favore.pl
Szkolenia Nadzór Doradztwo  -  Bezpieczna Praca

Szkolenia Nadzór Doradztwo - Bezpieczna Praca nr 7650

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Czerwona Droga 5/33
02-495 Warszawa

tel: 604 429616604 429616
można dzwonić całodobowo
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Firma Bezpieczna Praca istnieje na rynku od 1997 roku. Aktualnie, po 9 latach działalności, współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami powierzającymi nam obowiązki służby bhp na zasadach outsourcingu. Współpracujemy ze specjalistami, rzeczoznawcami, ratownikami medycznymi. Nasza aktualna oferta obejmuje:

BHP:
-         doradztwo w zakresie bezpieczeństwa pracy,
-         przeprowadzanie szkoleń wstępnych ogólnych, okresowych dla kierujących pracownikami, pracowników administracyjno-
    biurowych, pracowników na stanowiskach robotniczych,
-         prowadzenie dochodzeń powypadkowych i związanej z tym dokumentacji,
-         opracowywanie instrukcji stanowiskowych w zakresie bhp,
-         udział w komisjach bhp,
-         sporządzanie sprawozdawczości statystycznej w dziedzinie bhp,
-         opracowywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy,
-         udział w reprezentowaniu pracodawcy przed Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Strażą Pożarną i Państwową Inspekcją
    Sanitarną,
-         opiniowanie projektów przez rzeczoznawców: bhp, sanitarnych i do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych,
-         pozostałe zadania spoczywające na służbie bhp wynikające z ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 2 września
    1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. (z późniejszymi zmianami).

BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE:
-         doradztwo w zakresie bezpieczeństwa pożarowego,
-         przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej,
-         opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
-         organizacja systemów ochrony przeciwpożarowej,
-         wyposażanie obiektów w sprzęt przeciwpożarowy,
-         wytyczanie i oznakowywanie dróg ewakuacyjnych,
    Sanitarną,
-         opiniowanie projektów przez rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych,
-         inne.

PRAWO PRACY:
-         szeroko pojęte doradztwo w zakresie prawa pracy

MINIMALNE I ZASADNICZE WYMAGANIA BHP DOTYCZĄCE MASZYN:
-         wykonywanie analiz stanu aktualnego maszyn i urządzeń w świetle obowiązujacego stanu prawnego
-         przeprowadzanie oceny pod względem minimalnych wymagań bhp maszyn i urządzeń
-         przeprowadzanie oceny pod względem zasadniczych wymagań bhp maszyn i urządzeń
-         opracowywanie rejestrów przeglądów urządzeń i linii technologicznych

ZASADY ŚWIADCZENIA USŁUG:
-         zlecenia jednorazowe
-         umowy stałe, nadzór nad warunkami pracy i bezpieczeństwem pożarowym
-         umowy stałe dotyczące ochrony przeciwpożarowej.

NASZE STANDARDY:
-         specjaliści posiadający najwyższe kwalifikacje zgodne najnowszymi wytycznymi dotyczącymi służby bhp,
-         wysoka dyspozycyjność i mobilność
-         wyposażenie w nowoczesny sprzęt umożliwiający natychmiastowe przystąpienie do działań w terenie
-         nowoczesny sprzęt audiowizualny i prezentacje szkoleniowe dopasowywane indywidualnie do profilu zleceniodawcy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW W RAMACH BHP:

-  przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
- bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,
- sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy,
- udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
- udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu pracy albo jego części, a także nowych inwestycji, oraz zgłaszanie wniosków dotyczących uwzględnienia wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w tych założeniach i dokumentacjach oraz udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych albo ich części, w których przewiduje się pomieszczenia pracy, urządzeń produkcyjnych oraz innych urządzeń mających wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników,
-zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w stosowanych oraz nowowprowadzanych procesach produkcyjnych oraz wniosków dotyczących zachowania wymagań ergonomii na stanowiskach pracy,
- udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w ustalaniu zadań osób kierujących pracownikami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
-  opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy,
- udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków,
- prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby, a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy,
-doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy; w tym  w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe oraz doboru najwłaściwszych środków ochrony zbiorowej i indywidualnej,
-  udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą,
-współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi lub osobami, w szczególności w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapewnienia właściwej adaptacji zawodowej nowo zatrudnionych pracowników,
-współpraca z laboratoriami upoważnionymi, zgodnie z odrębnymi przepisami do dokonywania badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia lub warunków uciążliwych, występujących w środowisku pracy, w zakresie organizowania tych badań i pomiarów oraz sposobów ochrony pracowników przed tymi czynnikami lub warunkami oraz współpraca z laboratoriami i innymi jednostkami zajmującymi się pomiarami stanu środowiska naturalnego, działającymi w systemie państwowego monitoringu środowiska,
-współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami, w szczególności przy organizowaniu okresowych badań lekarskich pracowników,
-  współdziałanie ze społeczną inspekcją pracy oraz z zakładowymi związkami zawodowymi przy:
a) podejmowaniu przez nie działań mających na celu przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
b) podejmowanych przez pracodawcę przedsięwzięciach mających na celu poprawę warunków pracy,
-  uczestniczenie w pracach, powołanej przez pracodawcę komisji bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w innych zakładowych komisjach zajmujących się problematyką bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym zapobieganiem chorobom zawodowym i wypadkom przy pracy,
- inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt

Strona WWW
brak
Godziny
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Szkolenia Nadzór Doradztwo - Bezpieczna Praca - galeria
Szkolenia Nadzór Doradztwo - Bezpieczna Praca Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Stomatolog - tanio i bezboleśnie, POŁĄJEWO!!!!   Następna usługa: REDUKCJA PIERSI Bezpiecznie Pewnie!! Tylko tu!!