favore.pl
Nie lubisz nieproszonych gości? Chcesz czuć się bezpiecznie w swoim domu? Spraw sobie domofon lub wideodomofon, aby wiedzieć kto czeka za drzwiami. Tu znajdizesz usługi związane z instalacją, modernizacją, serwisem i naprawą tego typu urządzeń. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Gdańsk i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - GDAŃSK
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz zawsze wiedzieć, kto wchodzi do Twojego domu lub biura? Zastanawiasz się nad założeniem domofonu? A może chcesz zmodernizować wideodomofon? Nasi specjaliści zrobią to dla Ciebie – zamontują, naprawią oraz udoskonalą domofony i wideo domofony, dbając o najlepszą jakość i atrakcyjną cenę.

Opisz dokładnie, jaka usługa związana z domofonami i wideodomofonami Cię interesuje.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2   z 2  

Izolowanie się od społeczeństwa - Nowobogaccy mieszkańcy większych miast często wprowadzają się na strzeżone osiedla. Kiedyś takie miejsca były oznaką luksusu i bezpieczeństwa, teraz coraz częściej porównywane są do więzień. Ze względu na alienowanie się ludzi mieszkających w tych miejscach. Developerzy reklamujący takie mieszkania, sami tworzą wokół nich strefę niedostępności: są to domy, które posiadają wzmocnione drzwi, część z nich rolety, a wszystkie bezpośrednią łączność z ochroną. Z podziemnej monitorowanej hali garażowej mieszkańcy wjadą windą na poziom swojego mieszkania. Mieszkańcy funkcjonujący w takim systemie, często nawet nie mają szansy poznać sąsiadów, twierdzą że chcą czuć się anonimowi. Niestety takie zachowanie przez dłuższy czas jest męczące, ludzie nie wiedza jak rozmawiać z innymi mieszkańcami. Dzieci żyjące tylko w takim środowisku nie mają z kim się bawić, przez co gdy podrastają napotykają na problemy społeczne - nie potrafią się odnaleźć w zwyczajnym świecie. Jednak, chodzi tu głównie o użyteczność takiego osiedla. Tak więc pierwszą i najczęściej podkreślaną niegdyś cechą takich domów było jego bezpieczeństwo. Przed dostaniem się na teren posesji trzeba ominąć mury, szlaban, domofon oraz budkę z ochroniarzem. Mimo tak wielkiego obwarowania, wystarczy zaczekać aż nadjedzie mieszkaniec i wraz z tłumem można wejść bez większego problemu na teren zamieszkania. Myślę że bezpieczniejsza oraz mniej kosztowna okazałaby się instalacja domofonu i zatrzaskiwanej bramki. Po pięknie obsadzonym terenie oraz korytarzach można chodzić bez większego problemu, mimo setki kamer zainstalowanych na posesji. Nikt nie zwraca większej uwagi na obecność osób obcych. Ochroniarz, który zajmuje się pilnowaniem osiedla nie legitymuje osób, iż w jego obowiązku jest jedynie informowanie o śladach włamania policji oraz swojej firmie.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację