Restrukturyzacje, przekształcenia, biznes plany!!

Restrukturyzacje, przekształcenia, biznes plany!! nr 7559

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
AUDYT Plus Sp. z o. o.
Wyślij e-mail
ul. Piłsudskiego 5/1
50-048 Wrocław

tel: 71 3472540
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


AUDYT Plus - Biuro biegłych rewidentów


AUDYT Plus Sp. z o.o. powstała w 2001 r. Dysponując wiedzą i doświadczeniem pracowników oraz współpracowników oferujemy Państwu wszechstronne i kompleksowe podejście do problemów w zakresie rachunkowości, finansów i prawa podatkowego. Firma została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem Wyślij e-mail .

Spółka "AUDYT Plus" została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych w 2001 roku na podstawie uchwały nr 434/33/2001 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 17.12.2001 pod numerem ewidencyjnym 2637.

Zasadą naszej firmy jest, aby badanie sprawozdań finansowych nie było postrzegane jako spełnienie ustawowego obowiązku i powiększenie kosztów naszego klienta. Nasze działania mają na celu uwiarygodnić Państwa firmę, jej wartość oraz usunąć zbędne ryzyko.

Pragnąc zapewnić Państwu jak najpełniejszą obsługę współpracujemy z kancelarią prawną oraz ze specjalistami w zakresie informatyki. Z przyjemnością będziemy służyć Państwu radą i pomocą w rozwiązywaniu bieżących problemów z zakresu finansów, rachunkowości i podatków.

Zapewniamy obsługę w języku angielskim i niemieckim.

Ponadto, aby dać Państwu poczucie pewności i fachowości obsługi zapewniamy, iż w skład zespołu przeprowadzającego badanie wchodzą biegli rewidenci, którzy sprawują obecnie nadzór nad działalnością naszej firmy.

Restrukturyzacje, przekształcenia, biznes plany

Nasza spółka zajmuje się także doradztwem w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw. Wykonujemy specjalistyczne ekspertyzy oraz analizy ekonomiczno finansowe na zlecenie klientów. Prowadzimy także usługi mające na celu restrukturyzację zaległości finansowych wobec Urzędów Skarbowych oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zajmujemy się również problematyką związaną z przekształcaniem spółek. Prowadzimy także czynności związane z postępowaniem likwidacyjnym, upadłościowym i naprawczym.

Sporządzamy biznes plany przedsięwzięć gospodarczych i restrukturyzacyjnych zadłużeń bankowych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Restrukturyzacje, przekształcenia, biznes plany!! - galeria
Restrukturyzacje, przekształcenia, biznes plany!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Przewieziemy Twoje towary prosto do celu !!!   Następna usługa: Pełen zakres usług księgowych SOLIDNIE!!!!!!