favore.pl
MARPAX Plandeki Reklama PIŁA

MARPAX Plandeki Reklama PIŁA nr 7743

Lokalizacja: Piła (woj. wielkopolskie)Więcej: (teren lotniska)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
P.W. MARPAX Sp. J.
Wyślij e-mail
ul. SzybownikÓw 19/1
64-920 PIŁA

tel: 67 215093667 2150936
tel: 605 624422605 624422
GG:1199616
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

MARPAX

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroką gamę produktów i usług. Wykonujemy plandeki samochodowe. Zapewniamy kompleksowość obsługi w zakresie ich produkcji i napraw, a także w wykonywaniu i remontach konstrukcji. Posiadamy także dział grafiki reklamowej, który jest istotną gałęzią produkcyjną naszej firmy.

Proponujemy optymalne rozwiązania, dopasowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Wykorzystujemy najnowsze technologie i sprawdzone metody efektywnego  działania oraz zatrudniamy najlepszych specjalistów tworzących kreatywny zespół, dzięki czemu nasze produkty i usługi są wysokiej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PLANDEKI

Wykonujemy plandeki celne i zwykłe do różnego rodzaju samochodów ciężarowych, naczep oraz przyczep i kontenerów. Do ich produkcji wykorzystujemy materiały PCV renomowanych firm zachodnich i wysokiej jakości okucia oraz urządzenia, które gwarantują całkowitą szczelność i wytrzymałość połączeń. Naprawy wykonujemy z niezwykłą starannością, aby cały wyrób zachował niepogorszoną funkcjonalność i estetyczny wygląd.

REKLAMA

REKLAMA NA POJAZDACH: Oferujemy Państwu wykonywanie grafiki reklamowej na plandekach, kabinach samochodowych, tylnych drzwiach, kontenerach, chłodniach, a także na samochodach osobowych i dostawczych.

REKLAMA ZEWNĘTRZNA: Polecamy nasze usługi w zakresie wykonywania reklam na banerach, tablicach, siatkach, witrynach. Oferujemy także plansze, naklejki, ulotki, wizytówki i inne formy reklamy.

TECHNIKA: Reklamy wykonywane są w technikach malowania, wyklejania, wydruków solwentowych bądź sitodruku, dzięki czemu możemy uzyskać reklamy od najprostszych po najbardziej skomplikowane - full color.

KONSTRUKCJE

Oferujemy również naprawy, przeróbki, modernizacje oraz wykonywanie konstrukcji i stelaży.

NAMIOTY

Oferujemy namioty o konstrukcji stalowej lub aluminiowej pokryte materiałem PCV o wymiarach i zastosowaniach dopasowanych do potrzeb klienta, tj. magazyny, garaże, wystawowe, handlowe, wiaty, myjnie... itp.

PŁACHTY

Naszym klientom oferujemy również płachty w dowolnych wymiarach, kolorach i gramaturze materiału o różnorakim przeznaczeniu tj. płachty okryciowe, kotary ... itp.

NIETYPOWE

Realizujemy również zlecenia nie związane z transportem ciężarowym, wykorzystując materiały plandekowe o różnej gramaturze oraz siatki PCV.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
P.W. MARPAX Sp. J.
Wyślij e-mail
ul. SzybownikÓw 19/1
64-920 PIŁA

tel: 67 215093667 2150936
tel: 605 624422605 624422
GG:1199616
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
MARPAX Plandeki Reklama PIŁA - galeria
MARPAX Plandeki Reklama PIŁA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 14)
Poprzednia usługa: STUDIO KEYBOARD lekcje gry na keyboardzie   Następna usługa: PODNIESIENIE I ZMNIEJSZENIE PIERSI Tylko u nas!!