favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biuraUsługi reklamowe

Szyldy, banery, reklama świetlna

Chcesz by Twoja reklama była widoczna nawet w ciemności? Potrzebujesz szyldu, by klienci bez problemu mogli do Ciebie trafić? Ty już dobrze trafiłeś - tutaj zebralismy dla Ciebie najlepsze oferty w zakresie projektowania oraz wykonania banerów, szyldów i podświetlanych reklam. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Nad Twoją restauracją brakuje szyldu, dzięki któremu klienci mogliby z łatwością ją znaleźć? Chcesz rozreklamować swoją firmę dzięki banerom reklamowym? Szukasz kogoś kto zajmuje się reklamą świetlną? Wszelkie sprawy związane z banerami, szyldami i reklamą świetlną zleć naszym ekspertom!

Opisz dokładnie jakiej reklamy lub szyldu potrzebujesz, gdzie, ilość, sposób wykonania itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 78  

Szyld – czym jest?

Szyld jest to tablica reklamowa lub urządzenie reklamowe informujące o działalności prowadzonej na nieruchomości, na której ta tablica reklamowa lub urządzenie reklamowe się znajduje. Szyldy reklamowe mają na celu promocję przedsiębiorstwa i jego celów marketingowych, a także rozpowszechnienie nazwy marki i ułatwienie utrwalania jej w świadomości. Możemy wyróżnić kilka rodzajów szyldów:

• Kasetonowe, które są zazwyczaj umieszczane przed wejściem do firmy, widoczne z daleka, są najczęściej stosowanym rodzajem reklamy,

• Zbiorcze, która stosuje się, gdy w budynku znajdują się siedziby wielu firm, a chcemy udzielić informacji o każdej z nich,

• Banerowe, które stosowane są na zewnątrz budynku i pełnią role reklamującą firmę z daleka,

• Semaforowe, które najczęściej mają formę dwustronnej tablicy, która służy do zorganizowania łatwej komunikacji w budynku, są często spotykane w galeriach handlowych.

Baner – jak sprawić by był skuteczny?

Banerem tradycyjnym możemy nazwać przekaz informacyjny lub reklamowy wydrukowany na płachcie materiału. Obecnie często przybiera on formę elementu graficznego znajdującego się na stronie internetowej i może mieć formę statyczną lub animowaną. Baner ma za zadanie zachęcenie użytkownika do zapoznania się z ofertą firmy lub jej przekazem.

Aby baner był skuteczny to musi spełnić kilka kryteriów. Po pierwsze i najważniejsze, musi on przyciągać wzrok użytkownika, czyli musi się wyróżniać na tle strony. Powinien on również mieć odpowiednie wymiary, dostosowane odpowiednio do strony. Treść banneru powinna być zwięzła, bez zbędnych informacji.

Reklama świetlna jest rodzajem reklamy zewnętrznej. Jest ona dość kontrowersyjna, ponieważ w niektórych przypadkach może utrudniać sen i wypoczynek. Przykładem reklamy świetlnej są wideobilbordy.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację