favore.pl
Kolonie / obozy

Kolonie / obozy nr 89494

Lokalizacja: Janów Lubelski (woj. lubelskie)Więcej: kolonie/obozy

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
1 200 / osoba
Kontakt
Marek Kulesza
Studio Relax-Sport
Wyślij e-mail
grap22@wp.pl
02-777 Warszawa

tel: 05010121910501012191
tel: 02237426510223742651
fax: 0226433632
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą LATO 2009r

Tegoroczna oferta jest wzbogacona o ciekawe programy tematyczne, które z pewnością zainteresują każdego uczestnika !!!

Gwarantujemy: zakwaterowanie i wyżywienie, dojazd autokarem z Warszawy i powrót, realizację programu, ubezpieczenie NNW, korzystanie z sal dyskotekowo - tanecznych, świetlic oraz boisk sportowych, wykwalifikowaną i doswiadczoną kadrę pedagogiczną, medyczną, instruktorską i ratowników WOPR.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie w stołówce ośrodka: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Dodatkowo zapewniamy suchy prowiant na drogę powrotną.

Zakwaterowanie: pawilony kolonijne, pokoje 2, 3 lub 4 osobowe, także typu studio, z pełnym węzłem sanitarnym.

Terminy turnusów :

Wyślij e-mail

 

 

 

 1. 21.06-03.07
 2. 03.07-15.07
 3. 15.07-27.07
 4. 27.07-08.08
 5. 08.08-20.08
 1.  
 1.  
 1.  

Programy kolonii / obozów:

Na naszych koloniach / obozach zawsze obowiązuje program standardowy w połączeniu z wybranym programem tematycznym

Program standardowy

Kolonijne Szaleństwa

 • Przeprawa terenowo-bagienna
 • Gry i zabawy rekreacyjno - sportowe: współdziałanie w grupach (siatkówka plażowa, tenis stołowy, kometka, piłka nożna, koszykówka, etc. )
 • Gry terenowe: podstawy terenoznawstwa, rajd na orientację.
 • Plażowanie i pływanie: pływamy, bawimy się w wodzie (konkursy i zabawy na plaży, piłka plażowa, zamki z piasku itp.). Dla chętnych nauka pływania. Nad bezpieczenstwem czuwają ratownicy WOPR i instruktorzy.
 • Rozrywka: wieczór niespodzianek! Nie zabraknie również balu przebieranców oraz dyskotekowych szaleństw.
 • Integracja: konkurencje i zabawy zespołowe sprzyjające poznaniu się uczestników imprezy.
 • Edukacja i szkolenie: ratownictwo przedmedyczne – uczymy się jak udzielać pierwszej pomocy.
 • Przygotowanie ogólno-obozowych wydarzeń: konkursy, mini lista przebojów, pokaz mody, chrzest kolonijny, mini playback show, zabawy kolonijne, “śluby kolonijne”, wybór Miss i Mistera kolonii, POCZTA KOLONIJNA!, konkursy, gry i zabawy sportowo- ruchowe, spacery, itp.
 • Wieczór zakochanych: randka w ciemno, dyskoteka z koncertem życzeń - odczytywanie życzeń dla naszych sympatii.
 • Wieczór kolorów: prezentacja grup w kolorach, zabawy integracyjne, świat kolorów: malowanie stopami, układanie kolorowych zdań...
 • Olimpiada kolonijna: mistrzostwa sportowe: piłka nożna, dwa ognie, kręciołek, rozgrywki tenisa stołowego, rozgrywki indywidualne i zespołowe, „psie zaprzęgi” cyrkiel, gąsienica, biegi w workach, etc.
 • Zajęcia z samoobrony: z elementami sztuki walki Karate, Ju-Jitsu, Aikido. Nauczysz się jak w prosty sposób wykorzystać ręcę i nogi w samoobronie, jak bronić się w parterze, podniesiesz swoją sprawność fizyczną.
 • Warsztaty: artystyczne, gry i zabawy, konkursy oraz dużo nowych pomysłów i niespodzianek, które wystawią na próbę twój spryt, intelekt i poczucie humoru!
 • Harce i śpiewy przy ognisku z pieczeniem kielbasek

Cena: 1 200 zl

 Programy tematyczne do wyboru (dodatkowo płatne):

Wyślij e-mail ,   Wyślij e-mail ,   Wyślij e-mail ,   Wyślij e-mail ,   Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail ,     

Istnieje możliwość dowolnego łączenia programów tematycznych

To tylko przykłady!

 • Program standardowy + program taneczny
  Cena: 1 200 zł + 150 zł = 1 350 zł
 • Program standardowy + jezyk angielski + program konny
  Cena: 1 200 zł + 180 zł + 300 zł = 1 680 zł
 • Program standardowy + program piłkarski + program wysokosciowy + paintball + surwiwal
  Cena: 1 200 zł + 200 zł + 50 zł + 60 zł + 100 zł = 1 610 zł

Cennik i opis programów tematycznych

PROGRAM

CENA

Wyślij e-mail

1 200

Język angielski:

nauka języka angielskiego (2 godz. dziennie), zajęcia grupowe na wszystkich poziomach, słownictwo, gramatyka i komunikacja, zajęcia dydaktyczne + gry i zabawy językowe, zajęcia w plenerze.

Cena: 180 zł

Program taneczny:

2 x dziennie spotkania z tańcem. Niezwykle, zaskakujące i gorące rytmy latynoamerykańskie, elegancja i szyk tańców standardowych, a także kombinacja najnowszych trendów w tańcu nowoczesnym, w połączeniu z najlepszą muzyką, pod okiem instruktorów - to wszystko pozwoli ci na swobodę poruszania się w każdej sytuacji. Poznamy: tańce latynoamerykańskie (rap, funky – dance, salsa latino, salsa brazylijska tae-bo, etc.), tańce standardowe (walc angielski, tango, quickstep, itp.), taniec nowoczesny (hip – hop, funky, jezz, disko dance itp). Na koniec obozu rozegrany zostanie Turniej Tańca w którym nagrodzimy zwycięzców.

Cena: 150 zł

Program konny:

nauka i doskonalenie jazdy konnej (10 lekcji w cenie skierowania), zajęcia teoretyczne i praktyczne m.in.: z podstaw weterynarii, żywienia i pielęgnacji koni, bezpieczeństwo przy koniach, obsługa, zajęcia w stajni, podstawowe techniki jeździeckie.

Cena: 300 zł

Program piłkarski:

treningi piłkarskie 2 x dziennie, gry zespołowe, treningi poszczególnych elementów gry, analiza procesów treningowych czołowych europejskich drużyn piłkarskich z wykorzystaniem technik audiowizualnych, zajęcia teoretyczno – taktyczne, nauka trików piłkarskich, żonglerki nożnej i odbijania glówką, dryblerki, poprawnego prowadzenia piłki, podstawy sędziowania meczów.

Cena: 200 zł

Program wysokościowy (linowy):

mosty linowe, kolejka linowa – Tyrolka, kolejka linowa do wody – uczestnik wyhamowywany jest przez wodę, wychodzenie i zjazdy na linie, wychodzenie po drabince linowej (speleo), latajacy malarz – zabawa dla siedmiu osób, piramida (skrzynki) – wychodzenie po skrzynkach do góry, zabawy na linach ze sprzętem wspinaczkowym – zabawy przy użyciu technik linowych, wspinaczka po pniu drzewa, zabawy na sieci zrobionej z lin, małpi gaj (wyjście po sieci, przejście na most linowy, itp). Zajęcia prowadzone przez instruktorów wspinaczki oraz instruktorów ratownictwa wysokościowego.

Cena: 50 zł

Program surwiwalowy:

przeprawy bagienne, leśne, budowa schronień, poszukiwanie wody, pozyskiwanie ognia, budowa narzędzi obozowych, pozyskiwanie jedzenia, budowa mostów linowych do przepraw, jazda terenowym pojazdem gąsienicowym itp.

Cena: 100 zł

Program paintballowy:

paintball to niezwykle dynamiczna i emocjonująca gra terenowa, rozwijająca umiejętność działania w szybko zmieniającej się sytuacji, a co za tym idzie błyskawicznego podejmowania decyzji oraz działania w grupie (gra z bronią i amunicją na farbę). Zapewniamy: sprzęt i osprzęt, zasady bezpieczeństwa, zasady i reguły gry, regularną wojnę na farbę.

Cena 60 zł

Pojazdy terenowe:

gdzie człowiek nie może tam… można wjechać samochodem terenowym. Zainteresowani uczestnicy obozu będą mogli zmierzyć się z siłami natury jeżdżąc samochodami terenowymi typu: HAGGLUNDS BV 206 (dwuczłonowy transporter gąsienicowy) lub HAGGLUNDS BV KARRA 206 (trójczłonowy transporter gąsienicowy)

Cena: 50 zł

Obóz militarny (tylko w terminie 27.07 - 08.08.09 r. w Janowie Lubelskim)

“zdobywanie budynków”, sztuka kamuflażu, walka wrecz, taktyki działań jednostek specjalnych w terenie, trening wysokościowy (rozszerzony program linowy), przenikanie na teren przeciwnika, przeprawy przez bagna i rzekę, walka z bronią na farbę (paintball). Jazda terenowym pojazdem gąsienicowym po bagiennym terenie. Wyprawa transporterem gąsienicowym HAGGLUNDS BV 206(dwuczłonowy transporter gąsienicowy)

Cena obozu: 1 450 zł (koszt całkowity)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INFORMACJE
Cena
1 200 / osoba
Kontakt
Marek Kulesza
Studio Relax-Sport
Wyślij e-mail
grap22@wp.pl
02-777 Warszawa

tel: 05010121910501012191
tel: 02237426510223742651
fax: 0226433632
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU grap22
Kolonie / obozy - galeria
Kolonie / obozy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 16)
Poprzednia usługa: Windy GEDA - Autoryzowany dystrybutor i serwis!   Następna usługa: Transport ciężarowy Przeprowadzki Konin