favore.pl
ANALIZY FINANSOWE Cyfrowy obraz rzeczywistości!!!

ANALIZY FINANSOWE Cyfrowy obraz rzeczywistości!!! nr 7486

Lokalizacja: Sopot (woj. pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
3City Consulting
Wyślij e-mail
Al. Niepodległości 606/610
81-879 Sopot

tel: 58 741891058 7418910
tel: 602 731721 602 731721
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


3City Consulting


ANALIZY FINANSOWE

Nieodzowną częścią składową każdego biznes planu jest analiza finansowa, przedstawiająca w sposób liczbowy i graficzny najważniejsze parametry ekonomiczno - finansowe danego przedsięwzięcia oraz realizującego je przedsiębiorstwa.

Celem takiej analizy jest z jednej strony przedstawienie pełnej diagnozy ekonomicznej danego podmiotu gospodarczego w okresie obecnym, zaś z drugiej - zbadanie wpływu planowanych inwestycji lub innych zamierzonych działań na sytuację tego podmiotu w kolejnych okresach przyszłych. Odpowiednio przeprowadzona analiza finansowa pozwala w jednoznaczny sposób ocenić ekonomiczną celowość planowanego przedsięwzięcia. Z tego też względu stanowi istotne i obiektywne (liczby nie kłamią!) uzupełnienie opisowej części biznes planu. Z praktyki wiadomo, iż w procesie podejmowania przez bank decyzji w sprawie ewentualnego przyznania kredytu, analityczna część biznes planu stanowi podstawę do jej podjęcia i z tego właśnie powodu jest szczególnie wnikliwie badana i weryfikowana.

Prawidłowo przeprowadzona analiza finansowa zawiera m.in. następujące elementy:

  • analiza aktualnego bilansu i rachunku wyników
  • ewentualna analiza okresów wcześniejszych wraz z zarysowaniem trendów zmian
  • prognozy bilansu i rachunków wyników na kolejne przyszłe okresy (najczęściej lata lub kwartały)
  • rachunek przepływów finansowych w okresie kredytowania (kilka lat), uwzględniający spłatę kredytu
  • wyliczenie kilkudziesięciu wskaźników ekonomicznych za rok bieżący i lata przyszłe
  • wykresy i zestawienia

Niektóre banki wymagają od przyszłych kredytobiorców przedstawienia - zamiast kompletnego biznes planu - jedynie analizy finansowej planowanego przedsięwzięcia. Żądanie takie zgłaszają też często, jeśli nie zazwyczaj, potencjalni inwestorzy zewnętrzni. Bywa też, iż sami kredytobiorcy, zobligowani przez bank do przedstawienia biznes planu, czują się wprawdzie na siłach choćby w części samodzielnie sporządzić jego część opisową, nie są jednakże w stanie przeprowadzić we własnym zakresie profesjonalnej analizy.

W związku z licznymi pytaniami za strony naszych Klientów, od pewnego czasu oferujemy w formie odrębnej usługi sporządzanie samych analiz finansowych. Usługa ta - z uwagi m.in. na jej atrakcyjną cenę i ekspresowy czas realizacji wynoszący poniżej 7 dni - cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Otrzymujemy też sygnały od naszych Klientów o bardzo pozytywnej reakcji banków na załączane przez nich do wniosków kredytowych analizy finansowe, świadczące o profesjonalnym przygotowaniu tych kredytobiorców i o przemyślanym podejściu do planowanych przedsięwzięć gospodarczych.

W wypadku zainteresowania Państwa powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem e-mail oraz o podanie nam wstępnych informacji dotyczących następujących zagadnień:

  • forma prawna prowadzonej działalności (np. spółka z o.o., działalność gospodarcza osoby fizycznej, itp.)
  • wartość planowanego przedsięwzięcia (np. kwota oczekiwanego kredytowania)
  • spodziewane warunki finansowania (np. kredytu)

Serdecznie zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy


Firma
Początek naszej działalności datuje się na 1996 rok. Świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianego doradztwa ekonomiczno - finansowego oraz w zakresie organizacji i zarządzania. Posiadamy solidne przygotowanie merytoryczne oraz doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w znanych instytucjach finansowych. Naszą specjalnością jest opracowywanie profesjonalnych biznes planów i analiz finansowych oraz świadczenie usług doradczych w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami i projektami.

Opieramy swoją działalność w głównej mierze na wysoko wykwalifikowanych specjalistach i osobach współpracujących, zatrudnianych wyłącznie na podstawie umów cywilno prawnych. Tym samym potencjał firmy może być elastycznie dostosowywany do istniejących potrzeb. Ma to niebagatelny wpływ na możliwość minimalizowania kosztów własnych, a co za tym idzie, umożliwia zaoferowanie Klientom usług na najwyższym poziomie po konkurencyjnych cenach.

W Polsce działa wiele firm konsultingowych, w tym przedstawicielstwa spółek zagranicznych, których oferta skierowana jest prawie wyłącznie do największych przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, gdyż ceny ich usług są zazwyczaj bardzo wysokie. Niejako na drugim biegunie znajdują się małe firmy doradcze z całkowicie polskim kapitałem, których działalność, poza kilkoma wyjątkami, ogranicza się do świadczenia usług doradztwa podatkowego i prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Postanowiliśmy wypełnić tą lukę, oferując szeroki wachlarz usług doradczych dla małych oraz średnich firm i przedsiębiorstw, których cena jest adekwatna do możliwości finansowych naszych klientów.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
3City Consulting
Wyślij e-mail
Al. Niepodległości 606/610
81-879 Sopot

tel: 58 741891058 7418910
tel: 602 731721 602 731721
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
ANALIZY FINANSOWE Cyfrowy obraz rzeczywistości!!! - galeria
ANALIZY FINANSOWE Cyfrowy obraz rzeczywistości!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: BIZNES PLANY Profesjonalnie!!!!!!   Następna usługa: USŁUGI DORADCZE finanse, zarządzanie!!!!!!!