Usługi audytorskie Biuro biegłych rewidentów!!!

Usługi audytorskie Biuro biegłych rewidentów!!! nr 7554

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
AUDYT Plus Sp. z o. o.
Wyślij e-mail
ul. Piłsudskiego 5/1
50-048 Wrocław

tel: 71 3472540
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

AUDYT Plus - Biuro biegłych rewidentów

AUDYT Plus Sp. z o.o. powstała w 2001 r. Dysponując wiedzą i doświadczeniem pracowników oraz współpracowników oferujemy Państwu wszechstronne i kompleksowe podejście do problemów w zakresie rachunkowości, finansów i prawa podatkowego. Firma została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem Wyślij e-mail .

Spółka "AUDYT Plus" została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych w 2001 roku na podstawie uchwały nr 434/33/2001 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 17.12.2001 pod numerem ewidencyjnym 2637.

Zasadą naszej firmy jest, aby badanie sprawozdań finansowych nie było postrzegane jako spełnienie ustawowego obowiązku i powiększenie kosztów naszego klienta. Nasze działania mają na celu uwiarygodnić Państwa firmę, jej wartość oraz usunąć zbędne ryzyko.

Pragnąc zapewnić Państwu jak najpełniejszą obsługę współpracujemy z kancelarią prawną oraz ze specjalistami w zakresie informatyki. Z przyjemnością będziemy służyć Państwu radą i pomocą w rozwiązywaniu bieżących problemów z zakresu finansów, rachunkowości i podatków.

Zapewniamy obsługę w języku angielskim i niemieckim.

Ponadto, aby dać Państwu poczucie pewności i fachowości obsługi zapewniamy, iż w skład zespołu przeprowadzającego badanie wchodzą biegli rewidenci, którzy sprawują obecnie nadzór nad działalnością naszej firmy.Badanie i przegląd sprawozdań finansowych


Badanie i przegląd sprawozdań finansowych Spółka "AUDYT Plus" została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych w 2001 roku na podstawie uchwały nr 434/33/2001 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 17.12.2001 pod numerem ewidencyjnym 2637.

Badanie lub przegląd sprawozdań finansowych odbywa się zgodnie z:
• ustawą o rachunkowości,
• przepisami polskiego prawa gospodarczego,
• międzynarodowymi standardami sprawozdawczości finansowej,
• międzynarodowymi standardami rewizji finansowej.

W skład zespołu badającego wchodzą biegli rewidenci i asystenci. Taki skład zapewnia sprawne i rzetelne przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego. Biegły rewident będący podstawą zespołu badającego oraz doradczego jest odpowiedzialny za całokształt prac audytorskich oraz za kontakty z Państwa firmą. Zespół badający w razie potrzeby jest wspierany przez specjalistów z zakresu prawa podatkowego, analizy finansowej oraz prawa pracy.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi audytorskie Biuro biegłych rewidentów!!! - galeria
Usługi audytorskie Biuro biegłych rewidentów!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Opiekana Nad Grobami woj Ślaskie i Małopolskie   Następna usługa: Audyt środków unijnych PROFESJONALNIE I SOLIDNIE