favore.pl
Brak zdjęcia

Leczenie otyłości, chorób endokrynologicznych nr 87920

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)Więcej: w Euroklinice

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Magdalena Olszanecka-Glinianowicz
NZOZ "LINIA" CENTRUM LECZENIA ZABURZEŃ METABOLICZNYCH MAGDALENA OLSZANECKA-GLINIANOWICZ
Wyślij e-mail
ul. Stolarska 17
40-767 KATOWICE

tel: 032 252 40 40032 252 40 40
tel: 604 586 316604 586 316
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
wt: 16:00-20:00
śr: 10:00-20:00
sb: 09:00-18:00
po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
rozwiń
OPIS USŁUGI

NZOZ "Linia" Centrum Leczenia Zaburzeń Metabolicznych Magdalena Olszanecka-Glinianowicz udziela porad lekarskich i dietetycznych w zakresie otyłości, zaburzeń lipidowych i cukrzycy oraz porad lekarskich endokrynologicznych. Właścicielem i dyrektorem  NZOZ jest dr hab. n. med. Magdalena Olszanecka-Glinianowicz Specjalista Zdrowia Publicznego i Europejski Specjalista Leczenia Otyłości. Pozostali lekarze pracujący w NZOZ "Linia" to dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb i dr n.med. Pior Kocełak - udzielający porad z zakresu otyłości i chorób metabolicznych oraz dr n.med. Zbigniew Mucha - udzielający porad endokrynologicznych. W NZOZ "Linia" pracuje również dietetyk Grażyna Wrosz. Wszyscy pracownicy NZOZ "Linia" są również pracownikami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dr hab. n. med. Magdalena Olszanecka-Glinianowicz jest kierownikiem Zakładu Promocji Zdrowia i Leczenia Otyłości, dr n. med. Piotr Kocełak i dietetyk Grażyna Wrosz są pracownikami Zakładu Promocji Zdrowia i Leczenia Otyłości, a dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb i dr n. med. Zbigniew Mucha są pracownikami Zakładu Patofizjologii. Wszystkie osoby pracujące w NZOZ "Linia" były wcześniej pracownikami Poradnii Leczenia Otyłości "WAGA" w Katowicach, posiadają duże doświadczenie w leczeniu otyłości i zaburzeń metabolicznych, a dr n. med. Zbigniew Mucha od wielu lat pracuje również w  Poradniach Endokrynologicznych. Dr hab. n. med. Magdalena Olszanecka-Glinianowicz i dietetyk Grażyna Wrosz są autorkami licznych diet i przepisów dla "puszystych", z których część dostępna jest w internecie.  

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i wysoką jakość usług. Porady są odpłatne i obejmują konsultację dietetyczną. Możliwe jest indywidualne opracowanie indywidualnej diety i badanie składu ciała za dodatkową opłatą.  

Współpracujemy z chirurgiem zakładającym opaski żołądkowe i gastroenterologiem zakładającym endoskopowo balony żołądkowe. Skierowanie na te zabiegi jest możliwe po wcześniejszej konsultacji.

Wizyta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr Wyślij e-mail lub Wyślij e-mail lub Wyślij e-mail

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Kontakt
Magdalena Olszanecka-Glinianowicz
NZOZ "LINIA" CENTRUM LECZENIA ZABURZEŃ METABOLICZNYCH MAGDALENA OLSZANECKA-GLINIANOWICZ
Wyślij e-mail
ul. Stolarska 17
40-767 KATOWICE

tel: 032 252 40 40032 252 40 40
tel: 604 586 316604 586 316
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
wt: 16:00-20:00
śr: 10:00-20:00
sb: 09:00-18:00
po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU magols

Leczenie otyłości, chorób endokrynologicznych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 33)
Poprzednia usługa: OSW HAJDUCZEK   Następna usługa: ZADBANE GROBY - NIEZAPOMINAJKA