favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biuraUsługi reklamowe

Oklejanie samochodów, reklama na samochodzie, zmiana koloru auta

Chcesz by Twoja reklama była widoczna wszędzie? Wyjedź z nią na ulice! Tu zgromadziliśmy oferty firm wykonujących naklejki reklamowe na samochody i oklejanie pojazdów. Twoje auta firmowe będą wizytówką firmy, a oferta sama wpadnie klientom w oko. Możesz złożyć zamówienie choćby teraz. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zastanawiasz się nad skuteczną formą reklamy? Chciałbyś, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o Twojej firmie? Postaw na oklejanie pojazdów! Samochód reklamowy to doskonały pomysł na zdobycie popularności i budowania świadomości marki!

Opisz dokładnie, jaka reklama by Cię interesowała, ilość i rodzaj aut itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 14  

Tanie oklejanie pojazdów - Często zdarza się, że kupiony przez nas pojazd z drugiej ręki nie ma upragnionego odcienia, ale zakupiliśmy go bo był w idealnym stanie i miał doskonalsze oprzyrządowanie. Czasami nawet zakupując nowy samochód lista dogodnych kolorów nadwozia może wydać się niedostateczny. Wtedy z pomocą przybędzie nam folia do całkowitego oklejenia samochodu. Oklejanie pojazdów folią to coraz lubiana, również w Polsce, metoda przemiany koloru samochodu. Z roku na rok tworzy się coraz więcej warsztatów, które są w stanie fachowo zamontować folię na samochód. Ten sposób tuningu pochodzi bezsprzecznie z krajów zachodnich, gdzie jest już mocno popularny. Tam użytkownicy dość szybko pojęli, że jest to łatwiejszy, szybszy i tańszy środek na kompletną zmianę samochodu. Arkusze folii są nakładane na odpowiednio oczyszczoną detergentami blachę auta. W kosztowniejszych wersjach montowania auto rozkładane jest z łatwo rozkładanych części karoserii, jak drzwi, lampy, lusterka, kierunkowskazy i tym podobne. Oczywiście folię można nanieś bez konieczności demontażu nadwozia, jednak rozebranie podzespołów pozwala na łatwiejsze i dokładniejsze dopasowanie nadruków i w następstwie wyższą jakość wykonanej modyfikacji. Po zakończeniu, odnośnie prawidłowo przeprowadzonej operacji, efekt potrafi być zdumiewający. Wzrokowo nie ma możliwości określić, że pojazd jest oklejone. Znaczący jest również fakt kilkuletniej (z reguły nawet dziesięcioletniej) gwarancji na przeprowadzone zmiany. Co więcej, jeżeli chcemy, żeby nasze auto było jeżdżącą reklamą, tą samą techniką możemy nałożyć na niego materiały reklamowe.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację