favore.pl
KATEGORIE
ZLECENIA - BIAŁYSTOK
INNE MIASTA
strony internetowe
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Jeśli szukasz firmy, która szybko i kompleksowo zajmie się budową domu pod klucz – trafiłeś idealnie! Nasze profesjonalne ekipy budowlane czekają na Twoje zlecenie.

Opisz, jaki dom Cię interesuje, w jakim terminie i technologii i poczekaj na oferty naszych fachowców.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

Coraz częściej decydujemy się na kupno własnego domu niż mieszkania. Dochodzi do tego nie tylko z uwagi na fakt, że ceny mieszkań podrożały. Domy od zawsze dawały większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa, co jak się okazuje, Polacy wysoko oceniają. Chyba od zawsze mieszkanie we własnym domu miało więcej plusów nad mieszkaniem w otoczeniu sąsiadów. Przede wszystkim nie wystawiamy się na uszczypliwości sąsiadów jeśli należymy do ludzi, których często odwiedzają przyjaciele. Po drugie, kiedy następują letnie miesiące możemy beztrosko odpoczywać na słońcu we własnym ogrodzie. Zwykle te 2 argumenty przekonują nas o kupnie domu. Ostatnio w tej branży zapanowała nowa moda, która przyszła do nas z zachodu, głównie z Anglii. Mowa o modzie na domy pod klucz. Co to oznacza?. Odchodzimy od budowy domu od podstaw, na rzecz skorzystania z usług deweloperów, którzy szukają dla nas ofert już gotowych. Każdy dom pod klucz posiada gotowe wyposażenie każdego z pomieszczeń. Cała chemia budowlana(kolory ścian, podłóg, wykończenia) są zawsze omawiane z nabywcą, zanim przejmie klucze od domu. Ekipy remontowe są zaprzyjaźnione i współpracują z wybranymi przez nas deweloperami, co powoduje, że nie musimy ciągle kontrolować przebiegu ich prac. Oczywiście za ten komfort trzeba zapłacić troszkę więcej niż w wypadku kupna surowego domu. Mimo tego bywa to bardziej opłacalne niż kupno mieszkania w nowym budownictwie i obliczenie wszelkich kosztów remontu, materiałów i ekipy remontowej.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację