favore.pl
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Jeśli szukasz firmy, która szybko i kompleksowo zajmie się budową domu pod klucz – trafiłeś idealnie! Nasze profesjonalne ekipy budowlane czekają na Twoje zlecenie.

Opisz, jaki dom Cię interesuje, w jakim terminie i technologii i poczekaj na oferty naszych fachowców.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

Coraz częściej podejmujemy decyzję o kupnie własnego domu niż mieszkania. Dzieje się tak nie tylko z uwagi na fakt, że ceny mieszkań poszły w górę. Domy dają większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa, co jak się okazuje, Polacy szanują. Chyba od zawsze posiadanie własnego domu miało więcej plusów nad mieszkaniem w bloku. Po pierwsze nie narażamy się na uszczypliwości sąsiadów jeśli jesteśmy w gronie ludzi, których często odwiedzają przyjaciele. Po drugie, kiedy przychodzą letnie miesiące możemy błogo wylegiwać się na słońcu we własnym ogrodzie. Przeważnie te 2 argumenty decydują o kupnie domu. Od jakiegoś czasu w tej branży zapanowała nowa moda, która przybyła do nas z zachodu, głównie z Wysp Brytyjskich. Mowa o modzie na domy pod klucz. Na czym ona polega?. Odchodzimy od budowy domu od początku, na rzecz skorzystania z usług deweloperów, którzy szukają dla nas ofert już gotowych. Każdy dom pod klucz ma wykończone wyposażenie każdego z pomieszczeń. Cała chemia budowlana(kolory ścian, podłóg, wykończenia) są zawsze omawiane z klientem, zanim dostaje klucze od domu. Ekipy remontowe są znane deweloperom i współpracują z wybranymi przez nas deweloperami, co sprawia, że nie musimy ciągle kontrolować przebiegu ich pracy. Oczywiście za ten komfort trzeba dopłacić troszkę więcej niż w wypadku kupna surowego domu. Mimo tego bywa to bardziej opłacalne niż zakup mieszkania w nowym budownictwie i obliczenie wszelkich kosztów prac kosmetycznych, materiałów i ekipy remontowej.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację