favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlaneUsługi budowlane

Podnośniki koszowe, dźwigi, żurawie

Potrzebujesz sprzętu do prac na wysokościach? Tutaj zebraliśmy oferty firm świadczących podobne usługi. Dźwigi, podnośniki koszowe, wózki widłowe, podesty nożycowe na sprzedaż i wynajem. Dysponują wszystkim czego trzeba do przenoszenia i montażu różnych materiałów. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
  • Budowlane
  • Dźwigi, podnośniki koszowe, żurawie (831)
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz firmy, która oferuje wynajem dźwigów budowlanych? A może potrzebujesz windy towarowej? Przy pracy na wysokościach ważny jest profesjonalny sprzęt – postaw więc w firmy, które taki właśnie oferują – dźwigi, podnośniki, żurawie w atrakcyjnych cenach.

Opisz dokładnie, jakiego sprzętu potrzebujesz: termin, miejsce itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 28  

Dźwig

To urządzenie przeznaczone do przenoszenia ładunków w kabinie lub platformie po sztywnych szynach nachylonych do poziomu pod kątem większym niż 15 stopni między określonymi poziomami.

Dźwigi osobowe służące do pionowego przemieszczania osób, z napędem elektrycznym lub hydraulicznym, przemieszczane osoby przewożone są w wagonach poruszających się po sztywnych pionowych prowadnicach, najczęściej w szybach windowych.

Dźwigi towarowe obsługujące określony poziom lądowania, bez elementów sterujących w gondoli, nie mają dostępu do gondoli ze względu na swój rozmiar i konstrukcję lub ponieważ użytkownik porusza się po sztywnych pionowych szynach lub szynach nachylonych pod niewielkim kątem do pionu.

Dźwigi budowlane do pionowego przemieszczania ludzi i ładunków lub tylko ładunków. Przemieszczające się osoby i/lub ładunki znajdują się w gondoli lub na platformach biegnących wzdłuż pionowych szyn.

Podnośnik koszowy

Urządzenie podnoszące używane do prac przemysłowych lub budowlanych na wysokości.

Podnośnik koszowy jest dobrze przyjmowany przez przedstawicieli różnych branż. Urządzenia te charakteryzują się uniwersalnością i uniwersalnością oraz gwarantują maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości.

Podnośniki koszowe służą do transportu osób na stanowiska pracy i prac na wysokości. Prace te są zwykle wykonywane z powierzchni roboczej kosza zamontowanego na końcu ramienia hydraulicznego. Podnośniki te to nowoczesna, bezpieczna i wygodna alternatywa dla drabin czy rusztowań, np. w różnego rodzaju pracach budowlanych, remontowych, konserwatorskich, montażowych, a także w straży pożarnej czy przy tworzeniu dzieł sztuki takich jak graffiti na ścianach budynków personel w akcji.

Żuraw

Urządzenie, które przemieszcza ładunek w ograniczonej przestrzeni w celu przemieszczania, przemieszczania, załadunku lub rozładunku towarów lub surowców.

To urządzenie podnoszące, które podtrzymuje ograniczoną przestrzeń za pomocą stożka lub cylindra, którego wysokość jest określona przez maksymalną wysokość podnoszenia żurawia i promień podstawy - określony zasięgiem.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację