Brak zdjęcia

Wilelowarstwowa grafika WEKTOROWA, niskie ceny!!! nr 8107

Lokalizacja: Zabrze (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Piotr Lision
LiWeb
Wyślij e-mail
ul. Wolności 121A/37
41-800 Zabrze

tel: 32 2760716
tel: 694 802034
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Usługi webmasterskie, webdesign; skanowanie i obróbka slajdów, negatywów i zdjęć; montaż video; wielowarstwowa grafika wektorowa.

 • Projektujemy serwisy WWW. Od prostych jednostronicowych wizytówek po zaawansowane serwisy z obsługą baz danych, sklepami internetowymi, forami dyskusyjnymi.
  • Wiemy jak cenny jest Państwa czas, dlatego tez nie pozostawimy Państwa samych i zaopiekujemy się Waszym serwisem.
  • Nie wymagamy dostarczania materiałów. Nasz pracownik sam zbierze potrzebne materiały, przeprowadzi wywiady, wykona zdjęcia, zeskanuje dyplomy, certyfikaty, przedstawi wzory szablonów, uzgodni kolorystykę, pomoże, doradzi, wyjaśni.
  • Na Państwa życzenie wykonamy serwis w dowolnej wersji językowej.

 • Wykonujemy prezentacje multimedialne, materiały szkoleniowe, projekty materiałów reklamowych, butony, bannery. Przekształcamy bitmapy w wielowarstwowe formaty wektorowe (np. do wycinania w winylu).

 • Wykonujemy obróbkę materiałów audio, video w tym konwersje formatów, profesjonalny montaż filmów, przegrywanie materiałów z kaset magnetowidowych na płyty DVD itp.

 • Wykonujemy skany z materiałów transparentnych (negatywy, slajdy) oraz ze zdjęć (odbitek)
  • z usunięciem drobnych uszkodzeń (drobne rysy, odciski palców, kurz),
  • zaawansowanym retuszem, naprawą większych uszkodzeń, usunięciem zbędnych elementów kadru,
  • poprawą, ożywieniem kolorów.
  • Możemy wykonać pokaz slajdów z efektownymi przejściami między klatkami i podkładem dźwiękowym, lub wykonać zwykłe archiwum na płytach CD czy też DVD.
  • Dla Zabrza i okolic istnieje możliwość odbioru i dostarczenia materiałów po obróbce poprzez kuriera w uzgodnionych terminach.

 • Pracujemy wyłącznie na licencjonowanym oprogramowaniu. Na wykonane przez nas usługi otrzymacie Państwo Certyfikat legalności naszego produktu.

Klienci którzy nam zaufali są bardzo zadowoleni z naszych usług. Nasza dewiza to:
wysoka jakość, krótkie terminy, niskie ceny, pełna dyskrecja
- to gwarancja zadowolenia klienta.


Wielowarstwowa grafika wektorowa

Jeśli macie Państwo dowolny projekt (kolorowy) w postaci grafiki bitmapowej, np logo firmy i pragniecie je umieścić przykładowo na szyldzie reklamowym, niezbędne do tego będzie posiadanie kompletu grafik w postaci wektorów, odrębnych dla każdego koloru. Możemy przekształcić Państwa projekty bitmapowe w grafiki wektorowe.
Posłużą one później np do wycięcia kolorowego kompletu samoprzylepnego winylu, który naklejany jeden na drugi odtworzy w efekcie Wasz projekt.
Możemy przekształcić w wektor (komplet wektorów) dowolną grafikę jeśli będziecie Państwo mieli taką potrzebę, także ze zdjęć.
Możemy też wykonać inne projekty do wycinania w wycinarkach laserowych lub ploterach.
Cenę usługi ustalimy dla każdego projektu indywidualnie.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU

Wilelowarstwowa grafika WEKTOROWA, niskie ceny!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: GRAFIKA KOMPUTEROWA, DTP, inne zadania zlecone   Następna usługa: Oprogramowanie z wykorzystaniem Ruby, J2EE, Python