favore.pl
Ciepło domowego ogniska jest dla Ciebie najważniejsze? Chcesz grzać się przy kominku w długie zimowe wieczory? Tutaj możesz przebierać w ofertach. Producenci kominków, pieców i kominów oraz projektanci, którzy podpowiedzą jakie rozwiązanie wybrać do Twojego domu. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zawsze marzyłeś o montażu kominka w salonie a teraz w końcu możesz sobie na to pozwolić? A może interesuje Cię piec typu koza? Zebrani przez nas profesjonaliści znają się na instalacji kominków i pracami związanymi z kominami. Dzięki nim porządny komin systemowy jest na wyciągnięcie ręki.

Opisz, jakiej usługi potrzebujesz, materiałów, oczekiwany termin realizacji itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 32  

Zamontuj sobie kominek - Klasyczny bądź nie. Ale za to dający klimat. Efekt takiego elementu w każdym mieszkaniu jest zauważalny od przekroczenia progu bądź po przejściu do ogrodu – w zależności gdzie go zamontujemy. Definicja kominka pewnie u wszystkich przywołuje na myśl nisko osadzony, niewiele ponad podłogą. Można wierzyć lub nie, ale to świetna ozdoba dla domu. Każdy kto zainstaluje sobie kominek, na pewno będzie zadowolony, jest to urządzenie funkcyjne i estetyczne. No i można je sobie dostosować do zapatrywań, powierzchni domu itd. Osoby, które widziały stare kominki, niech wezmą poprawkę na to, że nie są już one tak duże i budowane jedynie na wzór półkola. Obecnie dostępne są wszelakie. Duże i małe, na kształt dowolnej figury geometrycznej tudzież na wzór jakiegoś ciekawego projektu. Obecnie kominki są symbolem ciepła i bezpieczeństwa. Wprowadzają klimatyczny nastrój i pozwalają na relaks, dlatego warto je umieszczać zarówno wewnątrz domu jak i w ogrodzie. Obecnie montaż kominków jest też bardzo popularny w restauracjach, zajazdach i innych obiektach gastronomicznych, gdzie ludzie potrzebują właśnie klimatu, oczekują że dobrze zjedzą i przyjemnie spędzą czas. Podstawowy podział kominków to: elektryczne oraz murowane. Te drugie są nazywane klasycznymi i ich siłą napędową jest paliwo stałe. Zazwyczaj zbudowane są z cegły i wyglądają klasycznie i genialnie wpasowują się w każdy wystrój. Minusem jest to, że komin odpływowy dla dymu pochłania ciepło z domu. Kominki elektryczne są o wiele młodsze od murowanych. Grzeją się do równie wysokich temperatur co klasyczne, bez ryzyka pęknięcia i pożaru. Mimo tego, że są one ekologiczne i oszczędzają energię, ludzie powracają do kominków odpalanych ręcznie a nie przy pomocy przyciska.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację