favore.pl
AGRO GROUP - programy edukacji ekologicznej!

AGRO GROUP - programy edukacji ekologicznej! nr 7810

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju "Agro-Group"
Wyślij e-mail
ul. Ciepła 19a
15-472 Białystok

tel: 85 653757685 6537576
tel: 85 653757685 6537576
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

O Stowarzyszeniu:

Stowarzyszenie na rzecz Ekorozwoju Agro-Group.

Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju "Agro-Group" istnieje od 1997 roku. Zrzesza przede wszystkim osoby zawodowo związane z ochroną środowiska: pracowników firm prywatnych, instytucji, szkół i uczelni wyższych jak również innych organizacji pozarządowych oraz wolontariuszy.

Od początku swojego istnienia Stowarzyszenie stawiało na działalność wspierającą ochronę środowiska oraz współpracę pomiędzy społecznością lokalną, samorządami, jednostkami oświatowymi i organizacjami społecznymi.

Główne kierunki działania Stowarzyszenia to:

- edukacja ekologiczna
- współpraca partnerska
- rozwój obszarów wiejskich
- aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego
- promowanie zasady ekorozwoju w funduszach europejskich
- współpraca międzynarodowa
- ekoturystyka i agroturystyka

Pracujemy na to by stosunki i współpraca pomiędzy władzą, społecznościami lokalnymi, placówkami edukacyjnymi, organizacjami pozarządowymi i biznesem na rzecz kompleksowej ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, z uwzględniały wszystkie sfery życia. Prowadzimy aktywne działania na rzecz społecznej edukacji ekologicznej i modelowania działalności gospodarczej zgodnej z zasadą ekorozwoju.
W roku 2004 Stowarzyszenie uzyskało statut Organizacji Pożytku Publicznego. W ciągu kliku lat Stowarzyszenie rozwinęło swój zasięg na teren całego kraju i rozpoczęło współpracę międzynarodową.
Współpracujemy z kilkudziesięcioma gminami i kilkaset szkołami z całego kraju. naszymi partnerami w ramach prowadzonych projektów są władze samorządowe, organizacje pozarządowe, szkoły, proekologiczny biznes, społeczności lokalne.
Edukacja ekologiczna:
"Lekcje z bocianem" - program edukacji ekologicznej

Wyślij e-mail

  „Lekcje z bocianem” są autorskim projektem z zakresu edukacji ekologicznej, którego celem jest kształtowanie świadomości ekologicznej uczniów oraz uświadamianie zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem i zmianami w środowisku naturalnym. Zajęcia są bezpłatne dal uczestników dzięki dofinansowaniu ze środków Komisji Europejskiej w ramach działań Europejskiej Sieci Edukacji Ekologicznej (Environment Education Network) skupiającej organizacje z Bułgarii, Francji, Polski i Rumunii.
 

 
"Czy ja dbam o środowisko?" - program edukacji ekologicznej

Wyślij e-mail

  Celem strategicznym projektu "Czy ja dbam o  środowisko?"  jest wsparcie budowania świadomości ekologicznej oraz  osobistej odpowiedzialności za środowisko dzieci i młodzieży w  warunkach szkolnych i pozaszkolnych, kształtowanie  "świadomego konsumenta".

 

 
"Moje Środowisko" - program edukacji ekologicznej

Wyślij e-mail

   Projekt "Moje Środowisko" jest propozycją interdyscyplinarnego programu edukacji ekologicznej przeznaczonego do realizacji w gimnazjach. Program ma za zadanie nauczać uczniów o walorach naturalnych ich najbliższego otoczenia - jego wartości, zagrożeniach, możliwości ochrony. Wersja internetowa materiałów edukacyjnych jest probą wykorzystania tej technologii do nauki ekologii, w sposob niemożliwy do osiagniecia w formie tradycyjnej publikacji.

 
"Bliżej Europy" - program edukacji ekologicznej

Wyślij e-mail

   20 scenariuszy zajęć z edukacji ekologicznej napisanych w oparciu i z wykorzystaniem zestaw pięciu kaset video "Bliżej Europy. Świat wokół nas".

 
Bieżące informacje z akcji ekologicznych w przedszkolach

Wyślij e-mail

   Bieżące informacje z akcji, wycieczek itp. ekologicznych w przedszkolach.
 
Program Przedszkolnej Edukacji Ekologicznej

Wyślij e-mail

(plik w formacie PDF 1.51 MB)

      Celem realizacyjnym projektu jest:

  • Wprowadzenie elementów edukacji ekologicznej do zagadnień wychowania przedszkolnego w przystępnej formie zajęć w przedszkolu i w terenie.

  • Opracowanie i wdrożenie kierunkowego programu przedszkolnej edukacji ekologicznej.

  • Udostępnienie opracowanego programu placówkom przedszkolnym w kraju.

  • Podnoszenie społecznej świadomości ekologicznej nauczycieli przedszkoli.

  • Zapoznanie nauczycieli przedszkoli z formami zajęć edukacji ekologicznej dla najmłodszych.

  • Promocja wśród odbiorców – dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz ich rodziców – ekologicznego stylu życia (powodującego jak najmniejsze uciążliwości dla środowiska).

Program Edukacji Regionalnej "Mała Ojczyzna"

Wyślij e-mail

(plik w formacie PDF 2.6 MB)

    Dopełnienie programu "Edukacja Ekologiczna Przedszkolna". Program ma za zadanie rozpropagowanie wśród nauczycieli, dzieci i ich rodziców idei edukacji reginalnej. Program powstał w oparciu o region północno-wschodniej Polski.

Utwory dołączone do programu: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail

 
Okazje edukacyjne obchodów ekologicznych dni w szkole

Wyślij e-mail

   W ciągu roku znajduje się wiele okazji do wyeksponowania ochrony środowiska w życiu szkoły, miejsca zamieszkania uczniów i nauczycieli oraz ich rodzin. Opracowane materiały pomogą w przygotowaniu zajęć lekcyjnych oraz wyjściu na zewnątrz z działaniami proekologicznymi uczniów zainteresowanych ekologia..

 
"Wirtualne muzeum przyrodnicze"

Wyślij e-mail

   Prezentacja na stronach internetowych zbiorów Muzeum Przyrodniczego im. prof. Andrzeja Myrchy znajdującego się w Instytucie Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.

 
Rady na odpady, czyli jak przeżyć inwazję śmieci

   Scenariusze zajęć z edukacji ekologicznej pod redakcją Artura Brzezińskiego (do pobrania w wersji spakowanej)

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

 
Trochę Zielona Szkoła czyli powtórzenie w terenie

Wyślij e-mail

    Program eduakcji ekologicznej/przyrodniczej opracowany z myślą o uczniach klasy I, II, III. Opracowany przez Alina Jakubowska - nauczycielkę Szkoły Podstawowej Nr 2 im. kpt. Wł. Wysockiego w Bielsku Podlaskim

wersja spakowana (.zip) Wyślij e-mail

 
"Zielony Ekran" - program filmowej edukacji ekologicznej

Wyślij e-mail

   Dostępna na stronach Serwera pełna wersja tekstowa programu filmowej edukacji ekologicznej "Zielony Ekran", opracowanego przez stowarzyszenie "Agro-Group". W ciągu roku szkolnego 1999/2000 program ten był skutecznie prowadzony w ponad 60 szkołach Polski północno-wschodniej.

 
"Miasto nad rzeką Białą" - międzyszkolny projekt ochrony i promocji nabrzeża rzeki Białej

Wyślij e-mail

   Celem projektu jest stworzenie i wdrożenie międzyszkolnego programu edukacji środowiskowej obejmującego ochronę i promocję rzeki Białej wraz z jej nabrzeżem jako niezwykle istotnego elementu miasta, łączącego w sobie funkcję reprezentacyjną oraz ekologiczną

 
"Zielone zakupy". Dobra torba - projekt promocji płócienych toreb na zakupy.

Wyślij e-mail

   Relacja z przebiegu akcji edukacyjnej, która odbyła się w białostockich sklepach. Głównym celem akcji było propagowanie używania ekologicznych toreb płóciennych zamiast reklamówek foliowych.

 
Wszechnica Biebrzańska

Wyślij e-mail

   Cykliczne spotkania informacyjne i wykłady tematyczne adresowane do miłośników Bagien Biebrzańskich oraz osób zaangażowanych w ich czynną ochronę i promocję. Zainaugurowana została w styczniu 2001 dzięki wspólnej inicjatywie WWF Światowego Funduszu Na Rzecz Przyrody, Biebrzańskiego Parku Narodowego, Stowarzyszenia Ekoturystycznego "Biebrza Koneserom", Towarzystwa Biebrzańskiego i Osowieckiego Towarzystwa Fortyfikacyjnego. .

 
Studia związane z ochroną środowiska na Politechnice Białostockiej

  1. Wyślij e-mail
  1. Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju "Agro-Group"
Wyślij e-mail
ul. Ciepła 19a
15-472 Białystok

tel: 85 653757685 6537576
tel: 85 653757685 6537576
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
AGRO GROUP - programy edukacji ekologicznej! - galeria
AGRO GROUP - programy edukacji ekologicznej! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Edukacja ekologiczna - szkolenia dla nauczycieli!   Następna usługa: Pieczywo liturgiczne - Komunikanty, Hostie...