favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlaneUsługi ogrodnicze

Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów

Aranżacja Twojego ogrodu jest dziełem przypadku? Chcesz zmienić ten chaos w przemyślaną, estetyczną kompozycję? Marzy Ci sie ogród w stylu japońskim lub angielskim? Projektanci i architekci krajobrazu urzeczywistnią Twoje marzenia! Tutaj znajdziesz ich usługi. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
strony internetowe
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zieleń wokół Twojego domu nie wygląda atrakcyjnie? Chcesz by ktoś zaprojektował ogród dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Wszelkie aranżacje ogrodów wykonają nasi specjaliści!

Opisz dokładnie, jaki projekt Cię interesuje, materiały, termin, obszar i poczekaj na atrakcyjne oferty.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 80  

Jak zaaranżować ogród na lato?

Po zimie czas na wiosenne i letnie porządki. Gdy zapowiada się ładna pogoda, warto wykorzystać ten czas i zagospodarować przestrzeń dotąd niewykorzystaną i zaniedbaną. Przydomowa działka czy ogród to miejsca idealne na relaks w ciepłe dni. Warto, aby takie miejsca były stworzone z myślą o nas i o tym co lubimy.

W co warto zainwestować na ogrodzie?

To zależy od tego, z myślą o kim lub o czym ma być stworzony ogród. Zazwyczaj jeśli w rodzinie są małe dzieci to ogród w znacznej części przeznaczony jest na ich miejsce zabaw. Znaczenie ma również wielkość przestrzeni jaką mamy do zagospodarowania. To co najczęściej możemy znaleźć w ogrodzie oprócz roślin to jest miejsce do siedzenia, stół z krzesłami, ławki, huśtawki, hamak, oczko wodne, baseny, kominki murowane, wiaty, altany, tarasy, komórki i wiele innych. Te rzeczy zaliczają się do podstaw, można tą przestrzeń oczywiście urozmaicić o inne atrakcje.

Aranżacja ogrodów to szczególne uwzględnienie funkcjonalności, nasłonecznienia, warunków klimatycznych, a także ukształtowanie terenu. Specjaliści w aranżacji ogrodów, czy architekci krajobrazu posiadają wiedzę niezbędną przy doborze roślin, krzewów, drzew, a także gleb. Trzeba pamiętać, że to co sprawdzi się u naszego sąsiada niekoniecznie musi być dobre dla naszego ogrodu, ponieważ często decydują o tym czynniki indywidualne. Przy takiej inwestycji warto skupić się jedynie na rozwiązaniach, które sprawdzą się w danym przypadku. Najłatwiejszym przypadkiem jest aranżacja terenu od zera, czyli pustej przestrzeni. Wtedy dzięki pomocy specjalisty możemy uniknąć błędów przy doborze roślinności, gleb, czy też rozprowadzenia instalacji elektrycznej do światełek na altance, bądź odpływów z basenu. Są to rzeczy, które wymagają uwzględnienia funkcjonalności, a błędy przy ich aplikacji mogą przynieść niepotrzebne dodatkowe koszty. W obecnych czasach właściciele ogrodów stawiają na pewne rozwiązania proponowane przez projektantów. Pomaga to zaoszczędzić czasu i kosztów, ogród wygląda jak z bajki, a w dodatku będzie nam służył na bardzo długie lata bez konieczności ciągłych zmian i napraw.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację