SZWEDZKI_TYLKO_W_PROFI_LINGUA_!!!!

SZWEDZKI_TYLKO_W_PROFI_LINGUA_!!!! nr 876

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)Więcej: Wiele oddziałów na terenie Polski.

INFORMACJE
Cena
599 / sztuka
Kontakt
PROFI-LINGUA
Wyślij e-mail
Pl. Wolności 6
Poznań

tel: 61 8501893
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
O szkole PROFI-LINGUA

Nasza Szkoła powstała w marcu 1991 roku. Jest obecnie jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie, Łodzi, Lublinie, Kielcach, Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach, Tychach i Zabrzu.

Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego osoby dorosłe, dzieci, gimnazjalistów i maturzystów.

Od początku istnienia Szkoły naszą dewizą była dbałość o indywidualne postępy każdego ucznia. Zasada ta zaowocowała doskonałymi wynikami nauczania potwierdzonymi przez ponad 90% zdawalność egzaminów Cambridge, Goethe Institut, egzaminów unijnych The European Language Certificates oraz London Chamber of Commerce and Industry.

Jednocześnie efektywny i profesjonalny sposób zarządzania pozwala zaoferować doskonale przygotowane kursy po przystępnych cenach, przy zachowaniu najwyższej jakości.
Posiadamy zezwolenia Ministerstwa Edukacji Narodowej (numer licencji DKU-452-246/91/TL) i Kuratorium Oświaty (numery pozwoleń ZNO/5072/13/91/Ka i 165/95) na prowadzenie działalności oświatowej.
"Wszystkie nasze fille położone są w ścisłych centrach miast,
co zapewnia dogodny dojazd."
cała polska

Dlaczego PROFI-LINGUA

Pakiet bezpłatnych zajęć dodatkowych (50), indywidualne wspomaganie internetowe, szybkie postępy naszych słuchaczy, duża ilość osób zdobywających certyfikaty Cambridge, TELC i LCCI, wysokie wymaganie stawiane lektorom, wieloletnie doświadczenie, 19 oddziałów w całej Polsce oraz ugruntowana pozycja na rynku oto, co nas wyróżnia i stawia w ścisłej czołówce szkół językowych w Polsce.

W dowód uznania dla wysokiej jakości świadczonych przez nas usług dwie prestiżowe organizacje europejskie – The European Language Certificates oraz London Chamber of Commerce and Industry, przyznały naszej Szkole prawo przeprowadzania egzaminów TELC i LCCI.

Język SZWEDZKI oferta !!!


Nauka odbywa się na 4 poziomach zaawansowania w grupach 9-15 osobowych. Zajęcia na jednym poziomie trwają od października do czerwca i obejmują dwa semestry po 60 lekcji każdy, czyli łącznie 120 lekcji 40-minutowych w roku plus zajęcia dodatkowe.

Nasi nauczyciele to starannie wybrani magistrowie skandynawistyki. Podczas zajęć lektorzy kładą główny nacisk na mówienie. Specjalnie dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy pakiet konwersacyjny, który obejmuje:

 • dodatkowe, bezpłatne zajęcia konwersacyjne,
 • rozwinięte konwersacje na zajęciach,
 • nowoczesne linie programowe nastawione na komunikację.

W naszej szkole żaden słuchacz nie jest anonimowy. Uważnie sprawdzamy postępy każdego ucznia poprzez okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki. Następnie wszyscy słuchacze otrzymują dokładny raport o swoich postępach, a na zakończenie roku – świadectwo ukończenia kursu na danym poziomie zaawansowania oraz wskazówki dotyczące dalszego kształcenia.

Dlaczego warto uczyć się języka szwedzkiego? Ciekawostki.

Język szwedzki jest używany przez ok. 9 mln osób głównie w Szwecji i częściach Finlandii, jest zrozumiały dla Duńczyków i Norwegów. W mowie potocznej używane są powszechnie wyraźne dialekty, jednak większość z nich jest doskonale zrozumiała dla pozostałych użytkowników języka szwedzkiego. Język standardowy w Szwecji, tzw. rikssvenska (szwedzki państwowy) oparty jest na dialektach regionu sztokholmskiego. Cechą charakterystyczną języka szwedzkiego jest obfitość samogłosek.

TERMINY

Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 lekcje lub raz w tygodniu, po 4 lekcje.

 • 2 x 2 lekcje - poniedziałek i środa lub wtorek i czwartek 7.30, 9.00, 10.30, 15.00, 16.30, 18.00, 19.30
 • 1 x 4 lekcje - piątek 7.30, 15.00, 18.00 lub sobota 8.30, 11.30
ZAJĘCIA DODATKOWE

W trosce o wszechstronne postępy każdego słuchacza przygotowaliśmy pełny pakiet dodatkowych bezpłatnych zajęć, które pomogą rozwinąć umiejętność płynnego mówienia, właściwego rozumienia i poprawnego pisania.

 • Bezpłatne konwersacje
  Dodatkowe, bezpłatne zajęcia konwersacyjne zdecydowanie poprawią płynność mówienia.
 • Bezpłatne warsztaty fonetyczne
  Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą poprawić wymowę i intonowanie wypowiedzi.
 • Bezpłatne warsztaty gramatyczne
  Propozycja dla wszystkich, którzy chcą powtórzyć i utrwalić część gramatyczną realizowanego na zajęciach materiału.
 • Bezpłatne konsultacje ze swoim lektorem
  Dzięki nim można nadrobić zaległości w przypadku nieobecności na zajęciach lub trudności z przyswajaniem materiału.
Ceny kursów 2006/2007 (za semestr)
Rodzaj grupy Filia Poznań
Wpłata
Jednorazowa W 3 ratach
Grupy standardowe
(dla dorosłych)
599,00 zł 199,00 + 259,00 + 179,00
=
637,00 zł

Rabaty

PL-0 5% rabatu na podręczniki

Srebrna Karta upoważnia do
(jeśli kontynuujesz naukę po 2 semestrach)

 • 50 zł rabatu na kontynuację w semestrze, czyli 100 zł na rok.
 • Bezpłatnych konwersacji z wszystkich języków.
 • Dłuższych okresów bibliotecznych – czas na zwrot książek, kaset, płyt CD i DVD.
 • 10% rabatu na jeden komplet książek.
 • 5% rabatu na drugi język (równolegle)

Złota Karta upoważnia do
(jeśli kontynuujesz naukę po 4 semestrach)

 • 75 zł rabatu na kontynuację w semestrze, czyli 150 zł na rok.
 • Bezpłatnych konwersacji z wszystkich języków.
 • Wyższych limitów ilościowych w bibliotece i mediatece i czasu na zwrot identycznego do - Srebrnych Kursantów.
 • Pierwszeństwa przy zmianie grupy.
 • 15% rabatu na jeden komplet książek
 • 10% rabatu na drugi język (równolegle).Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
negatywna
rozwiń Zdecydowanie nie polecam. Po rozwiązaniu testu, trafiłam do grupy językowej na poziomie B2. To, co robiliśmy w mojej opinii nie wykraczało poza poziom B1 i nijak przygotowywało mnie do podjęcia dalszej nauki na wyższym poziomie. Po jakimś czasie okazało się, że muszę zrezygnować w zwązku z dość pilnym wyjazdem za granicę. Pomimo licznych telefonów, nie mogłam dodzwonić się do sekretariatu. Po powrocie, okazało się, że muszę dopłacić 199 zł, jako, że zrezygnowałam za późno. Po podaniu dyrekcja łaskawie zgodziła się zejść do kwoty 99 zł. Oczywiście nie wspomnę, że Pani, z którą podpisywałam umowę mówiła zupełnie coś innego. Moja wina, że nie doczytałam umowy (swoją drogą, część, w której było to ujęte była szarym drukiem). Żałuję, że nie poczytałam opinii o tej szkole wcześniej. Wystawiona 11-02-2014 15:37 przez Anna K. (62.21.43.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń Z własnego doświadczenia oraz doświadczenie mojej dziewczyny. Na przykładzie Katowic. Szkoła miło i przyjemnie przyjmuje nowych słuchaczy. Z uśmiechem jak to pięknie jest w naszej szkole i cudownie. I faktycznie tak jest dopóki nie dochodzi do problemu jaki miałem ja tzn. zostałem z przyczyn zawodowych zmuszony do rezygnacji z nauki kilka dni po podpisaniu umowy. I tutaj zaczęły się dosłownie cyrki. Po informacji w szkole dowiedziałem się: że nie przysługuje mi zwrot ani grosza z wpłaconej 1 raty czesnego a dodatkowo musiałem dopłacić do biznesu 189 zł, mimo, że nie uczestniczyłem w żadnej lekcji. Podobnie z kartami magnetycznymi, które rzekomo powinno się dostać- ja nie otrzymałem nic takiego. Moja dziewczyna miała identyczną sytuację z 7 rat wpłaciła 6 po tej właśnie musiała zrezygnować i oczywiście musiała dopłacić 214 zł dodatkowo!!!. Także radzę Państwu porządni się zastanowić przed zapisem czy nie lepiej pójść na niezobowiązujące korepetycje prywatnie, bo choć lektorzy nie są źli to z 1.5 h zajęcia trwają 1h 15 min albo i 1 h w większości się siedzi i czeka na swoją kolej bo w sali jest 12 15 innych słuchaczy. Wiem, że ludzie którzy szanują w jakiś sposób tę instytucję będę teraz tutaj po mnie "psioczyć" ale niestety taka jest prawda o szkole.... Decyzja należy do Państwa Wystawiona 03-12-2012 19:35 przez Szymon (91.192.57.*)   Zgłoś nadużycie
SZWEDZKI_TYLKO_W_PROFI_LINGUA_!!!! - galeria
SZWEDZKI_TYLKO_W_PROFI_LINGUA_!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Projektowanie i aranżacja wnętrz MANUFACTURA   Następna usługa: Architektura wnętrz STYL OKNA suwałki