favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlane Bytom

Remonty, wykończenia wnętrz, Bytom

Planujesz remont mieszkania? Kończysz budowę domu? Do wszelkich prac związanych z wykończeniem podłóg, ścian, instalacji i stolarki warto zatrudnić doświadczonych i solidnych fachowców. Tutaj zgromadziliśmy ich usługi, abyś mógł porównać oferty i ceny. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Bytom i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - BYTOM
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Planujesz generalny remont? A może chcesz jedynie odświeżyć wytrój? Potrzebujesz wymienić drzwi lub okna? Czy może zastanawiasz się nad ociepleniem domu? Nasi fachowcy są w stanie pomóc w każdym zakresie - od kosmetycznych poprawek po kompleksowe wykończenie wnętrz.

Wyszukaj oferty według kategorii lub opisz dokładnie, jaki zakres prac planujesz zlecić, termin, miejsce itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 9  

Budowa domu to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Bez względu na to, czy kupujemy dom, czy stawiamy go od fundamentów, szczególnie ważne jest to, jak go urządzimy. Remont domu umożliwia jego spersonalizowanie oraz dopasowanie do naszych wymagań, a także stylu. Każdy z nas powinien zadbać o to, aby w mieszkaniu czuć się komfortowo. To podstawa zadowolenia z miejsca, w którym mamy spędzić większość życia. Mieszkanie to miejsce, służące do relaksu po trudnym dniu w pracy. Trzeba więc zrobić remont, żeby dostosować go do swoich potrzeb. Kolor ścian wpływa na nastrój ludzi. Jest to udowodnione przez naukowców. Należy więc zainteresować się tym, w których kolorach poczujemy się dobrze oraz dobrać je jako barwy pomieszczeń w naszym domu. Trzeba także pomyśleć czy chcemy, żeby ściany w wielu pokojach posiadały różne kolory. Kolor w gabinecie powinien mieć wpływ na motywację oraz chęć do pracy, natomiast ten w sypialni odprężać, abyśmy mieli możliwość wypocząć przed kolejnym dniem. Salon to miejsce spotkań z rodziną, więc kolor ścian ma możliwość być nieco odważniejszy. Remont kuchni i łazienki to równie ważna kwestia. Powinniśmy pomyśleć czy chcemy żeby nasza kuchnia nadawała się do gotowania czy też stawiamy na ogromny stół, żeby mieć możliwość tam umieścić całą rodzinę. W kwestii łazienki istotną kwestią jest typ prysznica i również barwa kafelek. Remont domu to bardzo poważna sprawa, w związku z tym warto poradzić się fachowca, który zwizualizuje nasze pragnienia i pozwoli nam czuć się w mieszkaniu odpowiednio.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację