favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biuraUsługi drobne

Gadżety reklamowe dla firm, długopisy reklamowe

Zaopatrzenie firmy we wszystkie potrzebne w biurze rekwizyty to Twoje zadanie? Jeśli nie wiesz gdzie szukać różnych przydatnych gadżetów, mamy dla Ciebie ciekawe oferty. Tu znajdziesz smycze, identyfikatory i plakietki. Tu zamówisz breloki, kubki i podkładki. Szybko i pewnie, prosto do biura. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
  • Drobne
  • Gadżety reklamowe (241)
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zakładasz firmę i chcesz zdobyć nowych klientów? Zastanawiasz się, jak zachęcić ich do skorzystania z Twoich usług? Pomyśl o gadżetach reklamowych – od długopisów bo kubki. U nas znajdziesz firmy, które zajmują się tym kompleksowo.

Opisz dokładnie, jakie gadżety reklamowe Cię interesują: ilość, specyficzne szczegóły itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 9  

Jedną z głównych odmian reklamowania się instytucji są różnego rodzaju gadżety reklamowe dla firm. Wśród nich niezwykle popularne są nadruki na odzieży. Istnieje kilka sposobów tworzenia takich nadruków.Sitodruk należy do najpowszechniejszych. Jest to technika graficzna, dzięki której można wykonywać wielokolorowe wydruki na materiale, plastiku, papierze. Zależnie od konieczności stosuje się sporo najróżniejszego typu urządzeń do sitodruku. Farba drukowa jest rozprowadzana na całej powierzchni matrycy. Z użyciem jeżdżącego po niej rakla jest Przepuszczana przez wolne oka siatki na materiał. Matrycę stanowi kwadratowa ramka, najczęściej z aluminium z naciągniętą na niej siatką nylonową, poliestru lub metalu. Szablon tworzy utwardzona warstwa światłoczuła, nie przepuszczająca barwnika, stanowiąca negatywowy obraz nadruku . Inną techniką jest tampodruk. Jest to technika druku polegająca na nakładaniu drukarskiej farby za pomocą miękkiego gładkiego stempelka nazywanego tamponem. Farbę pobiera z matrycy z metalu lub z polimeru z wytrawionym wzorem. Za pomocą tamponu o właściwym zarysie tworzony jest nadruk na chropowatych oraz nieregularnych powierzchniach. Poprzez dopasowanie właściwejj farby możliwe jest drukowanie na materiałach takich jak plastik, guma, szkło, metal, a również materiały itd.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację