Przecinarki plasmowe THERMALDYNAMICS

Przecinarki plasmowe THERMALDYNAMICS nr 8515

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)Więcej: www.spaw.info.pl

INFORMACJE
Kontakt
ANDRZEJ ROGOWSKI
PHU SPAW
Wyślij e-mail
BARANOWICKA 160
15-506 BIAŁYSTOK

tel: 085 743 19 29
tel: 085-743-17-68
fax: 085-743-17-68
www.spaw.info.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma THERMALDYNAMICS lider amerykańskiego rynku spawalniczego zajmująca się produkcją urządzeń do cięcia plasmą elektropowietrzą posiada serię urządzeń do cięcia plasmą elektropowietrzną o możliwości cięcia metalu od 1 do 50mm w systemie cięcia ręcznego. Poza możliwością cięcia urządzenia dają również możliwość żłobienia elektropowietrznego.                              

Rewelacyjne możliwości urządzeń plasmowych serii CUTMASTER zawdzieczamy nowemu typowi palnika plasmowego 1Torch z systemem szybkiego monażu ATC (QUICK DISCONECT) dającego możliwość podłączenia uchwytu do cięcia plasmą w przeciągu 1 sekundy.   

seria maszyn CUTMASTER

3 lata gwarancji

 

seria maszyn CUTMASTER TRUE

3 lata gwarancji

 

  prąd cięcia /zalecana grubość cięcia jakościowego
Thermal Dynamics Cutmaster 38
30Amper / 10-13mm
Thermal Dynamics Cutmaster 51
40Amper /13-16mm
Thermal Dynamics Cutmaster 81
60Amper /22-25mm
Thermal Dynamics Cutmaster 101
80Amper /25-32mm
Thermal Dynamics Cutmaster 151
100Amper /32-38mm
Thermal Dynamics Drug Gun Plus
z wbudowanym kompresorem
35Amper /10-12mm
 NAJNOWSZA SERIA MASZYN

 HIT NA RYNKU przecinarek plazmowych

Thermal Dynamics Cutmaster TRUE 10 30Amper / 10-12mm
Thermal Dynamics Cutmaster TRUE 12 40Amper / 12-15mm
Thermal Dynamics Cutmaster TRUE 20 60Amper / 20-25mm
Thermal Dynamics Cutmaster TRUE 25 80Amper / 25-30mm
Thermal Dynamics Cutmaster TRUE 35 100Amper / 35 -40mm
Thermal Dynamics Cutmaster TRUE 40 120Amper / 40 -50mm

Palnik 1Torch cechuje ponadto możliwość jego zastosowania w urządzeniach plasmowych wszystkich producentów plasmy, dzięki czemu można uzyskać rewelacyjne efekty cięcia nawet na słabych źródłach plazmowych starszej generacji. 

więcej informacji na Wyślij e-mail

Nowatorskie rozwiązanie palnika 1Torch cechuje niskie zużycie części eksploatacyjnych oraz możliwość prowadzenia głowicy bezpośrednio po detalu jak i nad detalem za pomocą specjalnej prowadnicy dystansowej. Specjalna konstrukcja palnika eliminuje zjawisko zagnieżdżania się odprysków w dyszy tnącej co ma miejsce najczęściej przy przebijaniu ciętych elementów. 

Urządzenia plasmowe mogą być wyposażone w uchwyty o długościach 4,6m , 7,6m , 15,2m aż do 30,5m Dzięki palnikom pasmowym 1Torch wiele przedsiębiorstw zaoszczędza czas i pieniądze. Idź ich śladem. Nieważne jaką masz plazmę zamień w niej palnik na 1Toch a przekonasz się o jego walorach użytkowych. Urządzenia plasmowe THERMALDYNAMICS są zabezpieczone przed złą jakością napięcia zasilania co daje większą żywotność urządzenia i samego palnika plasmowego. W sytuacji przypadkowego zwarcia dyszy prądowej z elektrodą plasmową lub z detalem przez odprysk metalu, prąd cięcia automatycznie jest ograniczany do najniższej wartości 20 Amper. To zabezpieczenie nie pozwala urządzeniu na uszkodzenie głowicy palnika oraz innych części eksploatacyjnych. Specjalna konstrukcja palnika umożliwia szybką lokalizację awarii i jej usunięcie. Dzięki takiemu zabezpieczeniu części dłużej żyją o ok. 15-50% niż ma to miejsce u innych producentów urządzeń plasmowych. Łuk pilota wydłuża żywotność elektrody i dyszy plasmowej. Cięcie blach perforowanych i ryflowanych z prądem pilota nie wyłącza łuku plasmowego w chwili przejścia przez otwór lub przez miejsce ubytku materiału przejście przez otwór dzięki czemu można dalej kontynuować cięcie bez konieczności kolejnego przycisku start. Gdy tniesz palnikiem 1Torch nie musisz już czyścić materiału z rdzy lub innych nieczystości takich jak farba czy olej nie tracąc na jakości zapalania łuku plasmowego palnik ten w każdych warunkach zawsze przetnie ci materiał. Dodatkową zaletą 1 Torch jest możliwość żłobienia elektropowietrznego i usuwanie spoin czy nadmiaru materiału.

urządzenia dostępne z naszej oferty

Wyślij e-mail

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU madin
ukosowanie i cięcie stali - Przecinarki plasmowe THERMALDYNAMICS
Przecinarki plasmowe THERMALDYNAMICS Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Daszki na słupki ogrodzeniowe, nakrywy na murki, płytki chodnikow.   Następna usługa: Powozy Konne, kutchen "SLAVEK"