favore.pl
Renowacja, impregnacja elewacji, fasad, zabytków

Renowacja, impregnacja elewacji, fasad, zabytków nr 97417

Lokalizacja: Chojnów (woj. dolnośląskie)Więcej: k. Legnicy

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Polers
Polers
Wyślij e-mail
Fabryczna 1
59-225 Chojnów

tel: 76 818 88 4476 818 88 44
tel: 76 818 88 4476 818 88 44
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:30-16:30
OPIS USŁUGI

Firma Polers istnieje od roku 1993. Oferujemy usługi kompleksowej renowacji elewacji, fasad, pomników i zabytków. Nasze usługi w zakresie renowacji elewacji to: hydrofobizacja, Wyślij e-mail , renowacja, czyszczenie i mycie elewacji, usuwanie ubytków.

Zabiegi czyszczenia elewacji połączone z hydrofobizacją dają możliwość "oddychania" czyszczonego materiału (cegła, klinkier, piaskowiec)  a jednocześnie zpieczają przed wnikaniem zanieczyszczeń oraz wilgoci.

Nasze prace wykonujemy w technologii firmy Remmers.  

Materiały i systemy firmy Remmers to kompleksowe systemy ochrony i renowacji stosowane od 50 lat w konserwacji budowli zabytkowych. Są to wysokiej jakości produkty, przystosowane do renowacji i ochrony różnych materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie zwłaszcza w renowacji kamiennych obiektów zabytkowych, gdzie dopuszczane do prac zostają tylko materiały o sprawdzonej, najwyższej jakości. Technologie te sprawdzoen zostały podczas czyszczenia, naprawy i zabezpieczenia powierzchni nowoczesnych i zabytkowych elewacji wykonanych z różnych odmian kamienia: piaskowca, granitu lub wapienia.

Renowacja elewacji jest złożona z kilku etapów. Pierwszym etapem jest czyszczenie kamienia.

Czyszczenie kamienia wykonujemy środkami chemicznymi. Działanie tych środków wspomaga mycie powierzchni gorącą wodą lub parą pod ciśnieniem. Mają one zazwyczaj konstystencje pasty. Chemiczny środek czyszczący w postaci pasey nie przenika do objętości porów materiału, lecz pozostaje na powierzchni, czyli tam, gdzie jest potrzebny. Po wymaganym okresie oddziaływania, pasta jest szybko spłukiwana wodą. Na tym etapie usuwamy stare powłoki lakierów i farb emulsyjnych a także czarne nawarstwienia z materiałów krzemianowych, na przykład piaskowców.

Kolejnym etapem jest naprawa i uzupełnienie ubytków. Po oczyszczeniu i uzupełnieniu ubytkami elewację należy zabezpieczyć przed wodą. Oczyszczenie, naprawa uszkodzeń, uzupełnienie ubytków i spoin nie mogą kończyć renowacji. Bez przeprowadzenia odpowiednich zabiegów ochronnych szczególnie w środowisku wielkomiejskim powierzchnia materiałów budowlanych szybko pokryje się nowymi nawarstwieniami korozyjnymi, pojawiają się zniszczenia i uszkodzenia. Nieomal wszystkie procesy niszczące materiały związane są z wnikaniem wody opadowej do ich porów, stąd ochrona materiałów mineralnych w tym kamienia, to ochrona przed wnikaniem wody. Dla skutecznej ochrony powierzchni przed niepożądanym wnikaniem wód opadowych i wilgoci z powietrza konieczne jest wykonanie impregnacji hydrofobizującej. Polega ona na wprowadzeniu do przestrzeni porowatej materiału środków chemicznych nadających mu właściwości odpychania wody - niezwilżalności. Hydrofobizacja jest kluczowym zabiegiem chroniącym przed niszczeniem, a hydrofobowość istotną cechą większości nowoczesnych materiałów budowlanych stosowanych do renowacji elewacji. Hydrofobizacja pozwala na uzyskanie powłoki ochronnej o zmniejszonej wodochłonności materiałów co najmniej o 90%, przy zachowaniu pełnej przepuszczalności pary wodnej i dwutlenku węgla. Materiał "oddycha", mogą przebiegać w nim ważne procesy wiązania spoiw, wysychania itd. Ochronne działanie jest długotrwałe (co najmniej 10 lat) w wyniku głębokiej penetracji związków zabezpieczających oraz ich odporności na światło i alkalia. Wygląd i kolor materiału nie ulega zmianie, mikrorysy o szerokości poniżej 0,3mm przestają być drogą penetracji wody wgłąb kamienia. Następuje istotne obniżenie wchłaniania szkodliwych substancji, zabrudzeń, ustaje zagrożenie porostami pojawiającymi się na wilgotnych podłożach, a suche ściany cechuje niska przewodność ciepła (oszczędzamy energię).

Firma Polers wykonuje także usługi wysokościowe, alpnistyczne, mycie okien, ścian w trudnodostępnych miejscach. Ponadto walczymy z problemem graffiti na ścianach, zabezpieczamy powierzchnię narażoną na niechciane "malunki", stosując systemy antygraffiti. Wykonujemy kompleksową obsługę porządkową. Sprzątanie obiektów oraz terenów przyległych. Firma Polers oferuje kompleksową obsługę porządkową  obiektów na terenie województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego, opolskiego oraz pomorskiego. Siedziba firmy mieści się w Chojnowie, posiadamy filie we Wrocławiu i w Gdańsku. Obecnie rozwijamy swoją działalność na terenie Wrocławia, oferując Wyślij e-mail

Nasze usługi to także renowacja posadzek kamiennych a także Wyślij e-mail , impregnacja posadzek, nakładanie powłoki na posadzki, szlifowanie marmuru, krystalizacja marmuru.

Więcej na temat naszych usług na naszej stronie internetowej Wyślij e-mail

Zapraszamy do współpracy!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Polers
Polers
Wyślij e-mail
Fabryczna 1
59-225 Chojnów

tel: 76 818 88 4476 818 88 44
tel: 76 818 88 4476 818 88 44
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:30-16:30
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Polers
Renowacja elewacji w Londynie. - Renowacja, impregnacja elewacji, fasad, zabytków
Renowacja, impregnacja elewacji, fasad, zabytków Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: PRODUCENT POMOSTY PŁYWAJĄCE   Następna usługa: CIESIELSTWO - DEKARSTWO