favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlane BytomUsługi remontowe Bytom

Układanie paneli i parkietów, Bytom

Marzysz o podłodze z drewna? Przejrzyj oferty producentów desek, parkietów, paneli i listew podłogowych.Tu zebraliśmy również oferty usług fachowców parkieciarzy, którzy potrafią ułożyć drewnianą podłogę tak, aby pięknie wyglądała i służyła przz długie lata! Zobacz dostępne oferty w miejscowości Bytom i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Marzysz o drewnianej podłodze? Twój parkiet już nie wygląda jak kiedyś? Szukasz parkieciarza, który ułoży dla Ciebie panele? U nas znajdziesz najlepszych fachowców, którzy zapewnią Twoim parkietom piękny wygląd i trwałość na lata!

Opisz dokładnie, jakich usług parkieciarskich potrzebujesz, materiały, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Który parkiet jest dla Ciebie? - Cały czas zastanawiasz się, który typ parkietu jest najbardziej odpowiedni? Proponuję przeczytać kolejne kilkanaście linijek, być może tym razem podejmiesz decyzję co do konkretnego rodzaju parkietu. Generalnie rzecz biorąc jeżeli chodzi o podłogi w mieszkaniach, wyodrębnia się kilka typów parkietu. Funkcyjnie są takie same, natomiast każdy z osobna skonstruowany jest trochę inaczej oraz wykonany z innego materiału. Najrozsądniej zacząć od nakreślenia jak wygląda parkiet klasyczny. Złożony jest z tzw. klepek, które mają odpowiednie wypustki. Dzięki nim, da się bez problemu łączyć ze sobą poszczególne klepki. Wysokość klepek (deszczułek) wynosi generalnie od 1,5 do 2,2 cm. Parkiet klasyczny może być wyłożony na każdym podłożu. Kolejny to parkiet z dębu. Inaczej nazywany lamelowym. Jego klepki nie posiadają wypustów. Z uwagi na to parkiety lamelowe kupuje się jako posklejane na wzór jodełki bądź pojedynczych klepek. Płyty deszczułek sklejane są na specjalnej siatce. Zakup płytki klepkowej umożliwia szybsze montowanie de facto przygotowanej już podłogi. Wytrzymałość parkietów klasycznego i lamelowego jest identyczna. Mamy ponadto parkiet przemysłowy. Tak samo jak poprzedni da się go nabyć w formie sklejonych ze sobą deszczułek. Tutaj natomiast za pomocą taśmy samoprzylepnej. Jak już położy się taki parkiet, taśma zostaje zerwana i mamy gotowy parkiet uporządkowany. Jest on niezwykle wytrzymały oraz prosty w położeniu. Parkiet warstwowy można uznać za przekształcony parkiet tradycyjny. Deszczułki prezentują się prawie tak samo, skonstruowane są z drewna litego bądź materiałów drewnopodobnych. Układane są podobnie jak w parkiecie klasycznym. Można powiedzieć, że dostępne na rynku parkiety są proste w położeniu, nie są drogie oraz przystosowane do samodzielnego wykonania.Usługi parkieciarskie w takiej sytuacji są coraz tańsze więc powinno się z nich skorzystać jeżeli boimy się to zrobić samemu.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację