zakład Robót Melioracyjno - Kanalizacyjnych - galeria
Zakład Robót Melioracyjno - Kanalizacyjnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Outsourcing web - aktualizacja Twojej WWW!   Następna usługa: Tylko dla panów na poziomie !!!