favore.pl
Solidni murarze potrzebni od zaraz? Doświadczony tynkarz pilnie poszukiwany? Sprawdź gdzie czekają na Ciebie fachowcy, porównaj usługi i ceny. Tynki zewnętrzne i wewnętrzne, cementowo-wapienne, gipsowe, gładzie, tynki dekoracyjne i inne. Fachowcy wiedzą o nich wszystko! Zobacz dostępne oferty w miejscowości Białystok i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - BIAŁYSTOK
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Myślisz nad trwałym i wytrzymałym ogrodzeniem z klinkieru dookoła domu? A może jednak wolisz ogrodzenia z cegły? Tynk zewnętrzny sypie się ze ścian? Eksperci od tynkowania i murowania zaradzą wszystkim problemom – nieważne, czy chodzi o tynkowanie maszynowe, czy o płot z cegły.

Opisz, jakie usługi murarskie i tynkarskie Cię interesują: materiały, termin itp.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 11  

Tynkowanie po ścianie - Odpowiednie materiały do tynkowania a także adekwatne ich wykorzystanie - wiedza konieczna. Tynkowanie wydaje się proste, ale wymaga spełnienia pewnych zasad, żeby praca, którą się wykonuje była solidna. Po pierwsze warto wiedzieć jakie są typy tynków. Powinno się także zapoznać z efektami jakie one dają - każdy tynk przynosi różne efekty i korzyści. Bazową rzeczą w pracach tynkarskich jest przystosowanie podłoża, która będzie tynkowana. Musi być ona starannie oczyszczona. Pozbawiona wszelkich zabrudzeń, kurzu, brudu oraz wyschniętej lub świeżej farby. Na brudnym podłożu, tynk po prostu nie będzie chciał się trzymać. Tynk w domu spełnia bardzo istotne funkcje. Niewiele ludzi wie, iż tynki chronią ścianę przed ogniem tudzież wilgocią. Wszechstronne zastosowanie - ognioodporne i odporne na wilgoć. Kobiety również doceniają ładne tynki. Następstwo tynkowania jest zwyczajnie bardzo estetyczny. Od pewnego czasu tynki robi się już mechanicznie. Specjalistyczne firmy posiadają agregaty tynkarskie, którymi to robią. Przyspiesza to ewidentnie tynkowanie pomieszczeń, ponadto agregat nakłada tynk ładnie i równomiernie. Jeżeli chce się tynkować, powinno się zlecić to firmie z doświadczeniem, odpowiednią kadrą oraz wyposażeniem. Natomiast gdy chodzi natomiast o dobór tynku, są ich trzy grupy. Tynki, które się inaczej przygotowuje tj. gotowe w workach oraz przygotowywane po odpakowaniu. Mówiąc o składzie tynku, w sumie wymienia się: gipsowe, cementowo-wapienne, cementowe i gliniane. Te ostatnie bardzo rzadko spotykane są w polskim budownictwie.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację