Usługi dziennikarskie, fotografia żeglarska!

Usługi dziennikarskie, fotografia żeglarska! nr 8098

Lokalizacja: Bielsko-Biała (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Polconn - Complete Sailng Service
Wyślij e-mail
ul. Czysta 6/32
43-300 Bielsko-Biała

tel: 33 4978514
SKYPE: polconn; GG: 7747053
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma Polconn - Complete Sailing Service to przedsięwzięcie bazujące na naszym Wyślij e-mail skierowane zarówno do osób prywatnych jak i przedstawicieli firm.

Ideą działania naszej firmy jest dostarczanie kompleksowych i różnorodnych usług żeglarskich w odpowiedzi na konkretne potrzeby naszych Klientów. Realizujemy nietypowe pomysły, łączymy idee, pomagamy w przygotowaniu zarówno dużych projektów jak i drobnych przedsięwzięć. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, każdy pomysł analizujemy i przedstawiamy sposób jego realizacji.

Wszystkie nasze dotychczasowe osiągnięcia w tym sporcie zrodziły się dzięki pasji i marzeniom, które mieliśmy odwagę realizować. Znamy więc dobrze zarówno smak trudności przy ich urzeczywistnianiu, jak i wielką radość, gdy wielomiesięczne przygotowania kończą się sukcesem.

Żeglarstwo ma różne oblicza. Może być radosne i relaksujące, jak podczas letniej żeglugi w Chorwacji. Może być wymagające, gdy surowy jesienny Bałtyk przez kilka dni nęka sztormem. Może być wreszcie pełne emocji, gdy na trasie regat żeglarze konfrontują swoją wiedzę i umiejętności.

My jak dotąd zaznaliśmy wszystkich tych emocji i doświadczeń, a teraz chętnie podzielimy się nimi ze wszystkimi, dla których żeglarstwo jest wypadkową ich filozofii życia, którzy chcą poczuć przestrzeń i uczestniczyć w niej.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wyślij e-mail

Masz gotowy pomysł żeglarski, zlecono Ci przygotowanie żeglarskiego przedsięwzięcia, bądź napisanie artykułu o tematyce żeglarskiej, a Ty nie masz o tym pojęcia?

Projekt żeglarski

Możemy Ci pomóc w charakterze konsultanta opiniując przygotowywane przez Ciebie materiały, bądź sami je dla Ciebie opracujemy.

Współpracujący z nami fachowcy z każdej dziedziny żeglarstwa, pomogą w realizacji Twojego zadania.


Potrzebujesz zdjęcia o tematyce związanej z żeglarstwem do realizacji projektu wydawniczego lub poligraficznego?

Fotografia żeglarska

Wyślij e-mail i wybierz materiał odpowiadający Twoim potrzebom.

Projekty poligraficzne

Parametry techniczne naszych zdjęć pozwalają na przygotowanie profesjonalnego materiału również w dużych powiększeniach.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail


 

NASZA OFERTA:

  • pliki fotograficzne do komercyjnego wykorzystania (kalendarze, plakaty i materiały reklamowe, publikacje prasowe)

  • wysokiej jakości profesjonalne wydruki w kilku rozmiarach

  • obsługa fotograficzna programów żeglarskich

INFORMACJE TECHNICZNE:

Zdjęcia:

Materiał fotograficzny znajdujący się na naszych stronach dostępny jest w postaci plików wysokiej rozdzielczości.

Gotowe wydruki:

Na zamówienie przygotowujemy gotowe wydruki na papierze błyszczącym lub matowym, w określonym rozmiarze.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPCJE DODATKOWE
Opiniowanie materiałów rozwiń Cena: 0 zł W charakterze konsultanta
Opracowanie materiałów rozwiń Cena: 0 zł Współpracujący z nami fachowcy z każdej dziedziny żeglarstwa, pomogą w realizacji Twojego zadania.
Zdjęcia o tematyce związanej z żeglarstwem rozwiń Cena: 0 zł Zdjęcia do realizacji projektu wydawniczego lub poligraficznego
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi dziennikarskie, fotografia żeglarska! - galeria
Usługi dziennikarskie, fotografia żeglarska! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: EDUKACJA MEDIALNA dla uczniów gimnazjów i liceum   Następna usługa: ZAŁOGA DO WYNAJĘCIA - kompetentny skipper, załoga